İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Ramazan Bingöl Et Lokantası Hakkında

Ramazan Bingöl Et Lokantası, İstanbul ili Esenler ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. Nikah sonrası yemek ve nikah sonrası eğlence gibi birçok farklı organizasyonlarınız için sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunuyor. Nikah yemeği fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Ramazan Bingöl Et Lokantası, Osmanlı mimarisinden esinlenerek hazırlanan özel tasarımı ile misafirlerine oldukça şık ve zarif bir konsept sunuyor. Esenler (Giyimkent), Bayrampaşa ve Ümraniye lokasyonlarında farklı şubeleri bulunan restoran misafirlerinden tam not alıyor.

Nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için açık ve kapalı davet salonu olmak üzere 2 farklı alternatif sunuyor. Açık ve kapalı davet salonunda 500 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda 100 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti sunuluyor.

Açık alanda çim zemin ile kaplı yemyeşil bahçesi ve terası, kapalı davet salonunda açılır kapanır tavanı, VIP odaları ile her türlü konfor ve rahatlık düşünülüyor. Mekanın hizmet verdiği diğer organizasyon türleri arasında; sıra gecesi, toplantı, doğum günü, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon gibi birçok farklı etkinlik yer alıyor.

Ramazan Bingöl Et Lokantası Nikah Yemeği Fiyatları

İstanbul'un en çok tercih edilen mekanları arasında yer alan et lokantası uygun fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Yemekli düğün ve davet başlangıç fiyatları kişi başı hafta içi 50 – 80 TL arasında değişirken hafta sonu 80 – 100 TL olarak belirleniyor. Sorularınız ve ayrıntılı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Ramazan Bingöl, özel menüleri ile misafirlerinin damak zevkine hitap ediyor. Kebap çeşitleri, ızgara, steak çeşitleri ve zengin meze seçenekleri ile oldukça lezzetli menüler hazırlanıyor. Özel menü seçenekleri arasında vejetaryen, vegan, diyabet ve çocuk menüsü yer alıyor. Nikah sonrası yemek davetleriniz için organizasyon sorumlusu ile önceden konuşarak menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanınız bulunuyor.

Nikah sonrası eğlence davetleriniz için ses, ışık ve sahne hizmetleri sunuluyor. Eğlenceden söz etmişken çocuklar da unutulmuyor. Çocukların hoşça vakit geçirebileceği hayvanat bahçesi ve çocuk oyun parkı bulunuyor. Etkinlikleriniz için dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile birlikte çalışabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Esenler ilçesinde bulunan Ramazan Bingöl Et Lokantası, ulaşım rahatlığı da sağlıyor. Mekana toplu taşıma, taksi ve özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile 33, 33ES, 33M, 79KT, HT11 numaralı otobüsleri, M7 metro hattını ve A-27 minibüsü kullanabilirsiniz.

Açık adres; Oruç Reis Mah. Giyimkent Caddesi No:7 Esenler / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile birlikte çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, kına gecesi gibi birçok farklı etkinlik düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

VIP odalar, hayvanat bahçesi ve çocuk oyun alanlarını değerlendirebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Catering ve servis elemanı hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ses, sahne ve ışık sistemleri, organizasyon sorumlusu, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekan açık ve kapalı davet salonu olmak üzere 2 farklı alternatif sunuyor. Açık ve kapalı davet alanında 500 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabiliyorsunuz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda müzik yayını hizmeti sunuluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vegan, vejetaryen, diyabet, çocuk menüsü, kırmızı et menü ( kebap, ızgara, steak çeşitleri), meze çeşitleri hazırlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis saat 23:00'e kadar devam ediyor.

Ramazan Bingöl Et Lokantası organizasyon fiyatları ne kadar?

Ramazan Bingöl Et Lokantası organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Ramazan Bingöl Et Lokantası organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Ramazan Bingöl Et Lokantası Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ramazan Bingöl Et Lokantası açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz