Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Renk Sanat Hakkında

2003 yılından bu yana İstanbul Beykoz ilçesinde faaliyet gösteren Renk Sanat, uzman eğitmenleri ile her yaş grubuna hitap ediyor. Dans kursu özellikle düğün dansı olarak oldukça başarılı şekilde hizmet veriyor. Çiftlere uygun koreografiler hazırlıyor. İlk dansını gösterişli şekilde yapmak isteyen çiftlere özel verdikleri dans eğitimlerinin fiyatları 200 ile 400 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Düğün Dans Kursu Özellikleri

Dans kursu, dans, tiyatro, müzik gibi tüm sahne sanatlarını bünyesinde barındırıyor. Tüm bu dalların profesyonelleri birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışıyor. Bütün sahne sanatlarının uyumlu birleşimi ile ortaya çıkarılan koreografi tam bir şölen tadında oluyor. Düğün dansını bir müzikal koreografisinde gerçekleştirmek isteyenler için eşsiz fırsatlar sunan Renk Sanat, uzman kadrosu ve ferah sahnesi sayesinde en özel gününüze en özel şekilde hazırlanmanıza olanak sağlıyor.

Renk Sanat Düğün Dans Kursu Fiyatları

Çift olarak alacağınız 1 aylık düğün dansı kurs fiyatları 200 TL ile 400 TL arasında değişiyor. Seçilen ders sayısı ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından en iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu hiç vakit kaybetmeden doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Latin dansları, modern dans ve hip hop dansı gibi farklı kategorilerde ders veren dans merkezi, yeni bir koreografi oluşturmanıza da olanak sağlıyor. Dilerseniz tek bir dans türü üzerinden, dilerseniz karışık bir koreografi üzerinden düğün dansı gerçekleştirilebiliyor. Yeni bir koreografi ile kendi tarzınıza en uygun ilk dans konsepti rahatlıkla oluşturulabiliyor. Kurs bitiminde profesyonel ekibe katılıp birlikte gösteriler gerçekleştirme imkânı sunan dans kursu sahne sanatlarına ilgili çiftler için bir artı oluşturuyor. Sıcak atmosferi ve uzman eğitmenleri sayesinde oldukça rahat bir kurs dönemi Renk Sanat ile sizleri bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beykoz’da merkezi ve çok kolay bir konumda bulunan firmaya 11H, 121A, 136, 15, 15BK gibi otobüs hatlarıyla ve C-306 minibüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakasında ikamet edenler ise Beykoz-Yeniköy veya Sarıyer-Beykoz vapur hatlarını kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

Göztepe Mah. Atatürk Cad. No:6/1 Anadoluhisarı - Beykoz / İSTANBUL.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kurs bitimi profesyonel ekiple sahne alabilme şansı ek avantajıdır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda prova, grup dans dersi, müzik seçimi ve koreografi çalışması başlangıç paketine dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel program, özel ders ve özel şov her şey dahil pakette yer alır.

Renk Sanat düğün fiyatları ne kadar?

Renk Sanat düğün fiyatları Renk Sanat düğün fiyatları Renk Sanat organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Renk Sanat Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Renk Sanat

Yorum yaz