Pronovias: Dünyanın En Fazla Gelinlik Modeli Bulunan Markası

Pronovias, gelin adaylarının ilk olarak aklına gelen bir marka. Koleksiyonundaki onlarca gelinlik modeli ile her zevke hitap edebilecek kapasiteye sahip. Pronovias koleksiyonlarını görmeden karar vermemenizi öneririz. Zira pişman olabilirsiniz! Neden mi Pronovias gelinlik? İşte cevapları…

Pronovias dantel, nakış ve kaliteli ipek kumaşlarda uzmanlaşmış bir marka. Yani, kaliteli gelinlik modelleri arayanların ilk aklına Pronovias gelinlik Elbise ve Pronovias abiye modelleri geliyor.

Pronovias gelinliklerde, farklı öğeler kusursuz bir uyumla işlenmiş. Örneğin; “In Bloom” koleksiyonunda çiçeklerle dolu bir bahçeyi anımsıyorsunuz. Gelinliği giyince kendinizi çiçek bahçesinde hissetmenizi amaçlayan Pronovias koleksiyon ve wedding dress gibi diğer nadide koleksiyonlar, firmanın atölyelerinde titizlikle tasarlanıyor.

Her Gelin İçin Her Tarzda Gelinlik

Pronovias koleksiyonlarında “her gelin adayının giymek isteyeceği bir gelinlik” olmasına dikkat ediliyor. Dikkatle seçilen kumaşlar, ustaca işlenen desenler ve güpürlerle Pronovias gelinlik hem tarz hem kalite hem de göz zevki katıyor.

Her hayale hitap etmeyi amaçlayan koleksiyonları ile Pronovias markası, bir gelinlikten öte aynı zamanda bir gelin adayı için ömür boyu hatırlanacak anılar ve unutulmayacak saatler tasarlıyor. Hatta orijinal Pronovias ikinci el gelinlik seçseniz bile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pronovias gelinlik koleksiyonlarında, hem klasik ve romantik hem de modern ve cesur gelinler için kolaylıkla bir model bulunabilir. Dilerseniz Pronovias gelinlik modellerinden geleneksel bir tarz seçin, dilerseniz de kışkırtıcı bir koleksiyona bırakın kendinizi. Koleksiyonları incelerken bile “işte bu” diyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Şunu dikkatinize sunmak gerekiyor; Pronovias gelinlik tasarımlarında kendinizi bir kuğu veya prensesler gibi hissedeceğiniz modeller göze çarpıyor. Markanın Pronovias ürün yelpazesinde fantezi tül ve güpür aplikli tasarımlardan, dantelli gelinlik ve balık etekli romantizm kokan modellere kadar geniş bir yelpazede gelinlik bulabilirsiniz.

Modellerde beden hatlarının zarif bir şekilde sergilenmesine özen gösterilmiş. Dilerseniz romantik dilerseniz de iddialı bir gelinlikle düğününüzdeki her fotoğraf karesinin en nadide figüranı olabilirsiniz.

Hem İddialı Hem Romantik Hem Geleneksel

Bazı Pronovias modelleri, hem kışkırtıcı hem romantik hem de geleneksel tarzları bir arada sunuyor. Vücuda oturarak feminen hatları dikkatlere sunan Pronovias gelinlik modellerinde aynı zamanda ılımlı bir sırt dekoltesi veya güpürlü bir pelerinle çarpıcı bir tasarım amaçlanmış.

Pronovias gelinliklerle, kendinizi bir peri masalının içinde buluyorsunuz. Pronovias’ın prenses gelinlik modellerinin içind; Pronovias transparan detayları, harmanlanmış askıları ve boncuk işlemeli tülleri ile göz kamaştırıcı bir ışık gibi oluyorsunuz.

Gelinliklerin kalitesi konusunda iddialı bir firma olan Pronovias, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilinci ile gelinlikler tasarlıyor. Böylece; Pronovias gelinlik dünyanın en muhteşem gelinliklerini zarif gelin adaylarının hayatlarına sokmayı amaçlıyor.

Bir kadının hayatındaki en özel anlarında giyebileceği en önemli kıyafeti yani gelinlikleri tasarlamak için iddialı ve motive olmuş bir firma Pronovias. Aynı zamanda mükemmelliği yakalamak için mağaza konseptlerinden Pronovias gelinlik dantel işlemelerine kadar her detayı dikkatle irdeliyor.

Privee, Plus, One Ve Separates

Pronovias gelinlik modellerinde “balo giysisi, evaze, denizkızı, dar ve sütun” modeller sunuluyor. Privee, Plus, One ve Separates adlı Pronovias gelinlik koleksiyonlarında; balık etekli, ‘A’ şekilli, prenses, kısa, klasik, akışkan ve kloş modeller yer alıyor. Ayrıca, Pronovias markasının bohem, romantik, modern ve klasik stillerde askısız, kayık, bisiklet ve tattoo gibi yaka seçenekleri de bulunuyor.

Diğer taraftan, Pronovias gelinlik markası altında gelin adayları için Pronovias duvaklar, saç aksesuarları, kostüm mücevherleri, Pronovias abiye, ayakkabılar, ceketler, iç çamaşırı, iç etek, nakışlı aplikler, Elbise ve kemerler gibi Pronovias gelinlik aksesuarları da temin edilebiliyor.

Pronovias'ta ‘A' şekilli dantel ağırlıklı ve detaylı gelinlikler göze çarparken, Elbise ve Pronovias abiye modellerinde de benzer şekilde detaylara rastlayabilirsiniz. Aklınıza Vakko Pronovias markaları takılırsa karar vermek için gelinlik modelleri size yardımcı olacaktır.

Gelinlik provasına gitmek için Vakko Pronovias markaları arasından Pronovias Türkiye tercihi yapmışsanız erkenden randevu almaya çalışın. Aynı gün Vakko Pronovias randevusu almışsanız daha kısa sürede kıyaslama yapabilirsiniz. İki markanın gelinlik modelleri ve Fiyatları konusunda farklı seçenekler bulacaksınız. Fiyatları konusunda Vakko Pronovias markası arasında pek fark olmadığını göreceksiniz.

Bu arada, gelinlik fiyatları konusunda da bütçenize uygun Fiyatları bulabileceğinizi belirmek gerekiyor. Elbise veya Pronovias abiye de sunan Pronovias Türkiye İstinye Park, Bağdat Caddesi, Suadiye, Nişantaşı mağazalarından bilgi alabilirsiniz.

Dünya genelinde 105 ülkede 4 binden fazla mağaza ve satış noktası var. Markanın ayrıca Pronovias Türkiye satış noktaları da bulunuyor. İstediğiniz gelinlik modelleri yaygın dağıtım ağıyla kısa sürede hizmetinize sunuluyor.

Tercihiniz Pronovias Türkiye İse

Ayrıca Pronovias Türkiye mağazalarında gelinlik modelleri ve gelinlik fiyatları konusunda daha fazla seçenek bulabileceksiniz. Elbise ve Pronovias abiye arayanlar gelinlik fiyatları kadar yüksek Fiyatları göz ardı edebilir.

Belden aşağıda gösterişli gelinlik modelleri tercih edenler için Vakko Pronovias arasında Pronovias Türkiye satış noktalarını tavsiye ederiz. Gelin adaylarının kendisini prenses gibi hissetmesi için gösterişli gelinlik modelleri sunan Pronovias, Elbise, Pronovias abiye ve gelinlik fiyatları konusunda da rahatlıkla tercih edilebilir.

Ülkemizdeki Pronovias Türkiye bazı illerdeki mağazaları ve satış noktaları ile hizmet veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa adreslerinde gelinlik fiyatları seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Markanın Pronovias Türkiye satış noktaları, Elbise ve gelinlik modelleri dışında gelinlik fiyatları konusunda da alternatifler sunuyor. Elbise ve Pronovias abiye seçenekleri için de outlet hizmet alabilirsiniz. Markayı instagram platformundan takip ediyorsanız indirim hakkında bilgi almak için gelinlik kataloğu da temin edebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Nesli
    Puan

    Abiye ve gelinlik modellerinize bayılıyorum. Özellikle kırık beyaz ve kerem modelleriniz harika bu serinin devamı olsun lütfen 🙂

Yorum yaz