Söz, Nişan Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Havuz Başı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Orkestra
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Risus Aqua Beach Resort Hotel

Hayatınızın aşkıyla evliliğe ilk adım olan söz ve nişan organizasyonunuz için rüya gibi bir kır bahçesi hayali kuruyorsanız size harikulade bir önerimiz var! Beş yıldızlı bir şehir oteli olan Risus Aqua Beach Resort Hotel, yemyeşil bahçe düzenlemeli havuz başı davet alanında görkemli nişan organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Otel Aydın’ın Kuşadası ilçesinde deniz kenarında bulunuyor. Üstelik otel aklınıza gelebilecek tüm lüks ayrıntılara ve profesyonel organizasyon ekibine sahip. Burada, söz ve nişan organizasyonlarının yanı sıra, düğün, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü partileri coşkulu kutlamalara dönüşüyor. Otelin muhteşem ambiyansa sahip açık alanında ayrıca iş yemeği, lansman, açılış gibi kurumsal etkinlikler de kusursuzca düzenlenebiliyor.

Risus Aqua Beach Resort Hotel’de söz ve nişan organizasyonları, yemekli, kokteyl ya da pasta - meşrubat gibi çeşitli ikramlıklar eşliğinde farklı konseptlerde yapılabilmektedir. Üstelik mekanın uygun fiyatları ve cazip nişan paketleri ile organizasyonunuz cep yakmadan tam manasıyla kusursuz olacaktır. Risus Aqua Beach Resort Hotel’in nişan fiyatları ve organizasyon detayları için bizimle ücretsiz danışma hattımızdan bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Mekanın Düğün Buketi’ne özel sağladığı avantajlı fiyatları ve hizmet paketlerinden haberdar olmak için ise sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Harikulade Bir Havuz Başı Kır Bahçesi

Risus Aqua Beach Resort Hotel, Aydın Kuşadası’nın açık davet alanı ve profesyonel organizasyon becerileriyle en çok tercih edilen nişan ve düğün mekanıdır. Bu otel hem havuz başında hem de masalsı güzellikte peyzaj mimariye sahiptir. Otelin beş yıldızlı olması ise, burada hayata geçirilen söz ve nişan kutlamalarını konforlu ve oldukça şık bir havaya sokmaktadır. Risus Aqua Beach Resort Hotel’in yüz elli ila beş bin kişilik açık davet alanı bulunmaktadır. Bu alanda gerçekleştirilecek olan söz ve nişan organizasyonları, yemekli, kokteyl ya da küçük atıştırmalıklar eşliğinde birbirinden güzel konseptlerde düzenlenebilmektedir. Üstelik etkinlikler ister gündüz ister akşam olacak şekilde planlanabilmektedir. Mekan, genel olarak ılıman iklime sahip olan Kuşadası’nda bulunduğu için, kış ve yağışlı sonbahar günleri haricinde özellikle bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Risus Aqua Beach Resort Hotel’in havuz başı kır bahçesi, oldukça şık ayrıntılara sahip mekan düzenlemesine sahiptir. Şeffaf pleksi napolyon sandalyeler, bembeyaz masa örtüleri, rengarenk çiçekler ile dolu vazolar ve şık şamdanlar, davet alanın dekorasyonunun karakteristiğini oluşturmaktadır. Mekanın profesyonel organizasyon sorumluları tüm bunların yanında, nişanınız için talep ettiğiniz özel düzenlemeleri de sizin için hayata geçirebilmektedir. Risus Aqua Beach  organizasyon detaylarını öğrenmek için ücretsiz danışma hattımız aracılığı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Otelin Nişan Organizasyonlarına Sağladığı İmkanlar

Beş yıldızlı bir sahil oteli olan Risus Aqua Beach Resort Hotel, söz ve nişan organizasyonları için oldukça şık bir açık alana sahiptir. Havuz başı ve bahçe konseptinde olan bu açık davet alanı, şehrin en güzel nişan kutlamalarına yıllardır ev sahipliği yapmaktadır. Otelin güzel ambiyansının yanında profesyonel organizasyon ekibi, servis personeli, sahne, müzik ekibi, fotoğrafçı ve video çekim ekibi de bulunmaktadır. Tüm bunlar sayesinde burada nişan organizasyonunuz, bir düğünü aratmayacak güzellikte olacaktır. Hem de Kuşadası’nın enfes havası ve Risus Aqua Beach’in harika mekan düzenlemesi eşliğinde. Risus Aqua Beach Resort Hotel’in nişan organizasyonları için sunduğu birbirinden avantajlı hizmet paketlerini öğrenmek için Düğün Buketi wedding planner ekibi ile bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Risus Aqua Beach Resort Hotel Fiyatları

Risus Aqua Beach Resort Hotel, cazip fiyatları ve birbirinden avantajlı paketleri ile beş yıldızlı otelde, kusursuz organizasyonların pahalı olmak zorunda olmadığını kanıtlar nitelikte! Yemekli, kokteyl ya da after party konseptinde hayata geçirilecek söz ve nişan organizasyonları için Risus Aqua Beach, uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile birleştiriyor! Seksen lira ile yüz lira arasında değişen kişi başı paket başlangıç fiyatları ile söz ve nişan organizasyonunuza tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Otelin Düğün Buketi özel fiyatları ve avantajlı kampanyalarından hemen faydalanmak için sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklamayı unutmayın! Kaliteli hizmet ve kusursuz organizasyon becerisi ile rüya gibi bir nişan eğlencesi için burası oldukça ideal...

Risus Aqua Beach Resort Hotel Nerededir?

Aydın’ın cennet gibi ilçesi Kuşadası’nda bulunan Risus Aqua Beach Resort Hotel ilçe merkezi lokasyona sahiptir. Bu sayede hem çevre illerden hem de ilçe içerisinden nişan organizasyonuna katılacak olan misafirleriniz buraya gelirken hiç ulaşım sıkıntısı çekmeyeceklerdir. Buraya kişisel araçlar ile de toplu taşıma araçları ile de kolaylıkla varılabilmektedir. Otele toplu taşıma ile nasıl gidilir diye sorarsanız, özellikle ilçe içerisinde hizmet veren 6 numaralı dolmuşun otelin hemen önünden geçtiğini söyleyebiliriz.

Risus Aqua Beach Resort Hotel açık adresi ise şöyle: Karaova Mahallesi Mustafa Birden Sokak 20/A Posta Kodu: 09400 Kuşadası/Aydın

Risus Aqua Beach ulaşım bilgileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz. Kuşadası’nın bu enfes mekanını keşfedin ve nişanınız için rezervasyonunuzu geç kalmadan yapın.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

250 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

750 kişilik açık alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Risus Aqua Beach Resort Hotel nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Risus Aqua Beach Resort Hotel nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Risus Aqua Beach Resort Hotel nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Risus Aqua Beach Resort Hotel Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Risus Aqua Beach Resort Hotel açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  kuşadasının en klas en şık otellerinden birisi dekorasyonu çok güzel organizasyon ekibi de çok profesyonel başta Coşkun bey olmak üzere tüm risus ekibine teşekkür ediyoruz ellerinize sağlık 🙂

Yorum yaz