Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Reyhan - İlay Photographer

İstanbul şehrinin Şişli ilçesindeki Reyhan - İlay Photographer dış çekim,  düğün belgeseli, nişan çekimi ve konsept çekim gibi birçok seçeneği uygun fiyatları ile sunuyor. Düğün fotoğrafçısı, gelin ve damadın isteklerini önemsiyor ve çiftlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor. 1000 TL'den başlayan dış çekim fiyatları ile çiftlere en ekonomik imkanlar ile yardımcı oluyor.

Yapılan Çekimler

Reyhan - İlay Düğün Fotoğrafçısı  katalog çekimi, nişan çekimi, düğün hikayesi, düğün videosu ve sosyal medya paylaşımları için bir dakikalık save the date çekimleri yapıyor. Çekim öncesi gelin ve damatla tanışan Reyhan Atmaca, çift ile birlikte dış çekim yeri, çekim konsepti ve dış çekim pozları gibi detaylar hakkında görüşüyor. Düğün hikayesi isteyen çiftler için de hazırlık aşamasından başlayarak düğünün sonuna kadar çiftleri kayda alıyor.

Reyhan - İlay Photographer Dış Çekim Fiyatları

Şişli ilçesindeki Reyhan Atmaca düğün fotoğrafçısı 1000 TL’den başlayan dış çekim fiyatları sunuyor. Bir ay öncesinden iletişime geçmenizi tavsiye eden ekip, yine bir ay gibi kısa sürede fotoğrafları çiftlere teslim ediyor. Albüm konusunda da çiftlerin tercihlerini önemsiyor. Albüm seçimini çekilen konsepte ve çifte uygun olacak şekilde hazırlıyor. Böylece ortaya çıkan sonuç gelin ve damadın istekleriyle bütünleşmiş oluyor.

Detaylı bilgi sahibi olmak için ücretsiz formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Reyhan - İlay Photographer dış çekim yerleri konusunda çiftlerin tercihini önemsiyor ve yer seçimi konusunda da yardımcı oluyor. Yurt içi ve yurt dışı fark etmeden çiftlerin tercih ettiği yerlere gidebiliyor. Çekim konusunda bilgili bir ekip ile çalışan firma, çekim sırasında drone kullanımına uygun yerlerde çiftleri her açıdan görüntülüyor. Düğün sonrası rahat bir çekim yapmak isteyen çiftler için istedikleri ilde, istedikleri ülkede, istedikleri şekilde çekim yapıyor.

Çekim sırasında görünüşünüzün ve pozlarınızın mükemmel olması için her detayı düşünüyor. İş ya da müşteri ilişkisi değil arkadaş gözüyle sizin için en iyisini isteyerek çekim yapıyor. Sizlerin yalnızca fotoğraflarınızı değil çekim gününün ne kadar eğlenceli ve rahat geçtiğini de her zaman hatırlamanızı istiyor.

Nerede?

İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan Reyhan - İlay Photographer istediğiniz yerde ve tüm özel anlarınızda sizinle olmaktan mutluluk duyuyor. Bu sebeple 6 hafta önceden Şişli'deki stüdyoya uğrayabilir ve gün alabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı çekimleri mevcuttur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün belgeseli, kına çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, save the date, trashday

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta öncesinden iletişime geçilmeli

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kuaförde çekim yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve düğün albümü teslimi.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Drone ile çekim, tüm gün çekimi, dış çekim ve düğün klibi çekimi.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin ve damat ile görüşülerek istenilen yer ve çekim türüne göre konsept hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bir ay içinde teslim gerçekleşiyor.

Reyhan - İlay Photographer düğün fiyatları ne kadar?

Reyhan - İlay Photographer düğün fiyatları Reyhan - İlay Photographer düğün fiyatları Reyhan - İlay Photographer organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Reyhan - İlay Photographer Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Reyhan - İlay Photographer

Yorum yaz