Hayâl Gibi Kır Düğünü Perle Wedding’de

Perle Wedding, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarda kusursuzluğu sağlamak için sizlere hizmet veriyor. Düğün merasimleri, çiftler tarafından üzerinde hassasiyetle durulan organizasyonlardan olmaktadır. Gelin ve damat, hayatlarında belki de yalnızca bir kez yaşayacakları bu özel töreni aynı zamanda güzel kılmayı arzu etmektedirler. Gelin ve damat adaylarının bu ihtiyaçlarını karşılamak adına faaliyet göstermekte olan pek çok işletme bulunmaktadır. Perle Wedding, misafirlerine sunduğu çeşitli detaylar nedeniyle faaliyet gösteren mekânlar arasından kendisine ön sıralarda yer edinmeyi başarmıştır.

Kır düğünü konseptiniz için doğanın sizi ve misafirlerinizi kucakladığı eşsiz bir mekân arıyorsanız, Perle Wedding bu konuda doğru tercih olacaktır. Büyük bir ormanlık alan içerisine kurulmuş olan mekân sayesinde çiçek kokularının arasında mükemmel bir organizasyon gerçekleştirme imkânına sahip olabilirsiniz. Hizmet anlayışını misafir memnuniyeti ilkesi üzerine kurmuş olan Perle Wedding, bu alanda sahip olduğu tecrübeleri, organizasyonlarınızda hayata geçirmekten memnuniyet duyuyor. Bu sayede düğün sahipleri için sonsuz mutluluğun ve eğlencenin de kapıları aralanmış oluyor.

Çeşitli Paketler Sayesinde Kaliteli Düğün Organizasyonları

Toplamda 10.000 m2 alana sahip olan Perle Wedding, her türlü organizasyon çeşidi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Alanında uzman şefler, yıl boyunca mükemmelliği yakalamak için çalışmalar yürütmektedirler. Sizler de şeflerin tecrübeleri sayesinde çeşitli büyüleyici menü seçenekleri arasından tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Bu sayede düğününüzü, misafirleriniz için adeta bir ziyafet haline çevirebilirsiniz. Perle Wedding, mutfak sanatları konusunda sahip olduğu tecrübeler gibi aynı zamanda düğün konusunda da büyük bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimi sayesinde burada etkinlik gerçekleştirecekler için düğün stresi unsuru tamamıyla ortadan kalkmaktadır.

Perle Wedding ekibi, düğün merasiminizin başından sonuna dek yanınızda oluyor. Düğün fotoğrafçısı, davetiyeler, menü seçimi gibi çeşitli detaylardaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Bu özellikleri sayesinde mekân, sadece düğün organizasyonlarınız için değil çeşitli organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yapabiliyor. Ancak dışarıdan fotoğrafçı getirilmesine izin verilmiyor. Kına, nişan, sünnet, kokteyller, bayii toplantıları gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için Perle Wedding’den profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte çeşitli kına paketleri, düğün paketleri gibi detaylar için Düğün Buketi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bütçeye Uygun Organizasyonlar

Düğün sahipleri, hazırlıklarına aylar öncesinden başladıkları düğünleri için pek çok harcama yapmak durumunda kalmaktadırlar. Gelinlik ve damatlık seçimleri, fotoğrafçı, süsleme gibi çeşitli detaylar için harcama yapan çiftler, stres içerisine girmektedirler. Perle Wedding, bu noktada misafirlerinin endişelerini en iyi şekilde anlamakta ve buna göre hareket etmektedir. 700 kişiden 1000 kişiye kadar yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapabilen mekân, sizlere çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Düğüne katılacak kişi sayısı, düğün yapılmak istenen tarih, katılacaklara sunulacak ikramlar veya yiyecek menüleri gibi detaylar önemlidir. Bu detaylar, düğün için ödenmesi gereken nihaî tutarın da ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bu sayede burada düğün gerçekleştirmek isteyen çiftler, kendilerine sunulan çeşitli seçenekler arasından tercihlerini belirleyebilmektedirler. Belirlenen tercihler dahilinde, kır düğünü organizasyonunun, düğün sahiplerinin bütçesi dahilinde gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Hemen şimdi Dugunbuketi.com’un sunmuş olduğu çeşitli kampanyalar, indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ankara Yenimahalle’de hayâlini kurduğunuz kır düğününü, uygun fiyatlarla organize etmeye başlayabilirsiniz.

Perle Wedding Adres / Nasıl Gidilir?

Çiftlerin düğün gerçekleştirmek istediği mekânların konumu da dikkat edilmesi gereken bir başka konu olmaktadır. Perle Wedding, Yukarıyurtçu Mh.’de yer almaktadır. Buradaki Yukarıyurtçu Yolu  No:58 üzerinde yer alan mekâna özel araçlar, toplu taşıma veya servis hizmetlerinden faydalanarak ulaşım sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Perle Wedding, vadetmekte olduğu kaliteli hizmet ve fiyat avantajlarıyla kır düğünü için önemli mekânlardan birisi haline gelmiştir. Sizler de vakit kaybetmeden düğününüzü organize etmeye başlamak için Dugunbuketi avantajlarından faydalanabilir, eşsiz organizasyonunuzun hayalini kurmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    Ertunc
    Puan

    Kır düğünü mekanı olarak Perle weddingi seçebilirsiniz.çok büyük bir alanı var.fotoğraf ve orkestra hizmetleri de var.isterseniz dışarıdan da getirebilirsiniz.bize dönemi kampanyasında uygun bir fiyat verildi.yemekli yapmayacakstık,fiyatları uygun gelince biraz fark verip yemekli yaptık.mekanı biraz araştırısanız güzel bir yer olduğunu anlarsınız.

Yorum yaz