İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
2 ₺
Her Şey Dahil Paket
4 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Ek süsleme ve dekorasyon
Kına gecesi davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi
Adrese teslim

Polen Davetiye Hakkında

20 yılı aşkın süre İzmir Buca mevkiinde hizmet veren Polen Davetiye, düğün davetiyesi modelleri basımı yapıyor. Profesyonel tasarımcıları , kaliteli hizmet anlayışı ile siz,değerli çiftleri daha özel hissetiriyor. Firma 2 TL’den başlayan davetiye fiyatları yahut 60 TL’den başlayan 100'lü kutularıyla basım hizmeti veriyor. Siz de mutlu gününüzü daha renkli kılmak ve duyurmak isterseniz Polen düğün davetiyesi kataloglarına bakabilirsiniz.

Davetiye Özellikleri

Güler yüzlü, şeçkin ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahip Polen Davetiye, eko line , eko polen , stylish kataloglarında 100’den fazla düğün davetiye modeli sunuyor. Firma, 1. Sınıf kağıt kalitesi, seçtiğiniz davetiye sözü ve seçtiğiniz davetiye konsepti ile siz değerli müşterilerine uygun fiyatlı ve şeçkin bir hizmet veriyor.

Davetiyenize ekleyebileceğiniz zarf,ofset,varak,yıldız gibi ekstralarla ortaya görsel bir şölen çıkıyor. Davetiye firması, konuklarınıza en mutlu gecenizi en özel şekilde duyurmanıza yardımcı oluyor.

Polen Davetiye Düğün Davetiyesi Fiyatları

3 farklı katalog ve yüzlerce düğün davetiyesi model seçeneği sunan Polen Davetiye, uygun fiyatları ile tercih sebebi oluyor. Firmanın davetiye fiyatları 2 TL ile 4 TL arasında değişiyor. Toplu alımlar için firma  aynı zamanda 100 adetlik kutu şeçenekleri sunuyor. Bu fiyatlar, seçtiğiniz modele göre 60 TL'den  400 TL’ye kadar değişkenlik gösteriyor.

Mutlu gecenizi en özel ve güzel şekilde duyurmak istiyorsanız , tercih ettiğiniz düğün davetiyesi modeline uygun teklif almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al ‘’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Özel gününüzün sesi olan düğün davetiyelerine en az sizin kadar önem veren  Ata Matbaacılık, arzu ettiğiniz takdirde ofset,varak,yıldız,serigraf baskı tekniği,zarf ve davetiye hizmetleri sunuyor. Kurum çatısı altında düğün davetiyesi basımı haricinde sünnet, nişan ve kına davetiyesi gibi özel günler için basım yapılıyor.

Özel gününüzü en güzel şekilde taçlandırmak için davetiye modelleri seçenekleri,  ekstra aksesuar süslemeleriyle siz kıymetli çiftlere sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Buca mevkiinde merkezi bir konumda bulunan Polen Davetiye, uygun fiyatı ve yüzlerce düğün davetiyesi seçeneğinin yanında,  ulaşımı oldukça kolay mevkisiyle de tercih sebebi oluyor. Buca merkezden özel aracınızla 6 dakika süren adrese taksi, otobüs, dolmuş seçenekleri ile farklı lokasyonlardan ulaşmak oldukça kolay. Şahsi araçlarıyla gidecekler için davetiye firmasının açık adresi:

3/19 Sk. No:11 Begos Sitesi – Buca organize sanayi bölgesi Mahallesi Begos 1. Bölge PK:35390 Buca İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ili içerisinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan ve sünnet davetiyesi basımı da gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmeniz ürünü teslim alabilmek için yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ofset, varak, yıldız, zarf çeşitleri ile kutu fiyat seçenekleri ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Zarfsız hazır tasarım davetiye başlangıç paketi içeriğinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yazı ve söz detaylı özel tasarım davetiye ve zarf her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Eko line, eko polen ve stylish seçenekleri, özel temalar arasında yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün, yaklaşık bir hafta içerisinde teslim ediliyor.

Polen Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Polen Davetiye düğün fiyatları Polen Davetiye düğün fiyatları Polen Davetiye organizasyon fiyatları ise 2 - 4 TL arasında değişmektedir.

Polen Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Polen Davetiye

Yorum yaz