Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
6000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
400
Max

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Ankara Keçiören ilçesinde çiftler tarafından sıkça tercih edilen Queen Wedding Organizasyon, unutulmaz bir nişan organizasyonu için kapılarını açıyor. Firma nişan organizasyonu hazırlığının yanı sıra nişan mekanı olarak da hizmet sağlıyor. Böylece çiftlerin her ihtiyacı en iyi şekilde karşılık bulunuyor. Firmanın nişan organizasyonu fiyatları 3.000 TL'den başlıyor. Uzun süre nişanınızın konuşulacağı bir organizasyon sağlayan mekanın hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi DüğünBuketi.com danışman ekibinden öğrenebilirsiniz.

Firmanın Verdiği Hizmetler

Tatlı bir heyecanla evliliğe ilk adımı atacağınız nişan töreninizde her şeyin kusursuz olması için Queen Wedding ekibi özenle çalışıyor. Profesyonel çalışma ekibine sahip firma konsept nişan organizasyonu hazırlıyor. Nişan tagı, nişan masasının hemen arkasında yer alıyor. Masa üzerinde şamdanlar, çiçekler, vazolar, mumlar, davetlilere vereceğiniz hediyelikler yer alıyor.

Nişan tagları saman detaylı, çiçekli, ışıklı, tüllü ve daha pek çok farklı konseptte sunulabiliyor. Nişan masası da taga uygun düzenleniyor. Cam masa, minik kare masalar, uzun ahşap masa gibi seçenekler çiftlerin tercihine bırakılıyor.

Queen Wedding Nişan Organizasyon Fiyatları

Her türlü hizmet sağlamayı hedefleyen firmanın organizasyon fiyatları 3.000 TL ile 6.000 TL arasında seyrediyor. Dileyen çiftlere fotoğraf çekiminden müzik listesi düzenlemeye kadar hizmet verebiliyor. Evde söz ve nişan merasimi yapmak isteyen çiftlerin evlerine hizmet sağlıyor.

Şehir içi ya da şehir dışı fark etmeden, tüm çiftlere ve hayallere dokunmak istiyor. Her şeyin kontrolünüzde olduğu bir organizasyon için nişan organizasyonu firması sizleri görüşmeye davet ediyor.

Sunduğu Olanaklar

Queen Wedding nişan organizasyonu firması sadece nişan değil mutlu olduğunuz her anda sizlerle olmayı amaçlıyor.  Düğün, sünnet düğünü, mezuniyet partisi ve kına organizasyonu için de hizmet veriyor. Bunların yanı sıra baby shower, doğum günü gibi organizasyonlarda da yanınızda yer alıyor.

Keçiören ilçesinde tüm organizasyonları ve davetleri düzenleyebileceğiniz salonu da bulunuyor. Salon ve organizasyon hizmeti birlikte tercih edildiğinde sizlere yalnızca davetinize uygun kıyafetleri seçmek kalıyor. Diğer tüm detaylar ekip tarafından tamamlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Keçiören ilçesinde bulunan Queen Wedding Organizasyon firması, Nuri Pamir Caddesi'nde hizmet veriyor. M4 metro hattı güzergahında bulunan firmaya 421-7, 479 ve 481 numaralı otobüs hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Özel araç veya taksi ile ulaşım düşünenler için açık adres şöyle;

Şenlik Mahallesi, Nuri Pamir Caddesi, No:10 Keçiören / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet verilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum görüşme süresi 3 aydır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3000 - 6000 TL arasında değişmektedir.

Queen Wedding Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Queen Wedding Organizasyon kapalı alan kapasitesi 50 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    nişan organizayonumu ilk başta evde yapmayı düşünüyordum. ancak Queen Wedding’in kendi mekanı olduğunu da görüşmeye gittiğimizde öğrendik. salonu gördüğümüzde de neden olmasın dedik. hem organizasyonumuzu hem de gecemizi güvenilir ellere teslim ettik. teşekkürler Queen Wedding harika bir geceydi

Yorum yaz