İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel dikim

Peri Kızı Moda Evi Hakkında

Peri Kızı Gelinlik, İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde konumlanıyor. Tecrübesi ve profesyonel ekibiyle birlikte hayallerinizdeki gelinliği tasarlıyor. İstediğiniz her modelde, boyda ve renkte gelinlik tasarlayan Peri Kızı, en mutlu gününüzde sizi yalnız bırakmıyor. Abiye ve nişanlık hizmeti de veren moda evi, kişiye özel tasarımların yanında hazır dikimle de sizlere yardımcı oluyor. Gelinlik fiyatları konusunda bütçenizi zorlamıyor. Kullanılan kumaş ve aksesuarlara göre tasarım fiyatları belirleniyor. Başlangıç fiyatları 3000 ile 5000 TL arasında değişiyor.

Gelinlik Modelleri

Dünya modasını yakından takip eden ekibiyle birlikte hayallerinizdeki gelinliği tasarlamak için sabırsızlıkla sizleri bekliyor. Her modelde gelinlik tasarımı yapan Peri Kızı Gelinlik, hazır model gelinlik imkanı da bulunduruyor. A kesim, kabarık, kısa, prenses, balık, klasik tarzda gelinlikleri sıkça tasarlayan moda evinin en çok prenses model gelinlikleri tercih ediliyor. Prenses model gelinlikler de şıklık ve rahatlığı bir arada yakalamaya özen gösteren ekip, kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyor.

En sık kullanılan aksesuarlar; taşlar, inciler, tüller, güpürler ve danteller olarak biliniyor. Ayrıca tesettür model gelinlik hizmetleriyle de İstanbullu gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Nişanlık ve abiye hizmeti de veren gelinlik ve moda evi, son trendleri takip ediyor.

Peri Kızı Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Hazır kalıp gelinlik modelleri ve kişiye özel gelinlik tasarımları yapan Peri Kızı Moda Evi, fiyatları ile de müşterilerin yüzünü güldürüyor. Nişanlık ve abiye hizmeti de veren firmanın başlangıç fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasında seyrediyor. Daha fazla bilgi almak için "Ücretsiz Bilgi Al" kısmına tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Gelinlik, nişanlık ve abiye tasarımları yapan Peri Kızı Moda Evi, en mutlu gününüzde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyor. Uzman ekibi ile birlikte sizin hayallerinizi dinliyor ve istekleriniz doğrultusunda hareket ediyor. Gelinliğe ek olarak gelin kesesi, gelin çiçeği, bolero, eldiven ve duvak hizmetleri de veriyor. Gelinliğinizle aksesuarlarınızın uyum içinde olması için çabalıyor.

1 veya 3 dikim provasında gelinliğinizi hazır hale getiriyor ve vücudunuza tam oturan gelinliği bitiriyor. Şıklığı ve konforu bir arada sağlamayı hedefleyen ekip titizlik ve özenle çalışıyor. Stresinizi en aza indirerek hiç bir aksilik yaşanmaması için elinden geleni yapıyor. İstediğiniz boyda, renkte ve model de tasarımlar yapan Peri Kızı Moda Evi, kaliteli kumaş ve aksesuarlar kullanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde bulunan Peri Kızı Moda Evi'ne pek çok şekilde ulaşılıyor. Otobüs, dolmuş, metro gibi toplu taşımaların yanında taksi ya da şahsi aracınızla da kolaylıkla gidiş yapılıyor. Açık adres; Yenigün Mah. Bağcılar Cad. No:93A Bağcılar / İstanbul şeklindedir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve abiye çeşitleri mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası ve kiralama hizmeti ek avantajlardandır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim veya kiralık gelinlik modelleri başlangıç pakettedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Duvak, gelin kesesi, gelin buketi hizmetleri her şey dahil pakettedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstediğinz tarzda konsept gelinlik, nişanlık ve abiyeler tasarlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta

Peri Kızı Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Peri Kızı Moda Evi organizasyon fiyatları Peri Kızı Moda Evi organizasyon fiyatları Peri Kızı Moda Evi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Peri Kızı Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Peri Kızı Moda Evi

Yorum yaz