Bursa Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Piano Labella Kır Davet Hakkında

Piano Labella Kır Davet, Bursa ilinin Yıldırım ilçesinde konumlanıyor. Kır düğünü mekanları arasında tecrübesiyle öne çıkıyor. En özel anlarınızın keyfini doğa ve şehir manzarası eşliğinde çıkarabildiğiniz mekânda en son trendlerden oluşan detaylar ve vintage konseptli zarif süslemeler bulunuyor. Böylece kır düğününüz için hoş bir ambiyans oluşuyor. Mekanda yemekli kır düğünü fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Piano Labella konukları özenle hazırlanmış kır bahçesi ve kapalı alanında ağırlıyor. Dere ve orman manzaralı yer, kır bahçesinde yemekli ve kokteyl davetlerde 500 kişilik misafir kapasitesi sunuyor. Kapalı alanında ise 400 kişilik davetler gerçekleştiriyor.

Mekânın 500 araçlık otopark kapasitesi ve engelli girişi bulunuyor. Yemekli davetler için lezzetli menüler hazırlanıp masaya özel sunumlarla servis ediliyor. Böylece davetiniz ziyafet eşliğinde gerçekleşiyor. Özel tasarım masalar son trendlere uygun ve farklı konseptlerle zarif bir şekilde süsleniyor.

Piano Labella Bursa Kır Düğünü Fiyatları

Mekan, farklı paket seçenekleri sunmasıyla ilgi görüyor. Davetiniz için bütçenize en uygun paketlerden birini seçebilirsiniz. Yemekli veya kokteyl davetlere ev sahipliği yapan Piano Labella Kır Davet'te kişi başı fiyatlar hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin 30 - 50 TL’den başlıyor.

Konuk sayınızı belirleyip davet alanını seçebilirsiniz. Kır düğünü hakkında daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar

Piano Labella ile hayallerinizi süsleyen kır düğünü çok uzakta değil. Özel tasarımlı yemyeşil bahçesiyle fark yaratan mekanda unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

En güzel anlarınızı daha verimli geçirebilmeniz için pek çok olanak hazır bulunuyor. Gece başlangıcı zengin ikram ve karşılama töreni ile yapılırken müzisyenler geceye renk katıyor. Her şeyin olağan gitmesi organizasyon sorumlusu ile sağlanıyor. Dilerseniz kendi anlaştığınız bir organizasyon firması ile çalışma imkanı da sunuluyor. Yemek menüsünü kendinize göre şekillendirip değişiklik yapabiliyorsunuz. Profesyonel ekiplerle çalışan mekânda, unutulmaz anlarınız fotoğraf ve video çekimi ile ölümsüzleştiriliyor.

Adresi

Şehir merkezinde bulunan mekana toplu taşıma ile gidiş sağlamak mümkün. 19/C, 20, 20/A, D/1-A otobüsleri ve 1 numaralı metro hattı ile yakın güzergahlara ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Mekânın açık adresi ise şu şekilde;

Yakın Çevre Yolu. Millet Mh. Derya Cd. No.122 Yıldırım / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon sorumlusu imkanı mevcut.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü gibi organizasyonlar veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi ve süsleme bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimi yapılıyor, düğünden kısa bir süre sonra da teslim ediliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekân, açık ve kapalı etkinlik alanlarına sahip.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü hizmeti bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik ve servis saat 23:30'da sona eriyor.

Piano Labella Kır Davet düğün fiyatları ne kadar?

Piano Labella Kır Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Piano Labella Kır Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Piano Labella Kır Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Piano Labella Kır Davet açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz