Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
800
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Animatör
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Riva Balo ve Nikah Salonu Hakkında

Riva Balo ve Nikah Salonu, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde yapılan düğün salonu organizasyonlarında uygun fiyatları ile senelerdir konuklarını ağırlıyor. İhtişamlı düğünler yapmasına rağmen Riva Balo, fiyatlarını oldukça makul tutuyor. Kişi başı 30 TL'den başlayan fiyatları ile, Riva'nın konukları mükemmel bir düğüne şahit oluyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Riva Balo, davet organizasyonlarını Acity Alışveriş Merkez’inde yapıyor. Bu yüzden Riva Düğün Salonu, gerekli donanıma ve teknolojiye sahip oluyor. Mekanın kendine ait bir girişi olduğu için konuklar rahatça mekana giriş yapabiliyor. Gerekli altyapıya sahip olması nedeniyle, büyük çaplı bütün mezuniyet partileri, balo organizasyonları, konferans ve toplantılar burada gerçekleşiyor.

Riva Balo’nun bir adet kapalı alanı bulunuyor. Davet alanının 700 metrelik bir tavan yüksekliği bulunuyor. Ayrıca salonda teras da bulunuyor. Bu ferah ve geniş davet salonunda 800 konuğa ev sahipliği yapılıyor. 1000 araç kapasiteli otopark ile de konuklar yer sıkıntısı çekmiyor.

Riva Balo ve Nikah Salonu Fiyatları

Riva Balo ve Düğün Salonu, düğün organizasyonları için sunduğu hizmetlere karşın, fiyatları ile konuklarının bütçesini zorlamıyor. Hafta içi kişi başı yemekli fiyatları 50 - 80 TL arası değişiyor. Hafta sonu kişi başı yemekli fiyatları ise 80 - 100 TL arasında değişiyor. Hafta içi kişi başı kokteyl fiyatları 30 - 50 TL aralığında iken, hafta sonu 50 - 80 TL arası değişiyor.

Mekan tarafından size özel fiyat teklifi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Riva Düğün Salonu, sizlere düğün organizasyonları için hayal gücünü zorlayan hizmetler sunuyor. Gelin ve damat için özel bir oda tahsis ediliyor. Mekan gözleri dolduran bir dekorasyon yapıyor. Düğün salonunda uzun, yuvarlak masalar ve Napolyon tarzı sandalyeler ile oturma düzeni oluşturuluyor. Tema ve renk seçimi de misafirlerin tercihine bırakılıyor. Masa örtüleri, çiçek süslemeleri, peçeteler tercihize göre değişiyor. Ayrıca şık altın sarısı supla ve şamdanlar da masanızda yerlerini alıyor.

Profesyonel fotoğrafçı ve kameranlar da Riva Düğün Salonu ile sizlere gece boyu eşlik ediyor. 5 müzisyenli bir canlı müzik organizasyonu da sizleri eğlendiriyor. Volkan, konfeti ve ışık şovuyla da çiftlere unutulmaz anlar yaşatılıyor. 4 ayrı set menüsü ile de kendi tercihinize uygun lezzetli yemekleri yiyebiliyorsunuz. Düğün pastası ve limitsiz içecek de set menüsünde oluyor.

Nerededir?

Riva Balo ve Düğün Salonu, düğün organizasyonlarını Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde yapıyor. Şehir merkezinde yer alan Riva Balo’ya ulaşım oldukça kolay oluyor. Konuklar; 220-7, 250, 297-7, 501, 515, 536 numaralı otobüsler, M1 - M2 - M3 metro ve Başkentray ile mekana ulaşabiliyor.

Fatih Sultan Mehmet Blv. A City Avm No:244 Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Misafirler, mekan dışı organizasyon firması getirebilirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlar verilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan, 400 davetli üzerindeki düğünlerde geline anlaşmalı kuaförlerinden gelin saçı ve porselen makyaj uygulaması hediye ediyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

5 kişilik orkestra, tonmaister, ses ve ışık hizmeti, sınırsız jimmy jib çekimi, 50 adet fotoğraf, sınırsız aktüel çekimi, gelin yolu ve gelin masası çiçeği, şamdan, volkan, konfeti, sis, kar, ışık şovları, palyaço gibi içerikler başlangıç paketinde yer almaktadır. Ayrıca kırmızı, beyaz et menüleri veya ara sıcaklı ordövr tabağı, düğün kokteyl menü hizmetleri verilmektedir. Bu menülerin içinde düğün pastası ve sınırsız içecek de vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine dahil olarak supla temini, sınırsız fotoğraf çekimi, barkovizyon gösterisi, karşılama kokteyli ve vale hizmeti vardır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Profesyonel fotoğraf çekimi ve 50 adet fotoğrafın baskısı, Jimmy Jib ve aktüel kameralar ile sınırsız video kaydı hizmetleri sunulmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı salon vardır. Bu kolonsuz salonun 7 metreye varan tavan uzunluğu vardır. Ayrıca teras bölümü vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

5 müzisyenli bir canlı müzik orkestrası vardır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Misafirler ayrı sunulan 4 set menüden yararlanabilir. Bu menüler kırmızı ve beyaz et menüleri, ara sıcaklı ordövr tabağı ve düğün kokteyl menüdür. Bütün menülerde sınırsız içecek imkanı vardır. Ayrıca isteğe göre vejeteryan ve çocuk menüsü de hazırlanır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 24:00'te ve müzik yayını da 23:00'te sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

6’şar kişilik uzun, 11’er kişilik yuvarlak masalar ve napolyon model sandalyeler kullanarak oturma düzeni oluşturuluyor. Çiftlere birkaç ayrı konsept ve renk seçeneği sunuluyor. Masa örtüleri, çiçek aranjmanları ve peçeteler gibi detaylarla değişim sağlanıyor. Şık arka fon çemberleri, altın sarısı supla ve şamdan gibi aksesuarlar kullanılıyor. Mekan süsleme ve gelin tagı hizmeti de sunuluyor.

Riva Balo ve Nikah Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Riva Balo ve Nikah Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Riva Balo ve Nikah Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Riva Balo ve Nikah Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Riva Balo ve Nikah Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 800 kişiliktir,

Yorum yaz