Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün hikayesi
Düğün klibi

Perspektif Studio

Perspektif Studio, Beyoğlu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kimliğini taşıyor. İstanbul’da bulunan bu studio çok kaliteli işlere imza atıyor. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ekibiyle birlikte koordineli şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Şehir içinde istenilen her mekanda çekim gerçekleştiriliyor. Birbirinden güzel fotoğraf çekimleri için 2000 TL'den başlayan fiyatları DüğünBuketi.com ayrıcalıklarıyla size sunuluyor. Minimum 6 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Çekim Türleri

Fotoğraf stüdyosu, yalnızca dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak değil, nişan ve konsept çekimleri de gerçekleştiriyor. Unutulmaz anlarınız Perspektif Studio farkıyla her zaman akıllarda kalacak fotoğraf karelerine dönüşüyor. Fotoğrafçı, genellikle dış mekan çekimlerine ağırlık veriyor. Belirlenen süre öncesinde iletişime geçtiğiniz takdirde mekan planlaması yapılıyor. Fotoğraf çekimleriniz ister renkli isterseniz de siyah beyaz oluyor. Karar tamamen size kalmış.

Sizin için hayatınızın bu özel gününün hikayelere konu olacağını düşünüyor ve Perspektif Stüdyo ekibi düğün hikayesi hazırlıyor. İstediğiniz şekilde planlanabilir bu çekim çeşitli kurgulamalarla düğün klibi olarak da çiftlerin çok hoşuna gidiyor. Yıllar geçtiğinde bile izlediğinizde size o anları yaşatacak çekimler sizi büyüleyecek.

Hizmetleri

Her şeyin istediğiniz şekilde olması için fotoğrafçı, sizi önceden bir görüşmeye davet ediyor ve çekim türüne, mekana bu şekilde karar veriliyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak, şehir içinde sahil, orman veya tarihi yapıların arka plan olmasıyla çekiminizi hayata geçiriyor.

Düğün günü dışında bir zamanı olmayan veya kendileri için anlamlı olan düğün mekanında çekim isteyen çiftler için de o gün içerisinde fotoğraf çekimi yapılıyor. Üstelik oldukça stresli olsanız bile sizinle ilgilenecek ekip rahat ve güzel pozlar vermeniz için çabalıyor. Çekimler sonrasında 6 hafta içerisinde tüm hazırlıklar tamamlanıyor ve heyecanlı bekleyişiniz son buluyor.

Perspektif Studio Beyoğlu Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Perspektif Studio, her çiftin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor. Bu sebeple çekim türleri, mekan seçimi ve özel isteklere göre farklı çekim paketleri sunuyor. Minimum 2000 TL’den başlayan paket fiyatları 3000 TL’ye kadar artabiliyor. Her şey sizin ‘Fiyat Teklifi Al’ butonunda form doldurmanızla veya bizimle iletişime geçmenizle başlıyor.

Ulaşım

Perspektif Studio, İstanbul’un Avrupa Yakası'nda Beyoğlu ilçesinde siz değerli çiftleri bekliyor. Kalitesi ve imkanları gereği stüdyoyu ziyaret etmek isteyenler; Etiler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:24 Daire:1 adresinde kahve içip bu güzel günü planlamaya gelebilir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

-

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün klibi hazırlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış mekan çekimi başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette fotoğrafların orijinal kopyası ve ekip temini mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış mekan çekimlerinde konsept hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 haftada ürünler teslim ediliyor.

Perspektif Studio düğün fiyatları ne kadar?

Perspektif Studio düğün fiyatları Perspektif Studio düğün fiyatları Perspektif Studio organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Perspektif Studio Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Perspektif Studio

Yorum yaz