İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Relactive Bridal Hakkında

İzmir Konak konumunda bulunan Relactive Bridal alanında kendini kanıtlamış farklı tasarım gelinlik modellerine imza atmıştır. Relactive Gelinlik modelleri ve kumaş seçimleri ile yaratıcılığını konuşturuyor. Fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelinlik ve Abiye Modelleri

Gelinlik kadar abiye modelleri ile de gündeme gelen Relactive Bridal stilistleri nostaljinin izlerini taşıyan tasarımları günümüze uyarlayarak hizmete sunuyor.

Baştan ayağa nakış desenli gelinlik sırt dekoltesine incelik katan çarpraz bağcıklarla sunuluyor. Firmanın transparan gelinlik tasarımı ise lez dantel işlemesi ve derin sırt dekoltesiyle hizmete sunuluyor.

Kristal taş desenli gelinlik tasarımını İtalyan saten kumaşla değerlendiren firma asalete vücut bulduruyor.

Stefani yaka model abiye elbiseyi swarovski taşlarla bezeyen Relactive Gelinlik krep balık etek seçeneğiyle zarif bir görünüm yakalamanıza olanak sağlıyor. Sırt ve göğüs dekolteli abiye modelini kristal taşlarla detaylandıran ekip şıklığınıza şıklık katıyor.

Relactive Bridal Gelinlik ve Abiye Fiyatları

Düğün mekanınıza, konseptinize ve zevkinize göre değişiklik gösteren gelinlik modelleri başlangıç fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Farklı tasarım ve çizgiye sahip olan firmada her şey dahil fiyatlar ise 3000 TL olabiliyor.

Relactive Gelinlik'in sunduğu hizmetlerin ve fiyatların detaylı bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Göz kamaştırıcı bir sonuca ulaşmak için randevu sistemiyle çalışan Relactive Gelinlik önce sizi ve zevklerinizi tanıyor. Daha sonra iş planı yaparak zevkinize uyum sağlayacak modelleri beğeninize sunuyor. Hazır kalıp gelinlikler üzerinde tadilat yapma olanağı bulunan firmada ayrıca özel dikim hizmeti de alabiliyorsunuz.

Gelinlik hizmetinin yanında nişanlık ve abiye modelleri de sunan Relactive Gelinlik şıklığı birbiriyle yarışan tasarımları eğlenceli çalışma sistemiyle oluşturuyor. En güzel gelinlik modelleri ve en güzel abiye modelleri örneklerini bulabileceğiniz firmada gelinlik aksesuarı hizmeti de alabiliyorsunuz.

Hazır modeller için 1 özel dikimler için 3 prova alan Relactive Bridal stilistleri en güzel kareye ulaşmak adına 4 hafta çalışıyor. Vücut şeklinize en uygun duruşu belirleyen firma boncuk, pul veya dantel işlemesiyle ürünü göz kamaştırır hale getiriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Relactive Bridal İzmir Konak lokasyonunda bulunuyor. Çankaya Mahallesi üzerinde yer alan firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Firma hazır model veya özel dikim hizmeti sunuyor. Firmanın açık adresi şöyle:

Gazi Bulvarı No:32 Çankaya/İzmir/Türkiye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ilinde hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel dikim nişanlık veya abiye hizmeti bulunur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik özel dikim gelinlik hizmetleri mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinlik modellerinin yanında nişanlık, abiye ve gelinlik aksesuarı hizmeti mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Seçtiğiniz kumaş ve süslemeler ile farklı konseptte gelinlik ve abiyeler tasarlanabilmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde ürüne ulaşabilirsiniz.

Relactive Bridal organizasyon fiyatları ne kadar?

Relactive Bridal organizasyon fiyatları Relactive Bridal organizasyon fiyatları Relactive Bridal organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Relactive Bridal Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Relactive Bridal

Yorum yaz