Photoloco34 by İlyas Hoşol Hakkında

Hayatlarımız boyunca benzersiz ve tekrarlanmayan anlar yaşıyoruz. Bu eşsiz anları fotoğraflarımızla hatırlıyoruz. Fotoğraflarımla hikayelerinizi anlatıyor,Otantik ve kendiliğinden gelişen anları yakalayarak canlı veya canlandırılmış duygular oluşturuyoruz.

En büyük memnuniyetlerimden biri, müşterilerimin kişiliklerini ve duygularını yakaladığımı hissetmektir.

Bu yüzden her karşılaşma,benim için yeni bir deneyim ve her gün farklı fotoğraflar çekebilmek için ilham kaynağıdır.Mutlu anları, eşsiz duyguları paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için fotoğraflarımla sizin hikayenizi yansıtmaktan mutluluk duyarım.

Amacım; anılarınızı canlandıracak, ailenizi gururlandıracak ve arkadaşlarınızı kıskandıracak fotoğraflar çekmek.Üstelik düğünüzün nerede olduğu hiç farketmez ister bahçenizde olsun, ister egzotik bir kumsalda sizinle anlarınızı paylaşmaya hazırım.Her görünüşü, her hareketi, her gülümsemeyi ve o günün her gözyaşını yakalama taahhüdümdür.

İstanbul'da yaşıyorum, İstanbul ve çevresinde çekimlerimi gerçekleştiriyorum ama aynı zamanda etkinliğinize eşlik etmek ve bu güzel anları unutulmaz anılar haline getirmek için şehir dışına ve yurtdışına da seyahat etmeye hazırım.

Photoloco34 by İlyas Hoşol Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: 500-1.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 3 Hafta
 • Hizmet İçeriği: Şehirdışında Çekim, Orjinal Kopya Teslim, Dış Mekan Çekimi, Yurtdışında Çekim, Ekip
 • Çekim Türleri: Düğün Belgeseli, Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Katalog Çekimi, Konsept Çekim, Nişan Çekimi, Save The Date, Trashday

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Şimdiye kadar gördüğüm en güzel ve en ilginç fotoğrafları çeken İlyas Bey’e teşekkürler. Fotoğraf çekimi düğünün en önemli unsurlarından biri çünkü düğün bittikten sonra elimizde kalan ya fotoğraflar ya da videolar oluyor. Bu yüzden profesyonel biriyle çalışılmalı şakası yok bu işin 🙂 Bir kere evleniyorsun güzel güzel resimlerim olsun istiyorsanız tavsiye ederim.

 2. Puan

  Save the date konsepti için beyfendiyle çalıştık. Gayet ilgili ve özenli bir fotoğrafçı diyebilirim. Ekibiyle uyumu ve işine saygısı bizleri memnun etti. Su altında çektiğimiz save the date fotoğraflarıma herkes hayran kaldı ve ilyas beye randevu aldılar!

 3. Puan

  ilyas beyle yurtdışı çekimi yapmıştık.Düğünümüz için oldukça profesyonel ve işini bilerek yapan bi insan. Ve yurtdışı olmasına rağmen çok uygun fiyata çekimi tamamladık tekrardan çok teşşekür ediyorum.

Yorum yaz