İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
350
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
350
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
350
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kır bahçesi
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
After party alanı

Poolside Bahçeşehir Hakkında

Poolside Bahçeşehir İstanbul Başakşehir konumunda nikah sonrası yemek hizmeti veriyor. Açık ve kapalı davet alanı seçenekleri ile butik ve büyük nikah sonrası eğlence etkinlikleri için sıklıkla tercih ediliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri kişi başı 50 TL’den başlıyor. Hafta sonu fiyatlar 80 TL olarak değişiyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Poolside Bahçeşehir birden fazla davet alanı seçeneği ile kapılarını sizin için aralıyor. Kına gecesi, davet ve nikah sonrası eğlence organizasyonları için mekan sıklıkla tercih ediliyor. Yaz ve kış düğünleri için vazgeçilmezler arasına girmeyi başarıyor. Mekanın açık davet alanı ve kır bahçesi 350 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Kapalı davet alanı da 50 – 350 kişilik kapasiteye sahip. 1000 araçlık otoparkı konuklarınıza kolaylık sağlıyor. Park sorunu yaşamadan davete katılabiliyorlar.

Bahçe ve çim zemin sunan mekan şehir merkezinde bulunuyor. Kapalı alanı yüksek tavanı ile ferah bir alan sunuyor. Doğa ve şehrin manzarasını bir arada sunuyor. Gelin ve damat odası ayrıcalığı ile davete kolaylıkla hazırlanabiliyorsunuz.

Sunulan Hizmetler

Poolside Bahçeşehir şık dekorasyonu ve süsleme detayları ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Masa ve sandalyeler renkli tülleri, kaliteli kumaşlarla giydiriliyor. Yapay çiçek detayları ve aksesuar seçimleri ile görsel bir şölen sunuluyor. After party organizasyonu ayrıcalığı ile davetiniz uzun saatler devam ediyor.

Nikah sonrası yemek etkinliği için yemekli ve kokteyl menü seçenekleri sunuluyor. Profesyonel mutfak ekibi menü tadımı imkanı ile damak tadınıza uygun bir menü oluşturuyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçeneklerine ek olarak çocuklara özel menü de hazırlanabiliyor. Salata ve meze seçenekleri ile masalar iştah kabartıyor. Dilerseniz catering ile de çalışabiliyorsunuz.

Poolside Bahçeşehir Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekan nikah sonrası eğlence için 50 – 80 TL fiyat aralığı sunuyor. Hafta içi kişi başı 50 TL, hafta sonu 80 TL olarak değişiyor.

Bütçenize uygun fiyatları değerlendirmek ve daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Poolside, İstanbul Başakşehir konumunda bulunuyor. Merkezi bir konumda bulunana mekana ulaşım oldukça kolay. İkitelli – Küçükçekmece, A-46 minibüslerini kullanabiliyorsunuz. M3 metro hattı ve 146M, 89C, 98 numaralı otobüs hatları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Açık adres: Bahçeşehir 2. Kısım, Poolside Bahçeşehir - Düğün Salonu - Kına Organizasyonu, Başakşehir/İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 24:00, servis ise 22:00'da sona ermektedir.

Poolside Bahçeşehir organizasyon fiyatları ne kadar?

Poolside Bahçeşehir organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Poolside Bahçeşehir organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Poolside Bahçeşehir Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Poolside Bahçeşehir açık alan kapasitesi 50 - 350 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 350 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mükemmel bir işletme. profesyonel ve deneyimli personeller. Hizmet harika.

 2. Puan

  İlk aşamadan son ana kadar aynı seviyede ilgi alaka gördük. Yusuf Bey’e, tüm nazik ekibine ve hatta kaçan balonumuza kadar yakalar mıyız acaba diye dışarı çıkan arkadaşlara çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz