Pion Bahçe

Aşk mavidir. Aşk tutku ve huzurdur. Kendini güvende hissetmektir. İstanbul'un göbeği Beykoz ilçesinde, yeşili, doğası ve manzarasıyla bütünleşmiş ve en harika manzarasıyla sizi karşılayabilecek olan Pion Bahçe size tüm bu duyguları yaşatacak! Son yıllarda düğün ve davet denildiğinde akla gelen nadir yerlerden biri haline geldiği için, kır düğünü tercih edenlerin de favorisi. Etrafta dinleyebileceğiniz tek şey müzik değil, kuş sesleri de aşkı yaşayıp bunu evliliğe dönüştürebilecek olanların da birer şahidi haline geliyor. Her gelinin romantik ve unutamayacağı, hayal gibi bir düğün isteyeceği aşikar. Farklı organizasyon seçeneği ile sizlere en özel mekanı tasarlar.

Profesyonel kadrosu, menüsü, enfes lezzetleri, dinamik yapısı, yeni heyecanı, mükemmel konumu da gözünüze bir hayli hitap ediyor. İşlerinde de profesyonel oldukları kesin. Pion Bahçe, gerçekte yaşanan ve Aşkın tanrıçası olan, Afrodit'in adasına girdiğinizi hissettirir. Alan sınırları içerisine girdiğiniz anda ise sizi büyülemeye başlar. Bahçesinden yavaş adımlarla ilerlerken tüm zamanı size baştan yaşatan harika bir atmosferi olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Pion Bahçe, Geçirdiğiniz saatler süresince büyüsünden çıkamayacağınız özel bir düğün için,  size en iyi hizmeti sağlayacağı tüm ayrıntıları düzenler.

Pion Çiçeği, Şakayık Bahçesi

Size pion çiçeği Şakayık bahçesinden bahsedelim biraz. Gezerken tüm şehirden uzak, sessizliğin, manzaranın, kuş seslerinin, renkli atmosferin ve aklınızdan silinmeyecek hatıraların da büyüsünde kalacağınızı söyleyelim. Görseli sadece yeşili ile kalmayıp size antik kır düğünü seçeneğini de sunmuş oluyor. Pion Bahçe, görebileceğiniz ve tercih edebileceğiniz en büyük davet alanlarından biridir. 1000 kişiden fazla açık bahçesi ve 500 kişilik kapalı alanıyla sizlere gerekli ortamı sağlıyor. Mevsimlerin de bizi yanıltması halinde hem kapalı hem açık alanıyla yine hizmetinden ödün vermiyor. Böylelikle, kır düğünü ve de salon düğünü yapma şansına sahip oluyorsunuz. Size sunmuş oldukları hizmet bunlarla sınırlı değil. Hafta içi, hafta sonu yemekli ve kokteyl seçeneği ile farklı fiyatlandırmaya tabi tutuluyor. Organizasyon fiyatları seçmiş olduğunuz düğün paketi ve kına paketi kapsamına göre değişiyor. Bununla beraber bütçenize göre paket oluşturabiliyorsunuz.

Rüya Gibi Kır Düğünü

İnsanlar tarafından yeşile ve maviye verilen bu anlam, Pion Bahçe için, kuşkusuz doğa kelimesinin renk bulmuş hali. Hayalini kurduğunuz kır düğününe burada imza atabilirsiniz. Davet alanına girdikten sonra ise, işletmenin kendi organizasyon sorumlusu, size gerekli olan tüm hizmeti sağlamaya devam ediyor. Kendi mutfağı olan mekan ile birlikte, kendi menünüzü hazırlayabiliyor, catering ayrıntısını da listenizden çıkartabiliyorsunuz. Seçeneği sadece yemekli düğün şeklinde kalmayıp, isteyenler için kokteyl hizmeti de sağlıyor. Davetli profilinize göre ikramları da belirleyebiliyorsunuz. Tercihi tamamen size bırakan ve esneklik sağlayan bu işetmede, aradığınız her şeyi bulmak mümkün. Siz düğünün gözdesi olurken tüm hizmet güler yüzlü Pion Bahçe çalışanları tarafından sağlansın. Güzel ve harika olan anların sevdiklerinizle birlikte tadını çıkarmaya bakın.

Ulaşım İmkanları

Pion Bahçe’ye nasıl gidilir diye merak eden varsa buraya ulaşmanın en kolay yolunun özel araç kullanmak olduğunu söyleyebiliriz. Anadolu yakasından ulaşmak istediğinizde Fatih Sultan Mehmet köprüsüne gelmeden Çavuşbaşı yol ayrımından devam edin. Yol üzerinde Nene Hatun İ.Ö.O. karsısında ki çıkmaz sokağa girin göreceksiniz. Avrupa yakasından gitmek isteyenler için ise, yine Fatih Sultan Mehmet köprüsünün çıkışından sağa girin ve aynı şekilde devam edin. Merkeze uzaklığı 600 m' dir. Pion Kır Bahçesi adresine Otobüs veya Vapur ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar mevcut. Araçla gelenler için otopark sorunu bulunmamaktadır. 

Diğer Davetleriniz İçin de Pion Bahçe

Sadece düğün değil diğer davetler için de Pion Bahçe bulunmaz bir mekan. Kına gecesi, sünnet, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet balosu gibi davetlerinde doğanın içinde olup profesyonel hizmet almak isteyenler Pion Bahçe’nin kendilerine sunduğu fırsatları en uygun fiyatlarıyla deneyimleyebilirler. Belli ölçüde yapılan kampanyalar ve indirimler de sizleri cezbediyor. Düzenlenecek davetin içeriğine göre konsepte ve menüye karar verilir. Size kalan ise tıpkı bir misafir gibi tam vaktinde Pion Bahçe’de olmak kalır.  Görseli ve antik yapısıyla sizlere kır düğününü farklı bir atmosferde yaşatan Pion Bahçe, profesyonel ekibiyle size mükemmel bir hizmet sağlar. Kendi zevkinize ve profil seçeneğinize göre organizasyon ekibiyle istediğiniz davet salonuna imza atabilirsiniz.

Neden Pion Bahçe ?

Şehirden uzak huzur dolu bir mekanda olmanın ayrıcalığı dışında Pion Bahçe'yi seçmeniz için başka nedenlerde var;

 • Kır düğünü ve Salon düğününü birlikte yapabilme şansı
 • Organizasyon sorumlusu ile çalışma ve menü hazırlama imkanı
 • Deneyimli kadro ile profesyonel hizmet
 • Her türlü davete uygun bir mekan
 • Otopark imkanı ile araç sorunu yaşanmaması
 • Farklı paketlerde bütçeye uygun hale getirilebilen paketler

Pion Bahçe ile kampanyaları ve indirimleri sitemiz aracılığıyla takip edebilir, dilerseniz sizin için en uygun teklifi alabilirsiniz. Daha önce Pion Bahçe ile ilgili yaşadığınız deneyimleri de bizimle paylaşabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Cansu
  Puan

  Biz Pion Bahçede nişanımızı yaptık kır bahçesi tertemiz ve geniş çok güzel bir peyzajı var personelleri çok ilgili ve alakalı çok memnun kaldık teşekkürler

 2. Avatar
  Hümeyra & Erhan
  Puan

  Süslemeler tasarım konsept hepsi istediğim gibi yapıldı nazımı çekip bir dediğimi iki etmemeye çalıştınız size ne kadar teşekkür etsem az gerçekten çok güzel bir düğün oldu.

 3. Avatar
  Belma & Sonat
  Puan

  Hem çok büyük hem de çok başarılı bir tesis hem kır alanı hem de kapalı salonu var biz kır bahçesindeydik mükemmel bir hizmet aldık tüm Pion Bahçe ekibine çok teşekkür ederiz

Yorum yaz