Proje Pasta Catering Hakkında

Pasta yapmayı bir sanat haline getiren Proje Pasta Catering sizleri en özel günlerinizde de yalnız bırakmıyor.

Pastalarımızı hazırlarken,

  • Konsept
  • Mekan Dekorasyonu
  • Menü uyumu
  • Pasta lezzet içeriği
  • Giysileriniz
  • Aşamalarını birlikte tasarlayarak gününüzü paylaşmak istiyoruz.

Yasemin Uzun:

Dedem derdi ki; “Üç ondan beş bundan tarifle mutfağa girilmez, önce kullanacağın malzemeleri tanımalı, sonra sabır ve sevgi ile harmanlayıp işlemeli, görsel uyumuyla tadıma sunmalısın.” “Mutfak işi sanattır ama yemeyi bilmekte sanattır. Yemeğin lezzeti sevgidir, muhabbettir. Yemeğin sonunda herkes mutlu ise; olmuşsundur.”

Düşünün ki; her gün sabah, öğle, akşam, acıktığımızda, canımız sıkıldığında, mutlu olduğumuzda, misafirimiz geldiğinde, özel anlarımızda hep aynı soruyu sorarız ” Ne yiyelim? Ne ikram edelim?”. Günümüzde bu sorulara ek “Nasıl olsun ki? ” sorusu gelmektedir.

Bizce “Söz uçar, yazı kalır” sözünü “Gün biter, tadı kalır” olarak yenileyebiliriz. Bu örneklerin bilincinde, Proje Pasta; tatlı-tuzlu ürün gruplarından, tasarım ve klasik pasta çeşitlerine, çikolatadan besin diyeti grubuna kadar, mümkün olduğunca doğal ve ekstra katkı maddelerinin ve hazır karışımların kullanılmadığı profesyonel ve hijyenik mutfağı ile günlük ve sipariş üzerine hazırlanacak ürünlerimizle, siz misafirlerimizin gününü tatlandırmak için hizmet vermektedir.

En özel günleriniz olan düğün, nişan, kına, doğum günlerinizde de Proje Pasta Catering olarak yanınızdayız. Siz hayal edin, Proje Pasta Catering gerçekleştirsin.

Pasta şefi olan Yasemin Uzun'un mutfakta zaman geçirmek, faklı tatlar denemek, üretmek ve bunları paylaşmak hayatının neşesi. Catering ve Şekerleme sektörü, Ar-Ge mühendisliği departmanlarında geçirdiği on yıl sonrasında, kendi mutfağının Ar-Ge sini yapmak istedi. Pasta, ekmekçilik ve tasarım pasta grupları üzerine eğitimler aldı. Geçmiş tecrübeler, eğitimler ve yeni öğrendiklerini harmanlayarak Proje Pasta Catering kurdu.

"Bugün olmak istediğim yerde, yapmak istediğim işi yaparak sizlerle paylaşmaktan mutluyum."

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Hayallerimizdeki düğün pastasını yaptınız. Tam da bizi simgeleyen şeyleri size tarif ettik ve sonuç mükemmel tadı da bir o kadar güzeldi kiiii 🙂

Yorum yaz