Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mezuniyet töreni organizasyonu

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Reklam Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde yer alan Reklam Organizasyon, özel gün ve davetlerde hizmet veriyor. Sektörde geçen deneyim ve tecrübe sayesinde mezuniyet organizasyonu alanında da başarı çalışmalara imza atılıyor. Yenilikçi bakış açısına sahip firmanın 2.000 TL’lik başlangıç paketi fiyatları da dikkatleri üzerine çekmesini sağlıyor.

Organizasyon Hizmetleri

Her geçen gün büyüyen ve hizmet kalitesini arttıran Reklam Organizasyon, Manisa Organizasyon ile aynı çatı altında hizmet veriyor. Müşterilerine sunduğu olanaklar ile tecrübe ve sektördeki deneyimini fazlasıyla ortaya koyuyor. Öğrenciler ve ailelerin heyecan ile katıldıkları mezuniyet organizasyonlarına gereken her hizmeti sunuyor.

Reklam Organizasyon, sunduğu hizmetler arasında; masa ve sandalye kiralama, kutlama mekanına özel konsept ve catering kiralama hizmeti yer alıyor. Alanında uzman garson ve animasyon ekibi temini de sağlıyor. Firma aynı zamanda organizasyon alanını süsleme, balon ve masa üzeri çiçek süslemeleri gibi birçok hizmeti de sizlere sunuyor.

Reklam Organizasyon Mezuniyet Partisi Fiyatları

Zorlu geçen okul yıllarının ardından öğrenciler için tatlı bir tebessüm olarak kalan mezuniyet partileri firma sayesinde unutulmaz hale geliyor. Firmanın mezuniyet organizasyonu fiyatları başlangıç paketi 2.000 TL, her şey dahil paket ise 3.000 TL olarak belirleniyor.

Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilir ya da güncel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsin.

Olanakları

Reklam Organizasyon ve marka ortağı Manisa Organizasyon, gerçekleştirdikleri mezuniyet organizasyonları ve sundukları referansları ile başarının tesadüf olmadığını kanıtlıyor. Yıllar içerisinde kazandıkları deneyim ile kendilerini tercih edenlere sundukları olanaklar oldukça dikkat çekiyor.

Kiralık ses sistemleri, sahne ve ışıklandırma sistemleri ve havai fişek gösterileri ile gününüzü eğlenceli hale getiriyor. Sundukları hizmet ve olanak çeşitliliği ile hayallerdeki organizasyonunu başarıyla işliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bulunan ofisi ile hizmet veren Manisa Organizasyon, kolay ulaşım sağlanan bir lokasyonda yer alıyor. Toplu taşıma ve özel araçlar ile oldukça rahat bir şekilde gidilebiliyor. Firmaya şahsi araç veya taksi ile gidecek olanlar için açık adresi şu şekildedir:

Adakale mahallesi, 2504 sokak, no:33A1 Şehzadeler / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Manisa ilçesinde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Evlilik teklifi doğum günü, düğün, kına, sünnet, nişan organizasyonları düzenleniyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Garson ve animasyon ekibi temini yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kiralık masa, kiralık sandalye, bistro masa, organizasyon mekanı kişiye özel konsept seçimi yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Havai fişek gösterisi, sahne ve ışıklandırma sistemi kiralama, uçan balon ve animasyon ekibi kiralama yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarımlar yapılıyor.

Reklam Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Reklam Organizasyon organizasyon fiyatları Reklam Organizasyon organizasyon fiyatları Reklam Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Reklam Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Reklam Organizasyon

Yorum yaz