Peyote Nevizade

İstanbul’un en hareketli semtlerinden Beyoğlu Taksim’de hizmet veren Peyote Nevizade, dünyaca ünlü İstiklal Caddesi’ndeki merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Balıkpazarı mahallesinde pub konseptinde misafirlerini ağırlayan Peyote Nevizade; Canlı müzik sahnesi ve terası ile özellikle genç ve orta yaşlıların en sık tercih ettiği canlı müzik mekanları arasında yer alıyor. Modern mimarisi ve eğlenceli konsepti ile hem hafta içi hem de hafta sonu hizmet veriyor. İstiklal Caddesi’nin vazgeçilmez klasiklerinden olan Nevizade kültürünü her detayında fazlası ile hissettiriyor.

Nevizade’de Canlı Müzik

Canlı müzik sahnesi ile eğlenceyi doruklarda yaşatan Peyote yılın 12 ayı, hem açık hem de kapalı alanda hizmet veriyor. Birbirinden yetenekli grupların sahne aldığı Peyote Nevizade; Kaliteli hizmeti ve sıcak atmosferi ile Taksim gecelerine farklı bir değer katıyor. Yerli ve yabancı şarkıları yorumlayan amatör grupların yanı sıra ünlü grupların da sahne aldığı Peyote Nevizade; Özellikle hafta sonlarını canlı müzik eşliğinde ve eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen müzik severlerin buluşma noktası olması ile dikkat çekiyor.

Pek çok grubu ücretsiz olarak dinleme imkanı sunan Peyote Nevizade; Alt katında ve terasında ise en keyifli buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Pub konseptinde hizmet veren Peyote, hafif atıştırmalıkların ve ara sıcakların yer aldığı yiyecek menüsü ve her çeşit alkollü içeceğin yer aldığı zengin içecek menüsü ile göz dolduruyor. İstanbul Beyoğlu’nda canlı müzik dinlemek isteyenlerin ilk sıralardaki tercihleri arasında yer alıyor. Hem konforu hem de samimi ortamı ile beğeni topluyor.

Merkezi konumu sebebiyle gerek iş çıkışı buluşmalarında gerekse arkadaş toplantılarında sıklıkla tercih edilen mekan, modern işletme anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen çizgisi ile adından övgüyle söz ettiriyor. Birbirinden yetenekli müzisyenleri canlı müzik sahnesinde ağırlayan Nevizade hem kulaklarınızın pasını siliyor hem de eğlenceyi doruklarda yaşatıyor. Beyoğlu Balıkpazarı Mahallesi’nde hizmet veren Peyote Nevizade; Şık dekorasyonu, güler yüzlü çalışanları, güçlü sahne sistemi ve samimi atmosferi ile her yaş grubuna hitap ediyor. Taksim’de pub konseptinde hizmet veren aynı zamanda canlı müzik yapan mekanlar arasında öne çıkan Peyote Nevizade; Hem Beyoğlu’nun tarihi dokusunu yansıtıyor hem de semtin kültürel mozaiğini gözler önüne seriyor. Modern ve yenilikçi bakış açısı ile hizmet veren Peyote kalite odaklı hizmet anlayışı ve müşteri odaklı işletme politikası ile adından beğeni ile söz ettirmeyi başarıyor.

Sırala

  1. Avatar
    FİSUN
    Puan

    after eğlencemiz için kapalı mekanını tercih ettik. Salonun kolonsuz ve geniş olması, ferahlık hissi verdi Müzikler şahaneydi. Mekanının hizmet personelinin deneyimli oldukları oldukça aşikar. Çok memnun kaldım.

Yorum yaz