Rahmi Koç Müzesi

1994 yılında iş adamı Rahmi Koç’un desteği ile açılmış olan Rahmi Koç Müzesi bugün evlenecek çiftlerden kurumsal firmalara kadar çeşitli müşteri portföyüyle hizmet veriyor! Haliç’in kıyısında bir sanayi müzesi olarak kabul edilen Rahmi Koç Müzesi’nde haftanın her günü akşam davetleri verilebiliyor! Evlenecek çiftlerin sıradanlıktan uzakta bir mekân arayışıyla kullanıma açılan Rahmi Koç Müzesi’nin egzotik havası eminiz ki hoşunuza gidecek!

Müzede Düğün Mü?

Az önce söylediğimiz gibi eğer siz de farklılığı seviyorsanız ve sıradan düğün mekanı süslemelerinden sıkıldıysanız Rahmi Koç Müzesi en doğru tercihiniz olabilir! Türkiye’nin sanayi, ulaşım ve endüstri tarihinin izlerini görebileceğiniz ilk önemli müzelerden olan Rahmi Koç Müzesi’nde dillere destan bir düğün yapabileceğinize emin olun!

Profesyonel organizasyon ekibimizin yöneteceği düğün planlamanız için Rahmi Koç Müzesi’nde tarih seçmeniz gerekiyor. Aynı zamanda konsepte göre de mekânın boşaltılması gerekeceği için mutlaka düğün tarihinizi ve konseptinizi netleştirmelisiniz! 900m2 alan üzerine kurulu olan Rahmi Koç Müzesi’nde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilecek organizasyon ekiplerimiz var!

Rahmi Koç Müzesi’nin Hizmet Kapasitesi Nedir? Rahmi Koç Müzesi’nde Kaç Kişiyi Ağırlayabilirsiniz?

Düğün nişan gibi en mutlu anlarınıza tanıklık eden Rahmi Koç Müzesi’nde etkinlik yapmak için acele edin! Hafta sonu etkinlik için talebin bir hayli fazla olduğu Rahmi Koç Müzesi’nde sadece pazartesi günleri hem sabah hem de akşam etkinlik yapabilirsiniz.

5 kişiden oluşan bir düğün fotoğraf paketini de sizlere sunan Rahmi Koç Müzesi, müzede düğün fotoğraf çekimini de sizlere sağlamaktadır. Farklı alanlarda resim çekilmek ve düğün resimleriniz emsali olmayan resimler olsun istiyorsanız Rahmi Koç Müzesi tam size göre! Fenerbahçe Vapuru, Moda Tramvayı, Atlı Tramvay, Littorina Mototren, DC-3 Uçak gibi objelerde resim çektirebileceğinizi de şimdiden söylemekte fayda var!

Rahmi Koç Müzesi’nde Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Yapılabilir?

Reklam Çekimleri
Ticari Çekimler
Fotoğraf Çekimleri
Kına Gecesi
Düğün Organizasyonları
Nişan Törenleri
Evlilik Teklifleri
Eğlenceler
Kutlamalar
Partiler gibi birçok konuda sizlere hizmet veren Rahmi Koç Müzesi’nde yapmak istediğiniz tüm etkinlikler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz! Organizasyon sorumlularımız sizlerin taleplerini dinleyerek en kısa sürede sizlerin hayallerini gerçekleştireceklerdir!

Rahmi Koç Müzesi’ne Nasıl Gidilir? Rahmi Koç Müzesi Nerede Yer Alıyor?

Keçeci Piri Mahallesi’nde Hasköy Caddesi üzerinde sizlere hizmet veren Rahmi Koç Müzesi Beyoğlu’nda bulunmaktadır. Konumu itibari ile birçok çiftin yüzünü güldüren Rahmi Koç Müzesi’ne ulaşım çok kolaydır! 36T, 38T, 47, 47E, 54K gibi otobüslere binerek kısa sürede gelebileceğiniz Rahmi Koç Müzesi’nde dilerseniz kendi arabalarınızla sitedeki harita yardımıyla gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Erengul Mulayim
  Puan

  Temmuz ayı sonunda 20 temmuz akşamı oğlumuzun düğünü için rahmi koç müzesini tercih ettik başta didem hnm ve personeli çok güzel ilgilendiler düğün için mükemmel bir mekan uyun davetliler sabah olsa tekrar aynı davete katılsak dediler hazırlık aşaması ve çekim için mekan ve yemekler çok güzel di tavsiye ederiz emeği geçen herkese ve böyle bir müzeyi kazandırdığı için sayın rahmi koç a
  cook teşekkürler güzel bir ani olarak sakliyacağız ayrica tekrar muzeyi gezmeyi ve bir aksam yemegi yiyerek tekrar o guzel geceyi yasamak istiyoruz uz psikolog erengul mulayim ve dr sedat mulayim

 2. Avatar
  İlayda & Hakan
  Puan

  Böyle eşsiz bir atmosferde hayatımızın en özel gününü geçirmek bizim için unutulmaz bir deneyim oldu… Emeği geçen herkese teşekkür ederiz…

 3. Avatar
  Hale
  Puan

  Çok seçkin bir salon teşekkür ederiz güzel bir gece oldu

 4. Avatar
  Nehir & Ercan
  Puan

  Bizim için çok özel bir yemek oldu. Eşim de ben de arkeolog olduğumuz için bu atmosferde evimizde gibi hissettik. Tüm üniversite arkadaşlarımız ve yakın akrabalarımızla güzel bir davet verdik. Çok memnun kaldık. Kibar ve samimi hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Yorum yaz