Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
160 ₺
Her Şey Dahil Paket
180 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
Min
300
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Otopark
Klima

Postacılar Evlendirme Memurluğu Hakkında

İzmir Bayraklı bölgesinde bulunan çiftlerin tercihi olan Postacılar Evlendirme Memurluğu, kapılarını sizler için aralıyor. Düğün öncesi nikah törenini gerçekleştirmek veya yalnızca nikah merasimi yapacak olan çiftler için olanaklar sunuluyor. Bu stresli süreçte sizi düşünen Postacılar Belediyesi, sunduğu fırsatlarla çiftleri mutlu ediyor. 160 TL’den başlayan nikah salonu kiralama ücretleri tercihlerinize göre şekilleniyor. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi alıp randevu oluşturma işlemlerinizi gerçekleştirmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Postacılar Nikah Salonu Özellikleri

Postacılar Evlendirme Memurluğu, bu bölgenin ilk tercihlerinden biri olmayı hak eden bir nikah salonu. Evlenecek olan çiftlere ister butik ister kalabalık nikah merasimi için farklı olanaklar sunuyor. 20 kişiden 40 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz nikah odaları samimi törenler için ideal oluyor.

Düğün gibi bir nikah daveti vermek isteyenler için de 300 kişilik salonlar bulunuyor. Modern dizayn edilmiş nikah salonları yüksek tavanlı olduğundan oldukça geniş ve ferah alan yaratıyor. Üstelik kolonsuz olmalarından dolayı da salonun her yerinde oturan misafirler nikahı kesintisiz izleyebiliyor.

Postacılar Evlendirme Memurluğu Nikah Fiyatları

Postacılar Evlendirme Memurluğu, bu anlamlı günde salonu tercih eden çiftlere aile cüzdanı için 80 TL, izin belgeleri için ise 50 TL’lik bir ücret talep ediyor. Belediyenin farklı salon seçeneklerinin olması ve sunulan imkanlar doğrultusunda fiyatlar belirleniyor.

Nikah salonu kiralama fiyatları mesai saatleri içinde 160 TL, mesai saatleri dışında ise 180 TL olarak belirleniyor. Şehir dışından gelecek misafirlerinizi de düşünerek hafta sonu veya resmi tatilleri tercih ederseniz 200 TL bir ücretendirme oluyor.

Nikah Başvuru İşlemleri için Gerekli Evraklar

Nikah başvurusu yapacak olan çiftlerden istenen bazı belgeler bulunuyor. Bu belgeler; nüfus cüzdan fotokopisi ve aslı, vesikalık fotoğraf ( 5 adet ve son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalı) ve aile hekiminden alabileceğiniz sağlık raporu.

Tüm bu belgeleri hazırladıktan sonra çift olarak Postacılar Evlendirme Memurluğu için müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde bulunan Postacılar Nikah Salonu, çiftlerin mutluluklarını paylaşmayı bekliyor. Merkezi bir konumda bulunduğundan dolayı tüm çevre ilçelere yakın olarak konumlanıyor.

İzban vasıtasıyla nikah dairesine ulaşımınızı oldukça kolay sağlayabilirsiniz. Şahsi aracıyla gelmek isteyenler için açık adres; 6067/9 Sokak, No:4, İsmet İnönü Kültür Merkezi, Bayraklı / İzmir. Aracınızla geldiğinizde park sorunu yaşatmayan salonun 50 araç kapasiteli otoparkı bulunuyor.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta içerisinde başvuru yaparak nikah tarihi alabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi salon kiralama ücretini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerikleri değişmekle birlikte temel olarak hafta sonu salon kiralama hizmetini kapsıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Evlendirme memurluğu anlaşmalı olduğunuz bir fotoğrafçı ile çalışmanıza olanak sağlıyor.

Postacılar Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları ne kadar?

Postacılar Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları Postacılar Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları Postacılar Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları ise 160 - 180 TL arasında değişmektedir.

Postacılar Evlendirme Memurluğu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Postacılar Evlendirme Memurluğu kapalı alan kapasitesi 20 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz