İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
25
Min
50
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı

Reçine At Çiftliği

Yeşilliklerin içinde, doğal bir ortamda davet düzenlemek eşine az rastlanır bir deneyim. İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan Reçine At Çiftliği, yemyeşil bir doğanın içinde, kır düğünü, nişan, nikah veya doğum günü gibi davetlerinizi düzenleyebileceğiz eşsiz bir davet salonu. Farkı konseptlerde organizasyon düzenleme yeteneğini sunduğu hizmetler ve uygun fiyatlarıyla harmanlayan davet mekanı, son dönemlerde giderek popülerliğini artırıyor. Reçine At Çiftliği yemekli davet fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor.

Salon Özellikleri

Muhteşem bir doğa ortamı içerisinde davetlerinizi düzenleyebildiğiniz Reçine At Çiftliğinde iki adet davet alanı bulunuyor. Bunlardan biri olan kapalı davet alanı yaklaşık 50 kişilik bir kapasiteye sahip. Özellikle aile arasında kutlanabilecek doğum günleri gibi organizasyonlar için oldukça ideal olan bu salon, sıcak bir atmosfere sahip. Çim zemin özelliği bulunan açık davet alanıysa 750 kişiye kadar ağırlayabiliyor ve kır düğünü gibi etkinlikler için olukça ideal. Salonun 75 araçlık bir adet otoparkı bulunuyor.

Çiftlik, salon dekorasyonlarını isteğinize göre değiştirebiliyor. Farklı konseptlerde farklı organizasyonlar düzenleme konusunda oldukça yetenekli olan salon, masa süslemeleri için şamdan ve çiçek, salon içinse gelin tagı ve gelin yolu gibi seçenekler sunuyor.

Reçine At Çiftliği Davet Fiyatları

Farklı konseptlerdeki davetleri pek çok farklı hizmetle gerçekleştirebilen salon, herkesin organizasyon düzenleyebileceği fiyatlara sahip. Reçine At Çiftliği hafta içi yemekli davet fiyatları 100 TL’den başlarken, hafta sonu bu fiyat 150 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kokteyllerse 80-100 TL arasında.

Sunulan Hizmetler

Reçine At Çiftliği muhteşem doğal ortamının yanında sunduğu hizmetlerle de beğeni toplayan bir mekan. Bu hizmetlerden belki de en önemlisi, salonun organizasyon sorumlusu ve ekibi. Farklı konseptlerde organizasyonları düzenleme konusunda oldukça tecrübeli olan bu ekip sayesinde dilediğiniz konsepte bir daveti eksiksiz bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Karşılama kokteyli ve karşılama hostesi gibi hizmetlere de sahip olan salonda, dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz.

Salonun menüleri oldukça zengin ve lezzetli. Oldukça tecrübeli ve yetenekli aşçılara sahip olan salon, menülerde tadım ve değişiklik imkanını da sunuyor. Böylece istediğiniz konseptte, damak tadınıza en uygun olan menüyü ortaya çıkarabiliyorsunuz. Mekan servis elemanı ve hizmetiyle, catering hizmetine de sahip.

Mekan, davetleriniz için DJ ve müzisyen temin edebiliyor. İstediğiniz türde müzik çalabilen müzisyenler sayesinde organizasyonunuz eğlenceli bir şekilde gerçekleşebiliyor. Üstelik mekanın fotoğraf ve video çekim ekibi tüm bu anları kayıt altına alarak ölümsüz bir hale getiriyor!

Davetleriniz için eşsiz bir doğal ortam ve farklı farklı konseptler sunan Reçine Çiftliği; düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet töreni, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower, piknik, kahvaltı organizasyonu, resepsiyonlar, açılışlar ve galalar gibi organizasyonlarınız için de oldukça ideal.

Reçine At Çiftliği Nerededir?

İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan salona ulaşım oldukça kolay. Homeros Vadisinde bulunan salona gitmek için Bornova Merkez’den çıkıp,  Homeros Vadisi tabelalarını takip etmek yeterli. Salon Çamiçi Köyü’nün hemen girişinde. Toplu taşımayla gitmek isterseniz de 566 ve 565 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Salonun açık adresi ise şu şekilde:

Homeros Vadisi, Çamiçi Cd., No:4, Çamiçi Köyü, Bornova/İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet töreni, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower, piknik, kahvaltı organizasyonu, açılışlar ve galalar, resepsiyonlar

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve menüde değişiklik

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası ve masa ve sandalye süslemeyi içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, DJ ve orkestra temini, catering, fotoğraf ve çekimini içeriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Hem açık hem kapalı davet alanları bulunuyor. Çim zemin özelliği bulunan açık davet alanı 750 kişilik. Kapalı davet alanıysa 50 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salon DJ ve orkestra temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü, vejetaryen menü, doğum günü menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konseptlerde davetlerin düzenlenebildiği salonda masa süslemeleri için çiçek ve şamdan gibi seçenekler bulunuyor.

Reçine At Çiftliği organizasyon fiyatları ne kadar?

Reçine At Çiftliği organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Reçine At Çiftliği organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Reçine At Çiftliği Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Reçine At Çiftliği açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 25 - 50 kişiliktir,

Yorum yaz