İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
11000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Positive Live Project Hakkında

İzmir Konak ilçesinde bulunan mekânı ile Positive Live Project tekrarı olmayan, sadece bir kere yaşadığınız en özel günlerinizde sizlere unutulamayacak anılar yaratmaya çalışıyor. Profesyonel ekibi ile sizlere yaşattığı eşsiz deneyimi konuklarınızın da sevdiğinden emin oluyor. Eğlenmeyi seven çiftler düğün orkestrası hizmeti/DJ imkânıyla eğlencenin doruklarını yaşıyor! Zengin repertuarı, dil seçeneği ile mükemmel bir düğün geçirmek için sizlerde bu orkestradan hizmet almak isterseniz fiyatları minimum 10.000TL’den başlıyor.

Orkestranın Özellikleri

Positive Live Project ekibi olarak sadece İzmir merkezli kalmayarak artan talep doğrultusunda Bursa, Ankara, Denizli, Aydın gibi pek çok İl üzerinde de faaliyet göstermeye ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. En özel gününüzü eğlence dolu anlarla geçirmenizi sağlamak en büyük mutlulukları oluyor. Zengin repertuarı ile sizlere pek çok hizmet sunarken aynı zamanda dil seçeneklerinde de bu zenginliği koruyor. Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca gibi pek çok seçenek bulunuyor.

Düğün orkestrası ve DJ ekibi ile açık ve kapalı alanda performansları görmeye değer oluyor. Düğününüz öncesinde tüm anları planlayarak denemeler yaparak başlanıyor. Sizlere kusursuz bir hizmet verebilmek için ses, ışık ve sahne sistemlerini kontrol edip, dans gruplarıyla, davul şov ve interaktif sahne performanslarıyla adeta sizlere görsel şölen sunuyor.

Positive Live Project Düğün Orkestrası Fiyatları

Positive Live Project verdiği kusursuz hizmet karşılığında ilk olarak sizlerin mutluluğunu ve memnuniyetini önemsiyor. İzmir’de yapacak olduğunu düğün için orkestra ve DJ ekibi olarak verecekleri hizmetin fiyatı 10.000TL’den başlıyor.

Size özel sunulan kampanyalı fiyatlardan haberdar olmak ve detaylı bilgi alabilmek için Düğün Buketi destek ekibiyle iletişime geçebiliyorsunuz. Direk “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak da hemen hizmet fiyatları konusunda bilgi alınabiliyor.

Sunduğu Hizmetler

Şehir içi ve şehir dışı vermiş oldukları hizmetler ile düğün yapacak olan çiftlerin gözdesi olan Positive Live Project, Orkestra ve DJ ekibi ile gittikleri her düğün organizasyonunda harikalara imza atıyor. Memnuniyet garantili performansları ile verecekleri 4 saatlik hizmet konsept kostüm seçenekleri, dans ekipleri, solo sahne performansları, dilediğiniz müziklerin listesi ile dolu dolu eğlenmenin nasıl bir şey olduğunu herkes tarafından deneyimlenmesini sağlıyor.

Nostaljik müzik severlere, Karadeniz müziği, pop, her yöreye uygun oyun havaları, sanat ve halk müziği, klasik müzikler, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango ve aklınıza gelebilecek her türlü müzik seçenekleri ile yanınızda olarak dillere destan bir düğün yapma imkânı sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Positive Live Project, İzmir Konak ilçesinde 10 yılı aşkın süredir hizmet vererek düğün yapacak olan çiftler dışında her çeşit organizasyona da kapı açarak mükemmel bir performans sergiliyor.

Atatürk Cad. No: 386 K: 5 D: 503 Liman İş Merkezi 1. Kordon Alsancak.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir, Ankara, Bursa, Denizli, Aydın şehirlerinde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, toplantılar, davetler, ,Partiler, çeşitli etkinlikler, mezuniyetler, söz ve nişan, Sünnet düğünleri organizasyonlarına hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dilediğiniz müzikleri çeşitli dillerde dinleyebilme özelliği bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Canlı müzik performansı ile dilediğiniz dilde müzik dinletisi imkanı sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Davul şov , DJ, Fasıl grubu, Orkestra, Enstrüman solo performansı, Bando ekibi, Karşılama ekibi, Kokteyl grubu bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 saat hizmet veriliyor.

Positive Live Project düğün fiyatları ne kadar?

Positive Live Project düğün fiyatları Positive Live Project düğün fiyatları Positive Live Project organizasyon fiyatları ise 10000 - 11000 TL arasında değişmektedir.

Positive Live Project Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Positive Live Project

Yorum yaz