Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Renkli Kareler Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

En özel günlerinizde sizlerle birlikte olan Renkli Kareler, Ankara ilinde bulunuyor. Düğün fotoğrafçısı uygun fiyatları ve farklı alternatifleri ile sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Titizlikle çalışan bir ekip ile birlikte özel günlerinizi daha benzersiz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ortalama olarak 800 TL'den başlayan fiyatları bulabileceğiniz bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı,  Çankaya ilçesinde hizmet veriyor.

Çekim Türleri

Renkli Kareler, Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Elif Akbay Serinyel tarafından hizmet veriyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim, nişan çekimi, doğum belgeseli, save the date, trashday çekimleri yapan düğün fotoğrafçısı profesyonel bir hizmet kalitesi sunuyor. Stüdyo çekimi tercih etmeyen düğün fotoğrafçısı en güzel anlarınızı dış çekim ile unutulmaz anlara dönüştürüyor.

Renkli Kareler Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Bu firma en özel anlarınızı renklendirmek için hazır. Düğün fotoğrafçısı özenle hazırlanan dış çekim için farklı mekanlar sunmakla yetinmiyor aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri de sunuluyor. Başlangıç paket fiyatları 1.000TL’den az olarak belirleniyor. Fiyatlar çekim türünüze göre değişiyor. Merak ettikleriniz ve ayrıntılı bilgi alabilmek için “Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Renkli Kareler Düğün Fotoğrafçısı Ankara ili ile birlikte şehir dışı çekim hizmeti sağlıyor. Stüdyo çekimi bulunmayan fotoğrafçı dilediğiniz dış mekanda çekim hizmeti sunuyor. Ekip temini sağlanan çiftler ekip ile anlaşarak uygun görülen mekanlarda dış çekim gerçekleştirebiliyor. Çekimlerin ardından orijinal fotoğraf teslimi 4 hafta gibi bir sürede yapılıyor.

Düğün fotoğrafçısı aynı zamanda özel olarak düğün davetiyeleri, el yapımı albümler, kına gecesi veya nişan için konsept süslemeler, baby shower, bebek odası ve doğum günü için özel süslemeler yapıyor. Doğum belgeseli çekim hizmeti de sunuluyor. Bu firma ile birlikte çalışabilmek için 3 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Renkli Kareler Nerededir? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Renkli Kareler Düğün Fotoğrafçısı Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunuyor. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak isteyenler için Kızılay Meydanından M1, M2, M3 Çayyolu metro hattını kullanarak Koru istasyonu asansör çıkışından çıktıktan sonra 12913 Koru Metro İstasyonundan 592-1 otobüsünü kullanabilirsiniz. 10359 Metiş Villaları durağından Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalıya yürüyerek Renkli Kareler’e ulaşabilirsiniz.

Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara ili ve şehir dışı çekim hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, konsept çekim, save the date, trashday çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yaklaşık 6 ay önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim, düğün davetiyeleri, el yapımı albüm hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış mekan çekim, orjinal kopya teslim, ekip temini hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışı çekim hizmeti bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış çekim, şehir dışı çekim konseptleri bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 4 haftadır.

Renkli Kareler düğün fiyatları ne kadar?

Renkli Kareler düğün fiyatları Renkli Kareler düğün fiyatları Renkli Kareler organizasyon fiyatları ise 800 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Renkli Kareler Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Renkli Kareler

Yorum yaz