Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
90 ₺
Hafta İçi
90 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
430
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Nikah şekeri

Mekan Özellikleri

 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima

Queen Wedding Hakkında

Ankara ilinin Keçiören ilçesinde yer alan Queen Wedding, adından söz ettiren kına gecesi kutlamalarına imzasını atıyor. Kınaya dair ek hizmetler mekanın organizasyon sorumlusu tarafından hallediliyor. Mekan hazırlığından organizasyon detaylarına kadar tüm hizmetlerle ilgileniliyor. Mekanın kına gecesi fiyatları kişi başı 90 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Mekan Özellikleri

Queen Wedding, unutulmaz kına geceleri için tercih ediliyor. Organizasyon sorumluları aklınızdaki konsepti öğreniyor ve buna uygun bir düzenlemeler yapıyor. Geniş dans pisti etrafına yerleştirilen masalarda şık vazolar içerisine yerleştirilmiş çiçekler, şamdanlar ve aynalı suplalar yerlerini alıyor. Kına gecesi mekanında ayrıca bir organizasyon firması ile anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Şehir merkezinde yer alan mekana ulaşım kolay bir şekilde sağlanıyor. Yüksek tavanlı salonda gerçekleştirilen tüm organizasyonlar, eksiksiz şekilde gerçekleştiriliyor. Mekan bünyesinde kına gecesi haricinde salon düğünü de düzenleniyor.

Sunduğu İmkanlar

Queen Wedding; bindallı - kaftan, kına ekibi, nedimeler, davul show, kına mumu ve kına tahtı gibi aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sağlayabiliyor. Dans ekibi tarafından gerçekleştirilen semazen gösterisi, zenne - oryantal gösterisi ve farklı dans showları misafirlerinizi bekliyor.

Çiftlerle birlikte kararlaştırılan müzik listesi DJ ya da orkestra tarafından sunuluyor. Bu noktada tercih davet sahiplerine bırakılıyor. Tavanda oluşturulan aydınlatmalar ve ses, sahne düzeni ile büyüleyici bir ambiyans yakalanıyor. Tüm güzel anlarınızı kayda alacak anlaşmalı düğün fotoğrafçısı ise HD kamera çekimi ile hizmet veriyor.

Queen Wedding Kına Gecesi Fiyatları

Mekanda kına gecesi fiyatları kişi başı 90 TL’den başlıyor. Yemekli - kokteyl menü seçeceğine göre fiyatlar farklılık gösteriyor. Kına gecesinin hafta içi ya da hafta sonu olması da fiyatları etkileyen bir diğer unsur oluyor.

Kına organizasyonu konusunda da mekanın tecrübesinden yararlanmak isteyen çiftlere 2.500 TL ile 6.000 TL arasında değişen kına paketleri sunuluyor. Tamamen çiftlerin tercihine bırakılan paket içerikleri istekler doğrultusunda şekilleniyor ve fiyat belirleniyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Queen Wedding kına gecesi mekanı, Ankara ilinin Keçiören ilçesinde bulunuyor. Toplu taşıma kullanmak isteyenler 421-7, 479 ve 481 numaralı otobüs hatları ile ulaşım imkanı sağlıyor. Ayrıca M4 metro hattı üzerinde bulunan mekan, ulaşım için ikinci bir alternatif sunmuş oluyor.

Adres: Şenlik Mahallesi Nuri Pamir Caddesi No:10 Keçiören / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışında hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Konsept, tema geliştirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Profesyonel fotoğrafçılar tarafından bu özel gününüz tüm detaylarıyla kaydediliyor. Mekâna giriş ânınız, kına merasimi ve tüm eğlencenizde yaşadığınız duyguları fotoğraf ve videolara yansıtıyoruz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

İster canlı müzik, ister orkestra yer alabilir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

4 farklı menü seçeneği bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23.00'de sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel seçilen konsept çalışılabilir

Queen Wedding kına gecesi fiyatları ne kadar?

Queen Wedding kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 90 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Queen Wedding kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 90 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Queen Wedding Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Queen Wedding kapalı alan kapasitesi 100 - 430 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ablamın kına gecesini burada yapmıştık ve 1 sene sonra ben de kendi kına gecem için anlaştım. Ailecek sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir yer oldu. Kusursuz bir planlama ve çok modern, şık bir mekan. Kına gecelerinin en güzel adresi oldu bizim için

Yorum yaz