Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Photographia Hakkında

Yenilikçi ve modern tarzı ile İstanbul Kadıköy mevkiinde hizmet vermekte olan Photographia, özel hissetmeniz için var gücüyle çalışıyor. Fotoğrafçı, düğünlerin vazgeçilmezi olan dış çekim ve düğün fotoğraflarını uygun fiyatları ile hizmetinize sunuyor. Düğün öncesi ve sonrası çekimleri haricinde farklı projelerde de çalışıyor.

Çekim Türleri

Fotoğrafçı, düğün esnasında ve sonrasında dış çekim hizmetleriyle özel günlerinizin eşsiz bir güzellikte ilerlemesini sağlıyor. Sanatçı, çekimlerinde eğlenmeye de büyük önem veriyor. Çeşitli aksesuarlar ile konsept çekim imkanı sunan PhotoGraphia, save the date çekimi ile düğün tarihinizi duyurma imkanı sunuyor. Eğlence düğün sonrasında da bitmesin diye trashday çekimi yapan fotoğrafçı, çekimleri stüdyonun bahçesinde gerçekleştirebiliyor.

Teknolojik ekipmanları ile video çekimi de fotoğrafçının öncelikleri arasında. Düğünün ilk dakikasından son dakikasına kadar her anı video kamera ile kaydediliyor. Bu kayıtlar, ortaya unutulmaz düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli gibi ürünlerin çıkmasına olanak sağlıyor.

Photographia Kadıköy Dış Çekim Fiyatları

Kadıköy bölgesinin en başarılı düğün fotoğrafçısı olarak adını duyuran ekipten siz de hizmet alabilirsiniz. Ünlü fotoğrafçının dış çekim ve düğün fotoğrafı fiyatları 2.000 TL’den başlıyor. Fotoğrafçı, verilecek olan hizmetin kategorisine göre fiyatta değişiklik yapabiliyor.

Alanında uzman bir ekip ile ortak bir şekilde çalışmak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir veya DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Stüdyo çekim konusunda da çiftlerin yüzünü güldüren Photographia, İstanbul dışından gelen taleplere de olumlu dönüş yapıyor. İçinize sinen fotoğrafların çıkması için şehir ve ülke değişikliği yapabiliyor. Dış mekan çekimine uygun bir bahçeye sahip olan ve hemen yanında çekim için bir park bulunan stüdyo, mekan değişikliği de yapıyor. Çiftler, diledikleri lokasyonu söyleyerek çekimlerini bu noktalarda gerçekleştirebiliyor.

Sanatçı, alanında uzman ve tecrübeli ekibiyle kendilerini tercih eden çiftlere unutulmaz anlar yaşatıyor. Bu ekip, ortamın ışığından verilecek pozlara kadar gelin ve damat adaylarına rehberlik ediyor. Çekim sonrası çiftler dört gözle bekledikleri fotoğraflarına hızlıca kavuşabiliyor. Ekip, fotoğrafların orijinallerini çekimden bir ay sonra sahiplerine teslim ediyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy bölgesindeki PhotoGraphia, kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Fotoğrafçıya ulaşmak için otobüs kullanacak misafirler 17,2 ve 252 numaralı otobüsleri kullanabilir. Marmaray ve M4 metro da diğer ulaşım yolları arasında yer alıyor. Özel araçla ulaşım sağlayacak olanlar için açık adres:

19 Mayıs Mahallesi, Sultan Sokak Taniş 3. Blok No:16-18, D:1, 34742 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Bütün şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Aile, çocuk, evlilik teklifi, bekarlığa veda çekimleri yapılıyor. Ayrıca moda, reklam filmi ve sosyal sorumluluk projelerine destek çekimleri yapılıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi ve yurt dışı çekim hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ücretsiz teklif formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekipman, ekip temini, trashday ve DVD içerisinde fotoğraf teslimi mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı mekan ve alanlarda konsept çekim yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi dört haftadır.

Photographia düğün fiyatları ne kadar?

Photographia düğün fiyatları Photographia düğün fiyatları Photographia organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Photographia Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Photographia

Yorum yaz