İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Makyaj provası
Şehir dışı hizmeti

Rıfat Yüzüak Makeup

Rıfat Yüzüak Makeup, düğün ve diğer özel davetlerinizde gelin makyajı için İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyor. İstanbul’da yaşan en ünlü makyaj sanatçılarından biri olan Rıfat Yüzüak’a profesyonel makyaj ekibi eşlik ediyor. Her türden cilde ve cilt tonuna göre yapılan makyajlar gelinlerin en özel gününü unutulmaz kılıyor. Gelin makyajı fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Rıfat Yüzüak, profesyonel dokunuşlarıyla gelinlerin vazgeçilmez adresi olarak öne çıkıyor. Firmada yapılan makyajlara ek olarak gelinin isteğine göre ev ortamında da makyaj hizmeti verilebiliyor. Sadece gelinlere özel olmayan makyaj uygulaması düğünden önce gelin yakınlarına da uygulanıyor.

Kullanılan makyaj malzemelerinin yapılarına dikkat ediliyor ve düğün esnasında bozulmayacak şekilde makyaj uygulaması yapılıyor. İstanbul dışındaysanız düğün öncesinde yetkili ile iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

Rıfat Yüzüak Makeup Gelin Saçı Fiyatları

Makyaj sanatçısı uzman dokunuşlarıyla en özel gecenizde fotoğraflarınızı mükemmel hale geliyor. Kullanılan malzemelerle doğru orantılı olarak makyaj başlangıç fiyatı 1.000 TL ve 3.000 TL arasında değişirken istenilen makyaja göre de fiyat değişikliği olabiliyor.

Makyaj fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve firmanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz ''Fiyat Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Rıfat Yüzüak Makeup, düğün ve diğer özel davetleriniz için sizleri en güzel şekilde hazırlıyor. Hazırlama aşamasında sunduğu özel hizmetlerden biri olarak cilt yapısına uygun cilt bakımı karşınıza çıkıyor. Düğün gününüzden önce ek ücrete tabi olarak makyaj provası imkanı da sunulan firmada her ihtimal düşünülüyor.

Burada makyaj artistleri daha çok doğal tonlarda makyajlar yapıyor. Yüz hatlarını ortaya çıkarmak isteyen, ama aynı zamanda doğal güzelliğini de korumak isteyen gelin adayları için güzel bir fırsat sunuyor. Defilelerde ve moda haftalarında makyözlük yapmış ve ünlülerin vazgeçilmez makyaj sanatçılarından biri haline gelmiş biriyle çalışmak istiyorsanız size bu imkanları yaratıyor.

Nasıl Gidilir?

Rıfat Yüzüak Makeup, İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunuyor ve oldukça bilindik bir yerde hizmet veriyor. Özel günlerinizde rahatça makyajınızın yapılmasını istiyorsanız merkezi konumu ile burayı tercih edebilirsiniz.

Beşiktaş'a ulaşmak için 129T, 28, 28T, 29D, 29C, 30M , 55B ve36L otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıca metro ya da dolmuş kullanma seçeneğiniz de bulunuyor.

Sorular

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Makyaj provası ve makyajın evde uygulanması gibi imkanlar sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Cilt bakımı ve evde makyaj seçenekleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinin yakınlarına makyaj ve kalıcı makyaj seçenekleri sunuluyor.

Rıfat Yüzüak Makeup organizasyon fiyatları ne kadar?

Rıfat Yüzüak Makeup organizasyon fiyatları Rıfat Yüzüak Makeup organizasyon fiyatları Rıfat Yüzüak Makeup organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Rıfat Yüzüak Makeup Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Rıfat Yüzüak Makeup

Yorum yaz