Portre Fotoğrafçılık Hakkında

Portre Fotoğrafçılık olarak 1984 yılında başlayan düğün fotoğrafçılığımız, babadan oğluna nesil olarak şimdi ki yıllara kadar kendini geliştirerek, teknolojiye ayak uydurarak buralara kadar gelmiştir. Bizler yıllardır bu mesleğin için yetişsek bile kendimizi her konuda eğitimlere açık bıraktık. Bir çok eğitimde yer aldık. Bir çok çalışmalara imza attık. Sizlerin en mutlu gününü, en iyi şekilde yapmaya çalıştık ve hala da en iyi şekilde devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızın hepsi Radyo-Tv, Fotoğrafçılık vb. bölümlerden mezun olmuş profesyonel olarak bu işi yapmaktadır. Portre Fotoğrafçılık olarak sizlerin ömrünüzde yaşayacağınız en mutlu gülümsemeleri yakalamakla görevliyiz. Bizim hedefimiz marka olmak değil müşterilerimizi mutlu etmek :)

Portre Fotoğrafçılık Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: 500 - 1.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 3 HAFTA
 • Hizmet İçeriği: Şehirdışında Çekim, Orjinal Kopya Teslim, Dış Mekan Çekimi, Yurtdışında Çekim, Ekip
 • Çekim Türleri: Düğün Belgeseli, Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Katalog Çekimi, Konsept Çekim, Nişan Çekimi, Trashday
 • Çekim Yapılan Mekanlar: Çiftimizin konseptine uygun her yerde çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul içinde başta Emirgan Parkı, Atatürk Arboretumu, Belgrad Tabiat Parkı, Florya Sosyal Tesisler olmak üzere birçok seçeneğimiz vardır. Tabi ki bunların yanı sıra saraylar ve kasırlar gibi bir çok iç mekan yerlerinde de çekim yapma seçeneğimiz vardır. Sizin hayalinizdeki her yerde çekimlerimizi gerçekleştiririz.
 • Adres Tarifi: Kuyumcukent AVM giriş katı. No:98

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Dış mekan çekimizi Portre fotoğrafçılık ile yaptık biz de poz veremeyiz diye geriliyorduk ama güzel tavsiyeleri sayesinde son derece doğal pozlar yakaladık şindi evimizi süslüyor bu güzel fotoğraflar teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Fotoğraf çekimi uzmanlık gerektiren bir işi bu yüzden tekrarı olmayan günler için amatör çekimi yapmamanızı tavsiye ederim. Her düğünün anlatılacak bir hikayesi vardır bizim hikayemizi de Semih Bey ölümsüz kıldı. Hem düğün hikayemiz hem de dış çekimimiz çok güzel oldu. İnanılmaz keyif alarak gerçekleştirdik her izlediğimizde sanki izlememiş gibi dikkatli izliyoruz. Ellerinize sağlık.

Yorum yaz