Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
240 ₺
Her Şey Dahil Paket
340 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
70
Max

Polatlı Evlendirme Dairesi Hakkında

Ankara'nın Polatlı ilçesinde hizmet veren Polatlı Evlendirme Dairesi sahip olduğu birçok özellik sebebiyle Polatlı halkının beğenisini topluyor. Nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde yerli halkın isteklerine yanıt veren evlendirme dairesinde nikah salonu kiralama fiyatları 240 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Kırmızı renk konferans sandalyesi kullanılan evlendirme dairesinde oval tarzda tasarlanan ve yüksek konumlandırılmış sahneye yerleştirilmiş olan nikah masası ile oldukça şık bir ortamda nikah töreninizi gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz renk tercih edilmiş olan nikah masasına eşlik eden çiçekler dikkat çekerken, çift taraflı kullanılan çiçek aranjmanları da bütünlüğü sağlıyor. Nikah işleminizi sevdiklerinizle paylaşırken davete gelen çelenkleri mekan girişinde sergileme şansına sahipsiniz. Nikah sonrası mükemmel bir şekilde dizayn edilen Polatlı Evlendirme Dairesi girişinde fotoğraf çekinme imkanına sahipsiniz. 70 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan mekanda nikahınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Polatlı Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Polatlı Belediyesi Nikah Salonu kiralama ücretleri şu şekilde:

Evlendirme dairesinde tören olmadan gerçekleşen oda nikahının fiyatı evlilik ücreti (140 TL) dahil 240 TL olarak belirlenmiştir. Salon nikahlarındaysa kiralama fiyatı 340 TL. Evlendirme dairesinde yabancı uyruklu çiftlerin nikah töreni fiyatı 640 TL olarak belirlenmiş. Salon dışı gerçekleşen nikah fiyatı da 640 TL. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca belediye şehit yakınlarına, gazilere ve gazi yakınlarına ücretsiz bir şekilde nikah hizmeti vermekte. Huzur evinde kalan yaşlı ve düşkün vatandaşlar ve belediye bünyesinde çalışan personelden ise sadece oda nikahı ücreti alınmaktadır. Oda nikahı ücreti ise 240 TL’dir.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Polatlı Belediyesi Nikah Salonu, nikah başvurusu işlemleri için gerekli olan belgeler şu şekilde:

  • Nüfus Cüzdanı (fotoğraflı, TC kimlik numaralı, son 10 yılı aşmamış, medeni hal durumu yazan, nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi),
  • Evlendirme şube müdürlüğünden alınan nüfus kayıt örnekleri,
  • İki adet evlenme beyannamesi,
  • Sağlık raporu (sağlık ocaklarından alınan fotoğraflı ve onaylı),
  • Dörder adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalı).

Polatlı Belediyesi Nikah Salonu, nikah başvuruları 09.00 – 11.30 ve 13.30 – 16.30 saatleri arasında alınmaktadır. Oda nikahı için randevu alan çiftler 18 yaşını aşmış olmalı ve tanıdıkları iki şahitle birlikte nikah saatinden 15 dakika önce gelmelidir.

Polatlı Evlendirme Dairesi Nerededir?

Ankara Polatlı ilçesinde bulunan Polatlı Evlendirme Dairesi, toplu taşıma ve özel araçla ulaşım alternatiflerine sahip. Otopark hizmeti de sunan mekanın açık adresi şu şekilde:

Kurtuluş Mahallesi, Atatürk Caddesi No:63 06900 Polatlı / Ankara.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önceden iletişime geçilmeli

Polatlı Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Polatlı Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Polatlı Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Polatlı Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 240 - 340 TL arasında değişmektedir.

Polatlı Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Polatlı Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 70 kişiliktir,

Yorum yaz