Bursa Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

  • Gelin - damat odası
  • Kolonsuz salon
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Ramada Bursa Otel Hakkında

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Ramada Otel modern mimarisi ve seçkin ortamıyla çiftlere hayallerinin ötesinde bir düğün vaat ediyor. Güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle düğününüzün her anının kusursuz olması için hizmet veren otelde iki adet balo salonu bulunuyor. Ramada Otel’in fiyatları kokteyl ve yemek tercihine göre değişiklik gösteriyor. Otelin kişi başı fiyatları 200 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren otelin Safir Balo Salonu ve Zümrüt Balo Salonu adlı iki kapalı alanı bulunuyor. Zarif dekorasyonu, gün ışığı alan yüksek tavanlı ve ferah salonlarıyla görenlere adeta görsel şölen yaşatan bu otel düğün çiftlerini bekliyor. Düğününüzün kusursuz olması için birçok imkanı sağlayan otel vale hizmeti, after parti alanı, eşsiz menü, ışık, ses ve sahne hizmeti, müzisyen, dj, fotoğrafçı ve organizasyon sorumlusu hizmeti sunuyor.

Ramada Bursa Otel Düğün Fiyatları

Şehrin merkezinde yer alan Ramada Otel’in fiyatları kokteyl ve yemek tercihine göre değişiklik gösteriyor. Otelin kişi başı fiyatları 200 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat bilgilerine ulaşabilmek ve tesisin müsaitlik durumunu öğrenebilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Profesyonel ekibiyle hizmet veren otel düğünlerin dışında açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Otel düğünün kusursuz olması için birçok hizmet sunuyor. Dekorasyonda beyazın hakim olduğu bir tema tercih ediliyor. Beyaz temaya uygun olarak masalar şamdanlar, çiçekler ve çerçevelerler donatılıyor.

Otel beyazın hakim olduğu eşsiz ambiyansı ışık, ses ve sahne hizmetiyle tamamlıyor. Profesyonel müzik ekibi ve dj ile de geceniz eğlencenin doruklarına ulaşıyor. Otelin zengin ve eşsiz lezzetleriyle hazırlanan menülerle misafirleriniz unutamayacağı bir lezzet şöleni yaşıyor. Çocuklara özel menü, diyabet menü ve vejeteryan menü seçenekleri de sunuluyor. Düğün yemeğinin yanı sıra davetlilere kişiye özel butik pasta ikramlarının yapılıyor. Creme brulee, tart ve meyve ikramları da sunuluyor. Bu unutulmayacak gününüzü ölümsüzleştirmesi için fotoğraf ve video çekim hizmeti de sunuluyor.

Nerededir?

Otel Bursa'nın Nilüfer ilçesinde konumlanıyor. Ulaşımı oldukça kolay olan otelin açık adresi ise şöyle;

Odunluk Mah. Liman Cd. No:13/A Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering, fotoğrafçı ve organizasyon ekibi getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğrafçı hizmeti bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Safir Balo Salonu ve Zümrüt Balo Salonu adlı iki kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Profesyonel müzik ekibi ve dj hizmeti sunuluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Düğün yemeğinin yanı sıra davetlilere kişiye özel butik pasta ikramlarının yapılıyor, creme brulee, tart ve meyve ikramları da sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik 24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dekorasyonda beyazın hakim olduğu bir tema tercih ediliyor. Beyaz temaya uygun olarak masalar şamdanlar, çiçekler ve çerçevelerler donatılıyor.

Ramada Bursa Otel düğün fiyatları ne kadar?

Ramada Bursa Otel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Ramada Bursa Otel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Ramada Bursa Otel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ramada Bursa Otel kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir,

Yorum yaz