İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Rana Gelinlik Hakkında

Tatlı bir telaşla hazırlandığınız mutlu gününüzde hayalinizdeki gelinliği bulabileceğiniz yer Rana Gelinlik. İzmir Konak ilçesindeki moda evi birbirinden güzel ve her zevke hitap eden yeni  sezon gelinlik modelleri ile gelinlerini bekliyor. 1000 TL’den başlayan gelinlik fiyatları gelinin seçimine ve eklenilen detaylara göre değişiyor. Trend gelinlik modellerini bolca bulabileceğiniz Rana Gelinlik fiyatları için sitemizdeki ücretsiz formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Hangi Gelinlik Modelleri Bulunuyor?

Konak ilçesindeki Rana Modaevi şık ve sade gelinlikleri ile öne çıkıyor. Özellikle balık model gelinlik çeşitlerinden çokça bulunduran moda evi prensesler gibi olmak isteyen gelinlere prenses model gelinlik ve kabarık gelinlik hazırlayabiliyor.

Sahnede parlamak isteyen gelinlerine sim, taş, boncuk ve inci eklemeleri yapabiliyor. Modern gelinlik modelleri ile gelinleri buluşturan moda evi yeni sezon gelinlik modelleri ve birbirinden farklı kesimde ve tarzda gelinlikleri sergiliyor.

Konak Rana Gelinlik Fiyatları

1000TL’den başlayan Rana Gelinlik fiyatları sade ve minimal bir gelinlikten ışıltınızla göz kamaştıracağınız gelinliğe kadar her modele uygulanıyor. Ayrıca nişan elbisesi, kına elbisesi, bindallı, kaftan ve abiye modelleri bulunuyor.

İstediğiniz gelinliği tam olarak bulacağınızdan emin olduğumuz Konak ilçesindeki moda evinin gelinlik fiyatları ile ilgili detayları ücretsiz danışma ekibimize ulaşarak öğrenebilir, sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak fiyat teklifi alabilisiniz.

Gelin Aksesuarları

Rana Modaevi dantelli gelin duvağı, uzun gelin duvağı, kısa gelin duvağı gibi gelin aksesuarlarına yaptığı inci, sim, boncuk, taş, gibi eklemelerle gelinlik ve duvağı bütünleştiriyor.

Gelinlerin her anında yanında olmayı amaçlayan moda evi nişanlık, bindallı, kına elbisesi gibi abiyeler bulunduruyor. Kabarık nişan elbisesi, kabarık kına elbisesi, sade kına elbisesi, kaftan, bindallı ve birçok abiye modelleri gelinlerin her özel daveti için özenle hazırlanıyor. Gelin tacı modelleri ise birbirinden güzel gelinlerin saçlarını süslüyor.

Nasıl Gidilir? Nerededir?

İzmir ilinde, Konak ilçesinde bulunan Rana Modaevi izban, otobüs, metro, tramvay ve taksi dolmuşun yanı sıra kişisel aracılınızla da sizleri bekliyor.

Mağazanın adresi: 1337 Sk. No: 16 As Han K: 2 D: 203-204 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ilinde hizmet vermektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan elbisesi, bindallı, kına elbisesi gibi seçenekler de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önceden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp gelinlik ve gelin duvağı seçenekleri başlangıç paketi içerisinde yer almaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelinliğe ek olarak duvak, gelin tacı ve gelin kesesi gibi parçaları her şey dahil paket içerisinde ekleyebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içerisinde gelinliğiniz tamamlanıp size teslim ediliyor.

Rana Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Rana Gelinlik organizasyon fiyatları Rana Gelinlik organizasyon fiyatları Rana Gelinlik organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Rana Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Rana Gelinlik

Yorum yaz