Radisson İstanbul Sultanahmet Hakkında

Radisson İstanbul Sultanahmet toplantı ve konferans organizasyonları için iş dünyası ve eğitim camiasının tercih ettiği oteller arasında adını övgüyle taşıyor. Butik otel bünyesinde gerçekleşen konaklamalı ve günübirlik birçok etkinlik, seminer ve konferans kusursuz hizmeti, dekorasyonu ve otelin tarihi konumu sebebiyle yıllarca hatırlanıyor. Eğitim kurumlarından şirketlere, vakıflardan uluslararası üst düzey toplantılara kadar birçok kurum ve kuruluşun markası olarak Radisson Sultanahmet 30 yıla yaklaşan sektör deneyimiyle hizmet sunuyor.

Radisson İstanbul Sultanahmet Toplantı ve Konferans Fiyatları

Tarihi yarımada’da yemekli ve kokteyl düzeninde gerçekleşecek tim toplantı ve konferans organizasyonlarınız için Radisson markasına güvenebilirsiniz. Şehrin tarihi dokusu içinde yer alan konumuyla, mekanın modern ve yenilikçi iç tasarımı bir araya geliyor. Radissson kaliteli hizmet, güncel tasarım ve modern teknolojinin birlikteliğinde bir deneyim sunuyor. Kurumsal eğitimler, yıllık toplantılar veya şehirler arası ve ülkeler arası tüm toplantılar için tercih edebilirsiniz. Radisson İstanbul Sultanahmet toplantı organizasyonu otelde düğün paketi başlangıç fiyatları ise kişi başı olarak şu şekildir:

Davet / İkram Türü Kına Gecesi
Paket Başlangıç Fiyatı 100-150 TL

*Ortalama fiyatlardır, güncel fiyatlar için teklif alınız.

Radisson İstanbul Sultanahmet Hakkında Merak Edilenler

Radisson Sultanahmet Davet Alanı Seçenekleri ve Kapasitesi Nedir?

Radisson İstanbul Sultanahmet toplantı ve konferans düzenlemek isteyen firmalar, şirketler, üniversiteler gibi resmi ve ticari birçok markaya hizmet sağlamıştır. Konaklamalı veya günlük seçenekleri yanı sıra yemekli ve kokteyl düzeninde birçok organizasyonu başarılı bir şekilde ağırlamış ve ünlü şirketlerin daimi tercihi olmuştur. Bu butik otelde buluşan iş dünyası için otelin sunduğu davet alanları ve kapasiteleri ise şu şekildedir:

MEKANLAR KAPASİTE
Yemekli 100 - 250
Açık hava 100’den az
Kapalı alan 100 - 250
Kokteyl 100 - 250
Konaklama 100’den az
Otopark 100’den az

Radisson İstanbul Sultanahmet Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Radisson Sultanahmet konferans ve toplantı salonu olarak birçok imkan sağlıyor:

 • Konferans ve toplantılarınız için gerekli olan tüm hazırlıklar talep edilen sayıya göre önceden yapılır. Toplantı salonlarında ses yalıtım sistemi mevcut olup klima sistemiyle mevsime uygun iklimlendirme sağlanır.
 • İkram seçenekleri paket tercihinize göre değişmekte olup mola saatlerinize uygun olarak sabah,öğle ve akşam üzeri olmak üzere 3 farklı ikram türü hazırlanabilir. Buradaki menü için değişiklik talebinde  bulunma imkanınız vardır.
 • Gün boyu içecek standları, kahve, çay ve soğuk içecekler olmak üzere salon çıkışlarında yer alır. Kesintisiz olarak içecek servisi sağlanır.
 • Projeksiyon, barkovizyon, mikrofon sistemleri, ses sistemi, sunum kumandası,flipchart, kalem, notluk, dosya ve diğer toplantı gereçleri talebinize göre hazırlanır.
 • Toplantı ve konferans organizasyonlarına özel sınırsız Wi- Fi ağı altyapısı uzaktan bağlantılı seminer ve konferanslar için de tercih sebebidir.
 • Konaklamalı olarak düşünülen etkinliklerinize özel yarım pansiyon veya tam pansiyon seçenekleriyle avantajlı paketler mevcuttur.
 • Tarihi şehre tanıklık eden bir mimarinin içinde son teknolojik altyapı sistemiyle tüm toplantı- konferans teçhizatı sunulmaktadır.
 • Uluslararası olan etkinlikleriniz için simültane çeviri cihazı ve kabin sistemleri de çözüm ortakları aracılığıyla hazırlanabilmektedir.

Hangi Organizasyon Türleri İçin Hizmet Sağlıyor?

Radisson İstanbul Sultanahmet Avrupa Yakası’nda Eminönü’nde şirket toplantıları, yıllık değerlendirme toplantıları, ulusal veya uluslararası seminer ve konferanslar; dernek, bayi veya vakıf toplantılarınız için konaklamalı seçenekleriyle hizmet vermektedir. Denizin, tarihe tanıklık eden bir şehrin ve yıllara meydan okuyan yapıların arasında gerçekleştireceğiniz organizasyonlar konuklarınızı büyüleyecek.

Konaklama seçeneği, kusursuz hizmeti ve herkesçe bilinen muhteşem mutfağı ile otel birçok organizasyona 25 yılı aşkın deneyimiyle ev sahipliği yapmıştır. Otel bünyesinde ayrıca düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi bireysel eğlence ve kutlamalar da yapılmakta. Bunlar haricinde ise gala gecesi, kokteyl, after party, baby shower, bayi toplantısı, açılış ve resepsiyon, mezuniyet törenleri gibi tüm davet ve etkinliklerinizi kusursuzca düzenleyebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Tesisin ulaşımı pozisyonu itibari ile son derece zahmetsiz ve kolaydır. Bu tercih edilen otelin açık adresi ise Kennedy Caddesi Sahil Yolu No:12 Ahırkapı Eminönü’dür. Radisson İstanbul Sultanahmet merkezi konumu itibariyle vapur, otobüs, metro, tramvay, dolmuş gibi birçok toplu taşıma aracına yakındır. Şehrin tarihi yarımadasında yer aldığı için ulaşım ağının da merkezindedir. Bu sebeple tüm araçlarla ulaşım son derece kolaydır. Özel araç ile gelmek isteyenler için ise otopark ve ücretsiz vale hizmeti sunulmaktadır. Tesisin ulaşımı merkezi konumda olması sebebiyle son derece zahmetsiz ve kolaydır. Bu muhteşem tesisin açık adresi ise Kennedy Caddesi Sahil Yolu No:12 Ahırkapı’dır.

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Yemekli, yemeksiz, konaklamalı, konaklamasız tüm şirket etkinlikleriniz için hizmet alabilirsiniz. Biz beraber çalışmanın mutluluğunu taşıyoruz ve son derece memnunuz.

 2. Puan

  Kurumsal etkinlikler için butik otel güzelliğiyle misafirlerimizi ağırlamak ve toplantılarımızı gerçekleştirmek için birlikte çalışıyoruz. Çalışanlar, hizmet kalitesi ve organizasyon becerisi üst düzeyde bir otel, çok teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Bayi toplantı, seminer ve yemekli etkinlikler için firmamız için çok memnun olduğumuz bir çözüm ortağımız. Tuğçe hanımın ve ekibinin organizasyon becerisi, güzel otelle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.

 4. Puan

  Otel imkanları, konumu ve hizmeti ile çok başarılı bir tesis. Kurumsal tüm organizasyonlar için teknik altyapıya da sahip. Birlikte çalışmak, son derece verimli ve firmamız açısından çok olumlu oluyor, teşekkürler.

 5. Puan

  Best Western Citadel ile bayi toplantılarımız için çalışıyoruz, son derece memnunuz. Konumu ve kaliteli hizmeti ile bizim için vazgeçilmez, son derece memnunuz.

Yorum yaz