Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
45 ₺
Hafta İçi
45 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Otopark
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Raff Lounge Cafe & Restaurant Hakkında

Raff Lounge Cafe & Restaurant, 2018’den beri merkezi konumu ve dinamik yaşantısıyla bilinen İstanbul, Ümraniye’de hizmet vermektedir. Kendine has dekorasyonu ve süslemesi ile öne çıkan Raff Lounge Cafe& Restaurant, bünyesinde yediden yetmişe her yaş grubuna özel davetler düzenlemektedir.

Raff Lounge Cafe & Restaurant’ın kendine has dekorasyonu, yetenekli ve dinamik ekibin enerjisini ve vizyonunu da gözler önüne sermektedir. Raff Lounge Cafe& Restaurant’ın göz alıcı tasarımı ile günümüzdeki popüler kültür yakalanırken benzersiz şıklıktan ödün verilmemektedir.

Merkezi konumu ile de dikkat çeken Raff Lounge Cafe& Restaurant, pek çok özel davete ev sahipliği yapmak için sıklıkla kapılarını aralamaktadır. Raff Lounge Cafe & Restaurant, açık ve kapalı bahçelerde hizmet vermektedir. Böylece yılın dört bir mevsimi birbirinden çeşitli davetlere kapılarını açmaktadır.

Raff Lounge Cafe& Restaurant bünyesinde çalışan yetenekli ve profesyonel ekip için misafirlerinin mekandan memnun ayrılmaları her şeyden daha önemlidir. %100 Müşteri memnuniyetini amaçlayan ekip, emeklerinin karşılığını misafirlerini güler yüzle uğurlarken almaktadır.

Benzersiz davetlerin bir numaralı adresi olan Raff Lounge Cafe & Restaurant’a hem toplu taşıma ile hem de şahsi araç ile oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Raff Lounge Cafe& Restaurant, mekana şahsi araç kullanarak ulaşım sağlayacak misafirlerine otopark ve vale hizmeti de sağlamaktadır.

Raff Lounge Cafe& Restaurant ile Benzersiz Davetler

Raff Lounge Cafe& Restaurant, merkezi konumu ve benzersiz hizmet anlayışı ile küçük büyük her türlü organizasyon için tercih edilmektedir. Raff Lounge Cafe & Restaurant, bünyesinde gerçekleşecek olan birbirinden farklı organizasyonlar için zengin bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant, birbirinden çok farklı organizasyonlar için yaratıcı ve yenilikçi hizmetler ile misafirlerini ağırlamaktadır. Yeniliklere açık, dinamik organizasyon ekibi, misafirlerin kafasında canlandırdığı her türlü daveti mümkün kılmaktadır.

Söz, nişan, kına, düğün, baby shower, doğum günü, mezuniyet yemekleri, nikah sonrası yemek ve kurumsal etkinlikler mekanda gerçekleşen başlıca davetlerdir. Bunların yanında özel pek çok davet için de Raff Lounge Cafe & Restaurant tercih edilebilmektedir.

Gerçekleşecek davet her ne olursa olsun konuklar, Raff Lounge Cafe& Restaurant’ın muhteşem ambiyansı altında sevdikleri ile keyifli zaman geçirebilmektedir. Davet sahipleri, Raff Lounge Cafe & Restaurant’a adım atar atmaz mekanın sıcak atmosferini tadabilmektedir.

Raff Lounge Cafe& Restaurant’ın profesyonel personelleri, misafirlere ev konforu yaşatmayı vaat ederken, arka planda her detayı özveri ile gözden geçirmektedir. Tecrübeli çalışanlar, ilgili davetin tüm gerekliliklerini daha davet sahibi belirtmeden yerine getirmektedir. Dinamik organizasyon ekibi yenilikçi ve vizyonlu standartları ile el attıkları her geceyi unutulmaz kılmaktadır.

Raff Lounge Cafe & Restaurant Bahçeleri

Raff Lounge Cafe& Restaurant, yaz ve kış bahçesi olmak üzere iki farklı davet alanında hizmet verebilmektedir. Raff Lounge Cafe & Restaurant, her iki davet alanında da açık hava ferahlığını misafirlerine sunmaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant ekibi, bünyesinde gerçekleşecek davetin gerekliliklerine göre bahçelerini gerekli oturma düzenine getirmektedir. Özellikle konseptli gerçekleşecek davetler için süsleme süreçlerini de kusursuz hale getirmektedir. Raff Lounge Cafe& Restaurant, davet sahiplerinin hayallerinden kat kat daha güzel bir ambiyans için elinden geleni yapmaktadır.

Raff Lounge Cafe & Restaurant, yetenekli aşçıları ile de konuklarına unutulmaz bir davet yaşatmayı amaçlamaktadır. Hem geleneksel Türk mutfağı hem de dünya mutfaklarından seçkin yemekler ile hazırladığı özel menüleri ile davet sahiplerinin her türlü menü tercihine yanıt verebilmektedir. Seçkin misafirlerine kusursuz bir servis vermeyi benimseyen ekip, özel menülerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Raff Lounge Cafe& Restaurant, gerçekleşecek davetin ikramlık, ana yemek, içecek servisi gibi detaylarına bağlı olarak benzersiz davet menülerine imza atmaktadır.

Raff Lounge Cafe& Restaurant Fiyatları

Raff Lounge Cafe & Restaurant, davet sahiplerinin gerçekleştirmek istediği geceye özel sunduğu seçkin hizmetlere göre farklı fiyat alternatifleri listelemektedir. Çiftlerin hayallerindeki organizasyonu eksiksiz bir şekilde hazırlamayı isteyen Raff Lounge Cafe& Restaurant, davet sahiplerine en uygun paketler ile yardımcı olmaktadır.

Raff Lounge Cafe& Restaurant, İstanbul’un merkezindeki eşsiz konumu ve sunduğu seçkin hizmet ile göz alıcı davetlerin uğrak noktasıdır. Raff Lounge Cafe& Restoran; söz, nişan, kına, düğün, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, baby shower ve pek çok özel davetin altından başarı ile kalkmaktadır.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Söz, nişan, kına, nikah sonrası yemek, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, baby shower.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçınız varsa çalışmanıza imkan tanımaktalar.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'te sona eriyor.

Raff Lounge Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Raff Lounge Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 45 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Raff Lounge Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 45 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Raff Lounge Cafe & Restaurant Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Raff Lounge Cafe & Restaurant açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Erkek arkadaşımla tanıştığımız cafeydi raff 🙂 şimdi nişanımız da burda olacak heycanla bekliyoruz :))

Yorum yaz