Pınar Düğün Salonu

Pınar Düğün Salonu'nda istediğiniz organizasyonlar kusursuz bir şekilde gecenizi süsleyecek. Alanında uzman ekibimiz ve organizasyon yöneticimiz ile birlikte sizleri bambaşka diyarlara götürecek organizasyonlar için çalışacağız. Hiç bir aksilik aşk gecenize uğramayacak ve bu özel gecede sadece aşk konuşulacak! Sektöre girdiğimiz günden bu yana ilkemiz konuklarımızın memnuniyeti ve amacımız mutluluğu gözlerinizde görmek. Pınar Düğün Salonu bu amaç etrafında gelişen ve günden güne yükselen bir işletme özelliği taşımaktadır.

Burası sadece düğün değil kına, nişan, sünnet gibi çocuğunuzun ilk heyecanına kızınızın ilk mutluluk gözyaşlarına şahit olacağınız bir davet salonu. Bizi biz yapanda maddi amaç gütmeden bu mutluluklara ortak olma isteği. Sizler için hazırlanan birbirinden uygun düğün veya kına paketlerini tercih edebilirsiniz ve fırsat günlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pınar Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

750 kişilik hizmet kapasitesi bulunan salonumuzda iç mimari olarak ferah bir salon amaçlanmıştır. Amaçlarımız doğrultusunda da pistin çevresinde kolon bulunmamakta ve salonumuzun tavan yüksekliği 8 metre olmaktadır. Yüksek tavan sayesinde kalabalık konuk kapasitesine rağmen düğün sırasında konuklarınız bunalmayacak ve eğlence asla hız kesmeyecektir. Pistimizden bahsetmişken bu alanın hemen arka tarafında da orkestramız için sahne bulunmaktadır. Sahnemizde müzisyenler için tüm teknik detaylar eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. Sesin salonun her alanına eşit bir şekilde iletilmesi için de sahnenin iki yanına dev ses kolonları yerleştirildi ve bu kolonlardan pistin önünde de yer kolonu versiyonu bulunmaktadır.

Teknik özellikler hazırlandıktan sonra ince detaylar ile organizasyon ekibimiz düğün gününüze kadar tek tek ilgilenecek ve hazır edeceklerdir. Masa ve sandalye düzeni alınacak masalara istenilen yaldızlı kumaşlar örtülecektir. Şamdan ve yemek takımı da bu zarif masaları tamamlayacaktır. Gelin yolunuza kırmızı halı serilecek ve kenarlarda ise içlerinden ahenkli ışık huzmeleri çıkan lambaderler yerleştirilecektir.

Salonumuza orkestramızın aşk şarkısı eşliğinde giriş yapacaksınız ve bu andan itibaren bambaşka bir dünyada olacağınız saatler başlayacak. Yöresel danslar, halaylar,7 katlı düğün pasta kesimi ve daha nice anlar HD kalitede çekim yapan kameramız tarafından kayıt altına alınacak ve fotoğrafçımız tarafından dans anlarınız pozlanacaktır. Pozlar düğünden hemen sonra sizlere teslim edilecektir. Farklı yörelere ait bindallı giyip düğünde testi kırma geleneğini gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz içinde dilerler ise testi süslemesi yapılacaktır.Pınar Düğün Salonu küçük detaylardan dev mutluluklar yaratır!

Pınar Düğün Salonu Nerededir? Pınar Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

Metropol kent olan İstanbul’un Güngören semtinde bulunan salonumuza ulaşmak için D100 karayolu veya Adnan Menderes Bulvarı üzerinden rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Küçükköy meydandan hareket eden 38E numaralı otobüslere binip oradan 500T hattına ve en son 92B numaralı otobüslere binerek her türlü mutluluğun coşkulu bir şekilde kutlandığı salonumuza ulaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz adres güzergâhları İstanbul’un ana hat sayılabilecek noktalarından yapılmaktadır. Dilerseniz kendi konumuzdan ulaşmak için web haritalardan yardım alabilirsiniz. Adresimiz: MERKEZ MAH. GAZİ OSMAN CAD. GÜNAYDIN SOK. NO:5 / GÜNGÖREN / İSTANBUL.

Sırala

 1. Avatar
  Songül & Oktay
  Puan

  Gayet süper ve iyi niyetli bir ekip çalışması vardı. Gerçekten her ikimizde ve ailelerimizde çok memnun kaldık Herkesin ayrı ayrı emeğine sağlık. bu yazıyı okuyan ve evlilik hazırlığı yapan tüm çiftlere özelikle tavsiye ediyorum.

 2. Avatar
  İrem & Mert
  Puan

  18.11.2018 tarihin de nişanımızı burada yaptık. hersey o çok güzeldi ekip bir bütündü ve düzenli idi servisler ikramlıklar lezzetli taze her şey harika burdan salon sahibine ve personele çok çok teşekkür ederim . Kına gecemde yine geleceğim bekleyin bizi 🙂

 3. Avatar
  Melissa
  Puan

  nişanım , kınam ve düğünüm bu salonda oldu. Tanıdığım ve sevdiğim çoğu kişi düğününü de bu salonda yaptı. Duydukalrıma göre benden sonra da burada düğün yapıcaklar bulunmakta 🙂 itina ile servis yapmaları da ayrıca bir etki yarattı bizde. Herkese teşerkkür ederim.

 4. Avatar
  Leyla
  Puan

  bir tanıdığımız sayesinde bu meknı tercih ettik. Düğünde karşılama çok iyiydi. Merkezi ulaşımı kolay bir yer arıyroduk bizim için güzel bir konumda sayılır mekan. Pistte oynmaktan fazla dikkat edemedik ama misafirelrimizden aldığımız geri bildirim ve yorumlar çok olumlu idi. herkesi mutlu ettiğiniz için teşekkür ederim. ilk tercih sebbeimiz fiyat sonra ise güelr yüzdü.

 5. Avatar
  sema
  Puan

  düğünün başından sonuna ilgi alaka maksimum düzeyde idi. Harikaydı ışıklar dizayn ve tabii ki de güler yüzlü garsonlar ve şef. Profesyonelce bir ekip kurmuşlar. Bölgemizde böyle güzel işletmeleri görmek ayrıca bizim için gurur verici doğrusu. Sizlere tavsiye ederiz.

 6. Avatar
  Fatma
  Puan

  hızlı ve titiz bir ekip var. Aldıkları ücrete göre gayet kaliteli bir hizmet sundular. Bölgemizdeki fiyat/kalite bakımından en iyi salonlarından biri. Bu zamanda böyle bir hizmeti bu kadar düşük bir fiyata bulmak neredeyse imkansız. Böylelik ile salona vereceğimiz milyarlarca parayı balayımızda harcadık. Allah razı olsun sizden.

 7. Avatar
  Ebru
  Puan

  düğünümüz yemekli idi. Restaurant ı ve yemek sunumları 5 yıldızlı otelleri aratmayacak şekilde. Yeni çiftlerin gelip görmesi gereken bir yer. Zaten bir kere tanışsalar başka düğün salonlarına bakmalarına gerek kalmayacaktır eminim. Biz boşuna boşun a10 larca salon gezmişiz. iyiki de burada yaptık. teşekkürler.

 8. Avatar
  Derya & Erkan
  Puan

  Evlenecek tüm çiftlere önerebileğceim bir salon. Orkestra çok profesyonel. Müzik seçimlerine her ne kadar bizde kaktı yapsakta onalrın seçimelri de gayet güzeldi. Kamera çekimleri sanırım 4k idi. Sesler görüntüler çok netti. Bu teknolojiyi bu fiyata bize sağlamaları çok güzel birşey. samimi ortam ve güler yüzü ile pınar düğn salonunu tavsiye ederim.

 9. Avatar
  Huriye & Sarp
  Puan

  biz 4 kardeşiz ve 4 kardeş olarak nişan,kına ve düğünü bu salonda yaptık. Harika düğünleri harika salonda gerçekleştirmek elde değil. Düğün akışı sıkıntıya sokmayana bütçesi tercih etmemizde önemli etken oldu. Tüm organizayonlar için kardeşlerim adına da kendime adıma da çok çok teşekkür ederim.

 10. Avatar
  Ümit
  Puan

  hem görsel hem işitsel hemde mideye hitap eden bri mekan. Herşeyi kusursuzca organize edip bizi çok mutlu eden ekibe teşekkür etmek istedik sizler aracılığı ile. Düğünden önce gelin son gün ve size ne yaşatacaklarını kendi kuşaklarınız ile dduyun isterim. fiyat da çok makul. piyasaya göre çok iyiler. sağolsun hepsi.

 11. Avatar
  Mutlu
  Puan

  nasıl anlatacağımı uzun süre düşündüm. O kadar güzel bir akşam geçirdik ki hiç unutamayacağım. Boşuna başka mekanlara gidip gezip zaman kaybetmeyin. Misfirleirmizde üdğün sonrası memnun kaldıkalrını ayrı ayrı telefon ile ielttiler. Harikasınız hepiniz.

 12. Avatar
  Gonca
  Puan

  merkezi bir konuma sahip olup bu kalitede hizmeti çok uygun fşiyata veren bir mekan daha duymadım. İkramlı bir düğün yaptım ve diğer mekanalrda kuruyemiş,kuru pasta gibi ikramlar verilirken bunlar kadar dikkat edildiğini görmedim. Süper bir şefleri var. garsonalrda ayrı hızlı tabii. hepsine teker teker buradan da teşekkür ediyorum.

Yorum yaz