İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı

Pozitif Bando Hakkında

Pozitif Bando, 2015 senesinden beri en mutlu günlerinizde düğün orkestrası hizmeti veriyor. Adı gibi etrafına pozitiflik ve neşe saçan ekip, İzmir merkezli olmasının yanında Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyor. Bandonun 1000 TL’den başlayan fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Hizmetleri

Pozitif Bando, 15 kişiye kadar çıkabilen uzman müzisyen ekibiyle davetlerinize renk katıyor.  Sanatçılar ağırlıklı olarak oyun havaları ve Türk halk müziği çalsa da repertuara gelin ve damat adayları karar verebiliyor. Daha modern parçalar isteyenlere ise latin, Balkan, yerli ve yabancı pop müzik türüne kadar birçok seçenek sunuluyor.

Bando ekibi için sizlerin memnuniyeti büyük bir önem arz ediyor ve bu önemli gecede doyasıya eğlenmeniz için her seçenek ayrıntılı biçimde düşünülüyor. Dilerseniz davetinizde davul, perküsyon şov ve düğün bandosu hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Diğer Olanakları

Pozitif Bando, geniş müzik repertuvarıyla sizlere unutulmaz anlar yaşatıyor.Davetinizden önce planlama toplantısı gerçekleştiren ekip, repertuarını gelin ve damat adaylarına özel şekillendirebiliyor.  Ayrıca birçok farklı davette de sahne alabilen grup, gelin alma, düğün pastası kesme, açılışlar, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonda hizmet sağlayabiliyor.

İzmir  Konak ilçesinde yer alan firma, hizmetlerini İzmir ile sınırlandırmıyor. Davetinizin gerçekleşeceği şehir neresi olursa olsun bando takımı ile çalışmak için en az dört hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Pozitif Bando Düğün Orkestrası Fiyatları

Pozitif Bando için düğün orkestrası sahne fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Bandonun her şey dahil paket fiyatları ise 2000 TL'yi buluyor. Eşsiz müziğiyle kulaklarınızın pasını silerek sizi eğlenceye doyuracak ekibin fiyatları, organizasyon türü, günü, saati ve süresi gibi detaylara bağlı olarak değişkenlik  gösteriyor.

Nerededir?

Pozitif Bando, İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunuyor. Şehir merkezindeki kolay bulunur konumuyla dikkat çeken ekibe toplu taşıma araçlarıyla ve özel araçla ulaşmak rahatlıkla mümkün oluyor. Dileyenler bu süreçte 253, 912, 921 nuamralı otobüsler, Konak Travmayı, Alsancak- Karşıyaka vapurunu da kullanabiliyor. Etkinlik detaylarını yüzyüze görüşmek isteyenler için Pozitif Bando’nun açık adresi ise şu şekilde:

Atatürk Cad. No: 386 K: 5 D: 503 Liman İş Merkezi 1. Kordon Konak/İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir Konak'da bulunan firma tüm Türkiye'de hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına, baby-shower, cinsiyet belirleme partisi, doğum günü, düğün pastası kesme, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlarda da bando takımı sahne alabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet ve düğün öncesi planlama toplantısı yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davul / perküsyon şov ve düğün bandosu hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün bandosu, ekipman temini, kişiye özel repertuar ve düğün öncesi planlama toplantısı her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Pozitif Bando düğün fiyatları ne kadar?

Pozitif Bando düğün fiyatları Pozitif Bando düğün fiyatları Pozitif Bando organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Pozitif Bando Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pozitif Bando

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Merhabalar ben Menemen Haldun Koşay Anadolu lisesinde Müzik öğretmeniyim.. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında küçük bir süpriz yapmak istiyorum .iki nefesili iki ritim aleti yeterli diye düşünüyorum ama sizin görüşlerinize önemli tabi, gençlik marşı ve üç güncel parça seslendirirseniz ve bizde eşlik yaparsak çok güzel bir süpriz olur bütün çocuklara diye düşünüyorum…fiyat ne olur bana geri dönerseniz çok sevinirim..

  1. Selamlar Serap Hanım,

   Sayfadaki telefon numarasından danışmanlarımıza ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

   Sevgiler.

Yorum yaz