Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Orkestra
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Risus Aqua Beach Resort Hotel

Unutulmaz bir mezuniyet töreni organize etmek istiyorsanız Risus Aqua Beach Resort Hotel tam da sizlere göre. Aydın’ın en eşsiz bölgelerinden Kuşadası’nda bulunan otel, son derece şık ve zarif mezuniyet balolarınız için tercih edebileceğiniz bir mekândır. Gerek konumu gerek sunduğu imkanlar ile müşterilerini hayran bırakan Risus Aqua Beach, en özel anlarınıza ev sahipliği yapmak üzere kapılarını sizlere açıyor. Deniz kenarında bulunan konumuyla misafirlerinde heyecan uyandırmanın yanı sıra, ambiyansı ile büyülemektedir. Ayrıca otelin sunduğu ayrıcalıklar sayesinde havuz başında hayalinizdeki mezuniyet balosunu gerçekleştirebilirsiniz.

Her Detayında Eşsiz Bir Mezuniyet Töreni

Bir davet düzenlerken tüm hizmetleri farklı firmalardan karşılamak, bazen davet sahiplerinde karmaşaya sebep olabiliyor. Tüm planlama, organize ve mekân konsepti yaratma hizmetlerini kendi karşılayan otel görselliğe çok önem veren bir markadır. Gerekli bütün hizmetlerinizi otelin organizasyonundan karşılayabilmeniz sayesinde, hiçbir karışıklığa sebebiyet verilmeyecektir. Bu konuda firma, işinin uzmanı olan ekip arkadaşlarıyla çalışmaya önem vermektedir. Sizlerin emanet ettiği organizasyonunuza en güzel şekilde sahip çıkarak, sorunsuz bir şekilde hayata geçirecektir.

Risus Aqua Beach Resort Hotel müzik, mekân süsleme ve catering gibi hizmetlerinizi karşılayarak sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Oldukça profesyonel ve davetlilerin enerjisini olduğu gibi organizasyona yansıtmayı bilen bir müzik ekibi ile çalışılmaktadır. Gece boyunca sınırsız bir eğlenceye eşliğinde, mezuniyetinizi kutlamak adına pistten hiç inmeyeceğiniz garanti edilmektedir. Davetlerinizi yemekli veya kokteyl tarzında gerçekleştirerek mezuniyet töreninizde lezzetli ikramlar servis edilmesini sağlayabilirsiniz. Otel sizlere davet öncesinde tadım imkanı sunduğundan dolayı, töreninize en uygun ikramlıkları seçebilme şansınız bulunmaktadır. Bu anlamda Risus Aqua Beach Resort Hotel’in uzman şefleri damak tadınıza uygun ve son derece şık sunumlarıyla sizleri mutlu edecektir.

Profesyonel Bir Hizmet

Risus Aqua Beach Resort Hotel, en unutulmaz mezuniyet törenlerinizi gerçekleştirmek için çeşitli mekân seçenekleriyle sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Organizasyonunuza en uygun olan davet alanlarından birini belirleyerek planlama sürecinin ilk adımını gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu konuda otelin organizasyon sorumlusu sizlere destek olacak ve tüm sorularınızı cevaplayacaktır. Sizlere en uygun davet alanının belirlenmesi sürecinde davetli sayınız önemli bir rol almaktadır. Mekânın başarıyla hayata geçirdiği mezuniyet törenleri oldukça pozitif geri bildirimler almasıyla oldukça popüler hale gelmiştir. Her davete özel olarak konsept çalışması sunan mekan, mezuniyet töreninizin en şık ve gösterişli şekilde hayata geçmesi için çalışmalar yürütecektir. Mekân ve masa süslemeleri konusunda oldukça geniş imkanları bulunmaktadır. Bu sebeple tasarladığınız her temayı hayata geçirmek oldukça kolaydır.

Risus Aqua Beach Resort Hotel Nerededir?

Mekân Aydın, Kuşadası bölgesinde bulunmaktadır. Açık adresi ise ‘’ Karaova Mah., Mustafa Birden Sok. 20/A, 09400 Kuşadası/Aydın’’ dır.

Dilerseniz Düğün Buketi hattını ücretsiz olarak arayarak konum ve ulaşım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca sizlere sunacağımız özel fiyat tekliflerini de öğrenebilirsiniz. Organizasyonunuza en uygun olan konseptin belirlenmesinde bizlerden yardım talep edebilir, bunu da Düğün Buketi hattını ücretsiz olarak arayarak sağlayabilirsiniz.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

250 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Pasta, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

750 kişilik açık alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan ve vejetaryen menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Risus Aqua Beach Resort Hotel mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Risus Aqua Beach Resort Hotel mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Risus Aqua Beach Resort Hotel mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Risus Aqua Beach Resort Hotel Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Risus Aqua Beach Resort Hotel açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Risus Aqua’da havuzbaşında yemekli bir mezunlar partisine katıldık, hem dekorasyon hem yemeklerin lezzetleri hem de hizmetleri şahaneydi. Gerçekten profesyonel bir ekip, yıllık toplantılarımızda değerlendireceğiz 🙂

Yorum yaz