Quick China Çayyolu

Unutulmaz bir nikah sonrası yemek etkinliği için sizlere sunduğu en uygun fiyatları ile Quick China Çayyolu’nu tercih edebilirsiniz. En önemli gününüz dünya evine girdiğiniz günü sadece nikah seremonisiyle bitirmek istemiyorsanız gösterişli bir nikah sonrası yemek etkinliği tercih edebilirsiniz. Böylelikle akrabalarınız ve arkadaşlarınızla uzun uzun sohbetler edip leziz yemekler eşliğinde güzel anılar biriktireceğiniz bir ortam oluşmuş olur. Quick China Çayyolu sizlere çok uygun fiyatları ile unutulmaz bir geceyi garantiliyor. Huzurunuza getirilen harika hizmetler ve eşsiz yemekler ile o en önemli gününüzü daha da uzun kılıp, paylaşılacak mutlulukları çoğaltabilirsiniz. Mekân ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sizin için hazırladığımız bu yazıyı gözden geçirebilirsiniz. Quick China Çayyolu’nda hemen rezervasyon yaptırıp yerinizi ayırtmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Quick China Çayyolu’nda Hangi Organizasyonlar Gerçekleştirilebilir?

Ankara’daki en nezih Çin restoranları arasında yer alan mekân, inanılmaz fiyatları ile de sizleri şaşırtıyor. Nikah sonrası yemek haricinde diğer kimi organizasyonlarınız için de oldukça uygun bir seçenek olarak listelerde yer alıyor. Bu organizasyonlardan bazıları arasında mezuniyet baloları ve bayi toplantısı sayılabilir. İş toplantıları, diğer küçük yemekli özel davetleriniz, baby shower’lar gibi diğer etkinlikleriniz için de mekânın kapıları sizlere açık.

Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon hangisi olursa olsun, Düğün Buketi misafiri olma ayrıcalıklarından yararlanacağınızı unutmayın. Düğün Buketi her zaman olduğu gibi yine sizin yanınızda, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar için sizlere yardım ediyor. Çok çeşitli kampanyalar, inanılmaz indirimler ve çok özel fiyatları ile her zaman sizlere desteklerini sunuyor.

Quick China Çayyolu Hizmetleri

Quick China Çayyolu, sizlere en uygun fiyatları ile en kaliteli hizmetleri sunuyor. Temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan restoran, en profesyonel ekibi ile karşınızda. Deneyimli olduğu kadar güler yüzleri ile de hizmette sınır tanımayan ekibi ile harika hizmetlerle birlikte kendinizi samimi bir ortamda bulacaksınız. Muhteşem ve kusursuz bir nikah sonrası yemek etkinliği için Quick China Çayyolu, düşünmeden tercih edebileceğiniz bir mekân.

Quick China Çayyolu, Çin esintileriyle dekore edilmiş Ankara’daki en elit Çin restoranlarından birisi. Şaşırtıcı iç dekorasyona sahip iç mekânında sevdiklerinizle beraber yemeklerinizi tadımlarken, aynı zamanda da kendinizi eşsiz bir ambiyansta hissedeceksiniz. Böylelikle nikah töreninin ardından sohbete dökülmesi gereken konuşmalar oldukça kaliteli yemekler eşliğinde yapılmış olacak. Tesis ile önceden anlaşma yaptığınız takdirde etkinlik gününden önce organizasyon menüsü tadımı yapabilirsiniz. Böylelikle bu önemli davetiniz için daha sağlıklı bir karar vermiş olabilirsiniz. Bu restoranda tercih edeceğiniz nikah sonrası yemek davetiniz, unutulmaz göz kamaştırıcılığı ile o yıla damgasını basacak.

Eğer yemekli davetlerinizde menü seçiminizi bir catering şirketi aracılığıyla yapmak isterseniz Düğün Buketi’nin anlaşmalı firmalarına bir göz atabilirsiniz. Sitemizin sizlere sunduğu imkanlar sayesinde en ilginizi çeken firmalar arasında fiyat karşılaştırması yapma fırsatınız olacaktır. Böylelikle size en uygun catering firmasını hiç vakit kaybetmeden en kısa zamanda bulmuş olacaksınız. 

Quick China Çayyolu’na Ulaşım

Quick China Çayyolu, sizlere sunduğu inanılmaz uygun fiyatları yanında yer aldığı son derece merkezi konumuyla de siz misafirlerimizin ilgisini çekmekte. Böyle olunca nasıl gidilir, ulaşımda bir sorun yaşanır mı gibi düşüncelere de gerek kalmıyor. Mekâna gerek özel araçlarlarınız ile olsun gerek toplu taşıma araçları ile olsun Ankara’nın her yerinden kolayca ulaşmak mümkün. Özel araçları ile mekâna gelecek misafirlerimiz için tesisin bir özel otoparkı olduğunu hatırlatırız. Böylelikle herhangi bir park sorunu yaşamayacaksınız.

Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah., 2864. Cad. 15/C, 06810 Çankaya/Ankara

Sırala

  1. Avatar
    Burçin & Murat
    Puan

    Ankara’daki ender Çin restoranlarından biri.biz de farklı bir mekan seçmek istedik.restauratta nikah sonrası yemek için Quick China restoranı seçtik.Çok ilginç ve otantik bir mekan.Kendinizi Çin’de hissediyorsunuz.aslında burayı tercih etmemizin bir sebebi eşimin bir dönem Çin’de çalışması.

Yorum yaz