Pınar 2 Düğün Salonu

Mutluluğa kanat açmış düğün hazırlıklarınızı yaparken Pınar 2 Düğün Salonunun farklı konsept içeriklerinden yararlanın ve peri masalı değil sizin aşk hikayeniz konuşulsun! Çiftlerin en çok zorlandığı konu olan salon seçiminde bazı kriterler epey belirleyici olmakta ve dekorasyonunuzu da etkilemektedir. Pınar 2 Düğün Salonu ailesi olarak tüm belirleyici faktörlerinize karşılık veren bir salon tasarladık. Eşsiz iç mimari ve güler yüzlü ekibimizle tepeden tırnağa kusursuz şekilde karşınıza çıkacak ve gerçekleştiremediğimiz hiçbir isteğiniz olmayacak.

Seneler sonra etkisini ilk günkü gibi koruyacak modern tasarımımızı fotoğraflarda gördüğünüzde ne kadar doğru kadar verdiğinizi tekrar anlayacaksınız. Sizin doğru kararınız Pınar 2 Düğün Salonu olduğu içinde biz çok mutlu olacak ve kendimizi daha da ileriye götürmek için çalışacağız.

Pınar 2 Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Toplamda 750 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip salonumuzda sizler için birçok farklı detayı bir araya getirdik. Düğünden saatler önce salonumuza giriş yaptığınızda sizi gelin hazırlanma odasında ağırlayacak ve dinlenmeniz için servis ekibimizin ikramları ile odanızı donatacağız. Hatta heyecanınızı alması için papatya veya melisa çayı takviyesiyle düğün saatine kadar telaşınızdan eser kalmayacak.

Düğün saati geldiğindeyse gelin yolu özel aydınlatma sistemiyle döşenmiş şekilde sizi karşılayacak ve konuklarınız dilediğiniz oturma düzeni çerçevesinde salondaki yerlerini alacaktır. Alkışların konfetiler ve sis gösterisiyle buluştuğu dakikalarda siz kalbinizde oluşan mutluluğu ömür boyu unutmayacaksınız. Düğün sadece görsel şölen anlamı taşımaz çünkü kalbinizdeki duyguların somutlaştırılmış halidir. Bu kadar özel bir hissin sadece görsel şölen tabiriyle tarif edilmesi eksik kalırdı diye düşünüyoruz. Bu sebepten tüm hislere tercüman olacak orkestramız böylesine özel gecede sizi asla yalnız bırakmayacak ve en sevilen modern şarkıları sizler için seslendirecek. Düğünden önce oluşturulan listedeki şarkıları da keyif içerisinde sizlere aktaracak.

Sunduğumuz hizmetler sadece düğün değil her davetiniz için geçerlidir. Masaya ikram edilen kuru pasta ve içecekler, dans şovlar ve nicesi davetlerimizin vazgeçilmez parçası olup kaliteleriyle bizi biz yapan en temel unsurlardır.

Pınar 2 Düğün Salonu Nerededir? Pınar 2 Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Esenyurt bölgesinde bulunan eşsiz salonumuza ulaşmak için Avrupa otoyolu veya D100 karayolunu kullanarak özel aracınızla rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yola çıkmadan önce trafik durumunu gözden geçirmeniz sizlere fayda sağlayacaktır. Kapalı otopark hizmeti sunan salonumuz özel aracınızla gelirken otopark korkunuzu tamamen ortadan kaldıracak ve İstanbul yoğunluğunda güven içinde arabanızı park etmenizi sağlayacaktır. Toplu taşıma kullanarak ulaşmak isteyen konuklarımızsa merkez noktalardan biri olan Eyüp’ten 34G numaralı otobüsleri kullanıp oradan Küçükçekmece- Kıraç otobüslerine binerek kolayca ulaşabilirsiniz. Esenyurt çevresinden gelecek konuklarımız için otobüs mesafesi dolmuş mesafesine dönüşecek ve kısa süre içerisinde zaman sıkıntısı yaşamadan salonumuza gelmiş olacaksınız.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    çok geniş ve de büyük bir salon oturma düzeni çok iyi ayarlanmıştı çok memnun kaldık seçtiğimiz için size de tavsiye ederiz

  2. Puan

    aynı anda bir sürü kişi dansa kalkınca genelde pistle ilgili problemler yaşabiliyor ama pınar 2nin salonu ve dans pisti çok büyüktü orkestıra çalanlar çok iyiydi genelde düğünlerde kayıttan çalıyorlar ama canlı bir performans sergilemeleri çok hoşumuza gitti salona ulaşım konusundada herhangi bir sorun olmadı çünkü esenyurtun çok merkezi yerinde zaten servis kaldırmıştık o yüzden de rahat rahat herkez zamanında geldiler. personeli de gayet iyi bence tercih edebilirsiniz

Yorum yaz