İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
10
Min
50
Max
Açık Davet Alanı
10
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
10
Min
300
Max
Havuz Başı Davet Alanı
10
Min
100
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Asansör
  • Cam tavan
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Şehir merkezinde

İmkanlar

Alkol servisi

Queen Of Foça Hakkında

İzmir’in kuzey yıldızı Queen of Foça, her ayrıntısı ile memnun kalacağınız bir davet & düğün organizasyonu için sizi çağırıyor. Son zamanlarda Foça ilçesinin en çok rağbet gören davet alanı olan Queen, fiyatları ve sunduğu imkanları ile farklılaşıyor. Mekânın, 30 TL’den başlayan fiyatları ve Düğün Buketi’ne özel kampanyaları hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren danışmanlarımızı aramanızı öneriyoruz.

Queen of Foça Organizasyon Yelpazesi

Foça’nın eşsiz doğasının tam kalbinde bulunan Queen of Foça, birçok türde organizasyona kusursuz bir başarı ile ev sahipliği yapıyor.

Otelde düğün, mezuniyet, parti, kına gecesi, nişan & söz, kurumsal etkinlik ve sünnet düğünleri mekânın hizmet verdiği etkinlikler arasında sıralanıyor.

Kapasiteler & Tasarım

Geniş bir alana yayılmış mekân, dört adet etkinlik alanına bölünmüş durumda. Birbirlerinden farklı özelliklere sahip davet alanları bulundurması ile rakiplerinden ayrılan Queen of Foça’da, 100 araçlık bir de otopark alanı bulunuyor.

Tüm yıl boyunca misafirlerine kapılarını açan Queen, 50 kişi kapasiteli bir kapalı davet alanına sahip. Ahşap ağırlıklı bir mimarisi bulunan kapalı davet alanı, yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Açık ve kır bahçesi alanlarında ise toplamda 300 kişilik kapasiteye sahip Queen of Foça, havuz başı davet alanı da bulunduruyor. Daha çok butik davet organizasyonları için tercih edilen havuz başı, 100 kişilik kapasitesi ile sıcak bir atmosferi sizlere sunuyor.

Sunulan İmkanlar & Catering

Foça’nın namını ne kadar duydunuz bilmiyoruz ancak Türkiye’nin en güzel deniz mahsulleri bu ilçeden çıkıyor. Hal böyle olunca da Queen of Foça’da muhteşem bir ziyafet sizi ve misafirlerinizi bekliyor. Geniş bir menü yelpazesine sahip mekân, isteğinize göre özel durum tabakları da hazırlıyor.

İster kokteylli isterseniz de yemekli bir etkinlik gerçekleştirebileceğiniz mekânda organizasyon sorumlusu sayesinde birçok ayrıntıyı uzaktan halledebilme olanağına sahipsiniz. Sizinle sürekli iletişim halinde kalacak sorumlu ile oturma düzeni, süslemeler, mekân giydirmeleri ve aksesuarlar konusunda fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Fasıl imkanını da bünyesinde bulunduran Queen, isteğiniz göre DJ veya orkestra temini de sağlıyor. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için ise etkinliğinizden en az 15 gün önce Queen ile iletişime geçmeniz yeterli olacak!

Queen of Foça Davet Fiyatları

Queen of Foça’da davet fiyatları misafir sayınız ve konaklama durumunuza göre değişkenlik gösterebiliyor.

Queen’in kişi başı 30 TL’den başlayan hafta içi kokteylli davet fiyatları, hafta sonu 50 TL’ye yükseliyor. Yemekli düğün veya davet organizasyonlarında ise hafta sonu fiyatları 100 TL olarak belirlenmiş.

Mekânın, Düğün Buketi ziyaretçilerine özel olarak sunduğu ayrıcalıklı davet fiyatlarından yararlanmanız için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Queen of Foça Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Foça ilçesinde bulunan mekâna 744 numaralı otobüs seferi ile ulaşabilirsiniz. Özel veya şahsi araç ile Queen of Foça’ya gidecekseniz eğer mekânın açık adresi şu şekildedir;

“ Kozbeyli Mahallesi, Küme Evler, No:538, Foça / İzmir ”

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Tesis 9 odalı butik bir işletmedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Verilen diğer organizasyon türleri; Baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, kınadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 15 gün önce iletişime geçilmelidir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ, fasıl grupları, ses-ışık-truss ve sahne hizmetleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'te sona eriyor.

Queen Of Foça organizasyon fiyatları ne kadar?

Queen Of Foça organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Queen Of Foça organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Queen Of Foça Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Queen Of Foça açık alan kapasitesi 10 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 10 - 50 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 10 - 100 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    burası Foça’da keşfedilmemiş bir cennet, bize her konuda yardımcı olan her şey ile bizzat ilgilenen Gizem hanıma teşekkür ederiz. İstediğimiz gibi butik konaklamalı bir düğün gerçekleştirdik.

Yorum yaz