Renk 4 Düğün Salonu

En güzel günlerinizi yaşamanız adına 1988’den beri kendini sürekli yenileyerek sizlere hizmet veren Renk 4 Düğün Salonu sizi bekliyor! 10 binin üzerinde düğünden nişana kına gecesinden toplantıya kadar çeşitli etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Renk 4 Düğün Salonu’nda sizlerin de en mutlu anlarını planlamak ve gerçekleştirmek istiyoruz. 2003 senesinde Eyüp’e de açtığımız şubemizle hem Fatih’te hem de Eyüp’te hizmet verdiğimiz Renk 4 Düğün Salonu olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Mutluluğun İlk Adresi: Renk 4 Düğün Salonu’nu Gezmeden Karar Vermeyin!

Eminiz ki diğer 10 bin çiftimiz gibi siz de çok heyecanlısınız! Düğün gününüz yaklaştı ancak hala aklınıza yatan bir düğün mekânı bulamamışta olabilirsiniz, dert etmeyin! Sizleri her zaman kucaklayan bir düğün salonunuz var! Renk 4 Düğün Salonu olarak aradığını bulamayan ya da bütçesini uyduramayan herkese kapımızı sonuna kadar açıyoruz! Sizlerin mutluluğunu her şeyden daha çok önemsediğimiz Renk 4 Düğün Salonu’na davetlisiniz!

Renk 4 Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir? Renk 4 Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Davetler Verilebilir?

750 kişilik kapasitesiyle bölgedeki en büyük ve en geniş düğün mekânı olma yönünde ilerleyen Renk 4 Düğün Salonu ’nda kolon bulunmamaktadır. Isıtma ve soğutma sistemlerinin aktif olarak çalıştığı Renk 4 Düğün Salonu’nda havalandırma sistemleri daima çalışmaktadır. Jeneratörün de bulunduğu salonumuzda herhangi bir aksilik olması halinde jeneratörü devreye sokmaktayız. Çağdaş dekoru, muhteşem ışık tertibatı ve profesyonel ses sitemi ile aradığınız her şeyi bulmanızı sağlayan Renk 4 Düğün Salonu’nda sizi memnun edeceğimize eminiz!

Kar- köpük sisteminin de entegre edildiği salonumuzda güvenlik kameraları 7/24 çalışmaktadır. Belediyeye ait bir de otoparkın yer aldığı Renk 4 Düğün Salonu ’nda konuklarınız için her şey ince düşünülmektedir.

Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Renk 4 Düğün Salonu’nda Hayat Buluyor?

Davet ve Resepsiyon
Kutlamalar
Asker Eğlenceleri
Evlilik Teklifleri
Partiler
Nişan
Mezuniyet Törenleri
Kurumsal Etkinlikler
Bayi Etkinlikleri
Seminerler
Eğlenceler
Sünnet Düğünü
Toplantılar Renk 4 Düğün Salonu’nda yapılan etkinlik ve organizasyonlardan birkaç tanesidir.
Siz de Renk 4 Düğün Salonu ’na gelerek hayallerinizi süsleyen o muhteşem geceyi planlamaya başlayabilirsiniz! Renk 4 Düğün Salonu’nda daha önceden yapılmış tüm etkinlikleri de izleyebilir ve ilham alabilirsiniz!

Renk 4 Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Renk 4 Düğün Salonu Nerede Yer Alıyor?

İslambey Mahallesi’nde İslambey Caddesi üzerinde bulunan Renk 4 Düğün Salonu Fatih/ Eyüp’te yer almaktadır. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan Renk 4 Düğün Salonu’na ulaşım da son derece kolaydır. 336İM otobüsü ile direkt olarak gidebileceğiniz Renk 4 Düğün Salonu’na dilerseniz kendi araçlarınızla da gidebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Aylin Gül
  Puan

  Aynı zamanda bir düğün planlıyıcısı… düğünümü tamamen hayal ettiğim gibi tasarlayıp, bana ve sevdiklerime unutulmaz bir anı yaşattılar 🙏🏻

 2. Avatar
  Beliz
  Puan

  4 Renk Düğün salonunda kına gecemi yaptım 200 misafirimin hepsi de memnun ayrıldı 🙂 gerçekten organizasyon konusundaki deneyimleri tartışılmaz harikasınız 🙂

Yorum yaz