Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
6000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
400
Max

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi

Queen Wedding Organizasyon Hakkında

Keçiören ilçesinde unutulmaz bir mezuniyet partisi yapmak istiyorsanız Queen Wedding Organizasyon size destek oluyor. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz mezuniyet gününüzü eğlenceli bir parti ile taçlandırabilirsiniz. Memnuniyetinizi her şeyden önce düşünen organizasyon firması bu konuda sizlere kolaylık sağlıyor. Mezuniyet organizasyonu fiyatları başlangıç paketinde 3.000 TL olarak sunuluyor.

Firma Özellikleri

Mezuniyet partinizin tarihini önceden belirleyip, Queen Wedding firmasıyla minimum 3 ay öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor. Belirlediğiniz temanın detaylarını etkinlik sorumlusuna aktararak hayalinizdeki mezuniyet organizasyonuna kavuşuyorsunuz.

Tüm gençlerin eğleneceği bir ortam yaratan firma, demo masa ve mekan konsepti ile dikkatleri üzerine çekiyor. Masa dekoru ve konseptte değişiklik talep edebileceğiniz ekip, arzularınızı eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Profesyonel bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını yaşayacağınız mekan bünyesinde de organizasyonların davete olan etkisini deneyimliyorsunuz.

Queen Wedding bünyesinde mezuniyet dışında düğün, evlilik teklifi, kına gecesi, doğum günü ve baby shower gibi organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Sunduğu Hizmetler

Queen Wedding Organizasyon bünyesindeki fotoğrafçı ekip, mezuniyet partisi boyunca her anınız fotoğraf ve videolar ile ölümsüzleştiriyor. Yıllar sonra baktığınızda tebessümle anacağınız mezuniyet gecenize dair güzel anılar biriktiriyorsunuz. Fotoğraflara renk katmak için mezuniyet temalı küçük pankartlar temin edilebiliyor.

DJ ve müzik grubu temini ile herkes eğleniyor. Seçtiğiniz parçalara öncelik veriliyor. Dilerseniz bir müzik listesi yapıp iletebiliyorsunuz. Araç kiralama ihtiyacı halinde organizasyon firması sizlere bu konuda da destek oluyor. Temayı geliştirme imkanı da sunulan firmada mezuniyet organizasyonunu kostüm partisi olarak da planlayabiliyorsunuz.

Queen Wedding Mezuniyet Partisi Organizasyon Fiyatları

Firmanın mezuniyet organizasyonu fiyatları 3.000 TL'den başlıyor. Başlangıç paketi ile cazip fiyatlar sunan organizasyon firmasının her şey dahil mezuniyet organizasyonu paket fiyatları ise 6.000 TL’den başlıyor. Konseptinizi ve mezuniyet partisi için tarihinizi belirleyerek iletişime geçebilirsiniz.

Firmanın organizasyon hizmetlerinden ve mekan temini imkanından indirimli bir şekilde yararlanmak istiyorsanız ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Queen Wedding Organizasyon, merkezi bir konumda bulunması sebebiyle ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Ankara Keçiören ilçesindeki firmaya 203-7, 204, 252, 254 numaralı otobüs hatları ve M4 metro aracılığıyla gidilebiliyor. Özel araç veya taksi ile ulaşımı tercih edenler için açık adres şu şekildedir;

Nuri Pamir Cad. No:10 Keçiören / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet verilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum görüşme süresi 3 aydır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, çiçek, dj, fotoğraf ve video, kına gecesi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları Queen Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3000 - 6000 TL arasında değişmektedir.

Queen Wedding Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Queen Wedding Organizasyon kapalı alan kapasitesi 50 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Okuldaki arkadaşlarımızla birleşerek mezuniyetimiz için organizasyon desteğini Queen weddingten aldık. İlk başta biraz tereddütlü yaklaştık ama hiç pişman olmadık anlaştığımıza. fiyat ve hizmet performansı olarak kesinlikle muhteşem bir yer. Başka davetler için de hizmet veriyor olduklarını öğrendim belki ilerde tekrar yollarımız kesişir :))

Yorum yaz