İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
750 ₺
Hafta İçi
750 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
750 ₺
Hafta İçi
750 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Konaklama
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Boğazda düğün / davet
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Radisson Blu Bosphorus Hotel Hakkında

Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. En şık ve en lüks kına gecesi mekanları arasında yer alıyor. Burada deniz ve Boğaz manzarası size eşlik ediyor. Otelde kına gecesi fiyatları kişi başı 750 TL civarında oluyor.

Özellikleri

Radisson Blu Otel'de iki farklı davet alanı bulunuyor. Açık ve kapalı olan bu davet alanlarında her mevsim organizasyon düzenlenebiliyor. 100 - 120 kişi kapasiteli iki alanında da davetli ağırlanabiliyor. Mekan, denize sıfır konumda bulunuyor. Su sesleri, kuş sesleri, vapurlar davetinizin eşlikçisi oluyor.

Kolonsuz salon ile en arka masada oturan davetli bile gelini görebiliyor. Ferah bir ortamı bulunuyor. Şehir merkezinde bulunduğu için ulaşım oldukça kolay bir şekilde sağlanıyor. Bir de 250 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor. Aracı ile gelen davetliler araçlarını valeye emanet edip eğlencelerine devam edebiliyor.

Radisson Blu bünyesinde kına haricinde düğün, nişan ve söz, mezuniyet, kutlamalar, kurumsal davetler de gerçekleştirilebiliyor.

Radisson Blu Bosphorus Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli kına gecesi fiyatı hafta içi ve hafta sonu kişi başı 550 TL’den başlıyor. Kokteyl fiyatı da aynı şekilde hafta içi hafta sonu kişi başı 550 TL civarında seyrediyor. Talep edilen ek hizmetlere göre fiyat değişebiliyor.

Detaylı bilgi almak isterseniz ücretsiz teklif formunu doldurarak hızlı bir geri dönüş alabilirsiniz.

Hizmetleri

Mekanda davet öncesinde menü tadımı yapılabiliyor ve istendiği takdirde değişiklik tercih edilebiliyor. Farklı menü seçenekleri arasından da tercih yapılabiliyor. Radisson Blu Bosphorus Hotel, sizlere vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher gibi menüler sunuyor. Kına geceniz için en uygun menü ile hem eğlence hem de lezzete doyabilirsiniz.

Profesyonel ve deneyimli ekip kusursuz bir hizmet sunuyor. Burada müşteri mutluluğu ve memnuniyetine son derece önem veriliyor. Organizasyon danışmanlarıyla birlikte kına geceniz baştan sona planlanıyor. Video çekimi ve fotoğraf çekimi hizmeti bulunuyor. Ancak başka bir firmayla anlaşmak isteyebilirsiniz.

Mekan dışı fotoğrafçı getirilebiliyor. Mekanın mevcut süslemeleri dışında başka bir organizasyon firmasıyla anlaşmak isterseniz o da anlayışla karşılanıyor.

Adres Bilgisi

Beşiktaş ilçesinde kapılarını açan Radisson Blu, İstanbul'un sevilen otel ve davet mekanlarından biri oluyor. Toplu taşıma ve şahsi araç ile adrese kolaylıkla varılabiliyor. Şehir merkezinde bulunmasıyla da tercih edilirliğini her zaman yüksek tutuyor.

Adres: Yıldız Mahallesi, Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul, Çırağan Caddesi, Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

250 kişilik konaklama kapasitesi vardır.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi mekan düzenleme, ışık, ses, sahne ve dekorasyon hizmetlerini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Hem açık hem de kapalı davet alanları vardır ve 250 konuk ağırlanabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et ana yemek seçeneklerine ek olarak kokteyl ikramlıklar da bulunuyor. Vegan, vejetaryen, Kosher ve diyabet menü seçenekleri isteğe göre hazırlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mezuniyet balonları ve çiçek gibi süslemeler bulunuyor.

Radisson Blu Bosphorus Hotel kına gecesi fiyatları ne kadar?

Radisson Blu Bosphorus Hotel kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 750 TL, hafta içi yemekli kişi başı 750 TL, Radisson Blu Bosphorus Hotel kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 750 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 750 TL,

Radisson Blu Bosphorus Hotel Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Radisson Blu Bosphorus Hotel açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Manzarası herkesi büyülüyor konumu tek kelimeyle harika

 2. Puan

  Organizasyon, sanatçılar, çalıșanlar hepsi abartısız on numaraydı… Pandemi dönemi içinde gerekli önlemleri almıșlar.. Șimdiden burada kına yapacak gelinlere Allah mutluluk versin..

 3. Puan

  Boğaz manzaralı şahane bir kına gecesi organizasyonu düzenledik. Radisson Otel kalitesini kesinlikle her noktada belli ediyor her şey için çok teşekkür ediyoruz 🙂

 4. Puan

  kına gecemi burada yaptım ağustos ayında, çok güzeldi, arkadaşlarımla çok eğlendikk, emeği geçen herkese teşekkürler!!

 5. Puan

  Harika bir düğündü. Manzara ve konsept muhteşemdi. İsteklerimizi en ince ayrıntılarına kadar yerine getirdiler. Mekandan misafirler de çok memnun kalmış. Hiç bir isteklerini geri çevirmemişsiniz. Tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

 6. Puan

  Boğaz manzarı eşliğinde klasik müzik dinlerek yemek harikaydı. Arkadaşımın düğününe gitmiştim. Gerçekten çok beğendim. Ben de nişanımı buarada kokteyl tarzında yapmak istiyorum.

 7. Puan

  Kızımın mezuniyeti burada oldu ve masallardaki gibiydi.Manzara harika ,kızımın yüzü de gülünce,,e daha ne olsun.. Kızımın tek hayali olan bu güzel geceyi unutulmaz kıldığınız için sizlere sonsuz teşekkürler. Umarım kızımın düğününü de burada yapmak nasip olur.

 8. Puan

  Muhteşem deniz manzarası, ambiyansın güzelliği, hizmet kalitesi ile dört dörtlük bir mekan. Her şeyden çok menun kaldık. Orkestraya ayrıca teşekkür etmek istiyorum birlikte çok eğlendik 🙂

Yorum yaz