İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Damatlık
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat
Şehir dışı hizmeti

Rengi Bridal Hakkında

Göz alıcı gelinlik modelleri ile İzmir Gaziemir gelinlikçileri arasında dikkatleri üzerine toplayan Rengi Bridal, düğününüzde hiç kimsenin gözlerinizi üzerinizden alamadığı bir çalışma vadediyor. İmzası sayesinde hem kendi farkını hem de sizin farkınızı ortaya koyan gelinlikçi, tüm gelinlerin yanlarından memnun bir şekilde ayrılmasını sağlıyor. Damatlık modelleri de bulunan mağaza 1000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları sunuyor.

Damatlık ve Gelinlik Modelleri

Sizle beraber eşinizi de bu özel gününüzde yalnız bırakmayan Rengi Bridal, uyum içerisinde olduğunuz ve her fotoğrafta muhteşem görünmenizi sağlayacak tasarımlara imza atıyor.

Gelinlik ve damatlık modelleri ile gözleri üzerinize toplayacak çalışmalar gerçekleştirmek üzere titizlikle çalışıyor.

Vücut ölçülerinize, bedeninize ve tarzınıza uygun şekilde ilerleyen gelinlikçi; A kesim gelinlik, balık model gelinlik, straplez ve prenses model gelinlik seçenekleri arasından seçim yapmanıza yardımcı oluyor.

Rengi Bridal Gelinlik Fiyatları

Çeşitli düzenlemeler, eklemeler veya çıkarmalar ile birlikte toplamda 3 prova ile eksiksiz bir şekilde gelinlikler tamamlanmış oluyor. Rengi Bridal, maksimum 1 ay sonra teslimde bulunarak, söz verdiği ve anlaştığınız tarihte gelinliğinizi hazır ediyor.

Gelinlik modelleri fiyatları 1.000 TL ile başlayıp, 3.000 TL’ye kadar varabiliyor.Bu bütçe aralığı alınacak ek hizmetlere göre farklılık gösterebiliyor.

Düğününüz için hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini mümkün kılan gelinlikçi ile çalışabilirsiniz. Bunun için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonundaki formu doldurabilir ve randevu alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler ve Olanaklar

Hazır model gelinlik ve özel tasarım gelinlik çeşitleri ile her gelinin kendisini özel hissetmesine yardımcı olan Rengi Bridal, sizi bir gelinlikçiden çok dost gibi karşılıyor.

Sıcak, samimi ve eğlenceli bir süreç yaşatarak düğün stresinden uzaklaşarak en istediğiniz gelinliği sizler için dikiyor. Gelinlik haricinde abiye ve nişanlık modelleri, kaftan ve bindallı modelleri ve damatlık modelleri ile de büyük beğeni topluyor.

Gelinlikleri tamamlayacak duvak ve düğün buketi aksesuar tasarımlarıyla kusursuz ve akıcı bir güzelliğe kavuşmanız destek oluyorlar.

Nerede?

Hem Türkiye geneline hem de yurt dışına gelinlik modelleri ile hizmetini sunan Rengi Bridal, İzmir’in Gaziemir ilçesinde konumlanıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun hayalinizdeki gelinliğe kavuşmak istiyorsanız randevu alarak iletişim kurabilir veya mağazaya uğrayabilirsiniz.

Açık adres: Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi No 31/A Sarnıç / Gaziemir / İzmir

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Hem Türkiye hem de yurt dışına hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye, nişanlık, damatlık, kaftan ve bindallı ürün türleri bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kişiye özel konsept tasarım ve özel konsept aksesuar tasarımları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kaftan, bindallı, gelinlik ve damatlık modelleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Daraltma, dikim provası, tamir ve tadilat ve boy kısaltma hizmetleri var.

Ürünün teslim süresi nedir?

En geç 1 aya teslim etmiş oluyor.

Rengi Bridal organizasyon fiyatları ne kadar?

Rengi Bridal organizasyon fiyatları Rengi Bridal organizasyon fiyatları Rengi Bridal organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Rengi Bridal Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Rengi Bridal

Yorum yaz