İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim

Perla Moda Evi Hakkında

Perla Gelinlik 20 seneyi aşkın tecrübesi ile Kadıköy şubesinde hizmet veriyor. Profesyonel kadrosu ile titizlikle ve özenle sizlere gelinlik veya abiye tasarlıyor. Haute coutre farkı ile rüyalarınızdaki gelinliği hazırlıyor. Sizin fikirleriniz ile ekip birleşiyor ve ortaya harika tasarımlar çıkıyor. Gelinlik ve abiye fiyatları değişiklik gösteriyor. Bütçenize uygun gelinlik modelleri seçiminde size yardımcı oluyor. Perla Moda Evi gelinlik fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasından başlıyor. Sunulan hizmetlere ve sizin isteklerinize göre fiyatları farklılıklar içeriyor. Modaevi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Perla Moda Evi senelerdir her tarzda ve konseptte gelinlik tasarlıyor. Ayrıca hazır kalıp modelleri de mevcut. Modaya uygun olarak tasarladığı gelinlik ve abiyelerde çeşitlilik oldukça fazla. Sade ve gösterişli gelinlik seçeneklerinin yanında prenses model, balık model gelinliklerle de hizmet veriyor.

Perla Gelinlik gelinler tarafından sıklıkla tercih edilen firma olarak öne çıkıyor. En sık tercih edilen modeller vintage, bohem ve helen tarzı gelinlikler oluyor. Kaliteli kumaşlar kullanarak sizin konfor alanınızı genişletiyor. İsteğinize bağlı olarak dantel, güpür, tül, taş, inci gibi çeşitli şekilde süslüyor ve tarzınızı gelinliğine yansıtıyor. Perla Gelinlik, gelinliklerde bacak, sırt ve göğüs dekoltesini de isteğinize bağlı olarak ayarlıyor. Düğün mekanınız ile de uyumunuza da dikkat ediyor. Ayrıca gelin buketi, duvak ve gelinlik arasındaki bütünlüğü de yakalamaya çalışıyor.

Perla Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Hazır kalıp model ve kişiye özel dikim şeklinde hizmet veren modaevi fiyatları açısından da bütçenize uyum sağlıyor. İstekleriniz ve hizmetler açısından farklılık gösteren fiyatlarının yanı sıra başlangıç olarak 3000 TL ile 5000 TL arası fiyatlar sunuyor. Başlangıç veya her şey dahil paket gibi hizmetleri de olan modaevi sizleri bekliyor.

Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için düğün buketi ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Olanakları

Hazır model , özel dikim, nişanlık ve abiye kiralama gibi alanlarda hizmet veren Perla Gelinlik, hafta sonu da sizler için çalışıyor. Böylece gelinlik, abiye veya nişanlık tasarımlarını zamanında yetiştiriyor. Perla Moda Evi, gelinlik ve abiye kıyafet tasarımlarının yanı sıra duvak, eldiven, gelin buketi, gelin kesesi gibi aksesuar hizmetleri de veriyor. Tasarlanacak abiye veya gelinliklerinizi 1-3 prova arasında hazır hale getiriyor. Böylece vücudunuza göre olarak tasarlanan gelinlikler hazır hale geliyor.

Nasıl Gidilir?

Perla Moda Evi, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde konumlanıyor. Marmaray, vapur, metro ve metrobüs gibi toplu taşıma ile ulaşım sağlanıyor. Ayrıca taksi veya özel aracınızla da kolayca varılıyor. Adres şu şekildedir; Rasimpaşa Mh. Söğütlüçeşme Cad. Siftah Sk. No: 21/2 Aktaş Yanı Nil Apt.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, davet ve partiler gibi organizasyonlarda hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası, gelinlik ve nişanlık kiralama hizmeti verilen ek hizmetlerdendir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik, nişanlık, abiye gibi hazır kalıp modeller başlangıç paketindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik veya abiyeler ve çeşitli aksesuarlar her şey dahil paketin içeriğidir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğiniz tema ve konseptte tasarımlar yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta

Perla Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Perla Moda Evi organizasyon fiyatları Perla Moda Evi organizasyon fiyatları Perla Moda Evi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Perla Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Perla Moda Evi

Yorum yaz