Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
610 ₺
Her Şey Dahil Paket
780 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Klima

Pendik Evlendirme Dairesi

İstanbul şehrinde yaşıyorsanız ve nikah salonları araştırması içerisine girdiyseniz sizler için bir önerimiz var: Pendik Evlendirme Dairesi. İlin hangi noktasında olursanız olun nikahınızı kıyabileceğiniz mekan, eşsiz davet alanları ile hayalinizin altına imza atmanıza aracı oluyor. Nikah salonu kiralama fiyatları oldukça cazip olan evlendirme dairesine başvuruda bulunarak ve rezervasyon yaptırarak kolayca gün alabilirsiniz.

Nikah Salonu Özellikleri

Nikah törenleri için iki ayrı davet alanı sunan Pendik Nikah Dairesi her mevsim il genelinde en çok tercih edilen yerlerden biri oluyor. Hem kapalı nikah salonu hem de bahçe nikah alanı ile eşsiz ve şık bir deneyim yaşamak için düşünmeden başvuru ve rezervasyon işlemlerine başlayabilirsiniz.

Yüksek tavanlı ve kolonsuz kapalı davet alanı ile ferah bir nikah töreni gerçekleştirmenize olanak tanıyan salon, nikah masasını her açıdan görülebilecek bir noktaya yerleştiriyor.

Sunduğu Olanaklar

Pendik Evlendirme Dairesi, profesyonel fotoğrafçı hizmeti sunmasıyla özel gün ve davetinizin hatıralarını biriktirmenize yardımcı oluyor. Hem fotoğraf hem de video çekimlerine ayrı olarak bir ek ücret ödememeniz de cabası! 1 hafta sonra yapılan çekimler tarafınıza DVD ile ulaştırılıyor. Bunun yanı sıra hem çiftler hem de davetliler tarafından sıcak fotoğraf tercih edilirse ek ödeme talep ediliyor.

Nikah salonunda kokteylli nikah törenleri düzenlenmesiyle de alternatif etkinlikler için de adını ilk sıralara yazdırmayı başarıyor.

Pendik Evlendirme Dairesi Nikah Fiyatları

Pendik Nikah Dairesi nikah salonu fiyatları hafta içi 610 TL olarak belirlenirken, hafta sonu fiyatları 780 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda eğer nikah davetinizi ön bahçe bölümünü tercih edecekseniz hafta içi 1.400 TL olarak belirlenen ücretleri hafta sonu 1.960 TL olarak netlik kazanıyor.

Pendik ilçesine kayıtlı olmasanız dahi şehrin her noktasından nikahınızı Pendik Evlendirme Dairesi ile taçlandırabilirsiniz. Bunun için kolay randevu işlemleri ve başvuru sürecinden geçmeniz gerekiyor.

İletilmesi Gereken Evraklar

Pendik Belediyesi'ne bağlı olan Pendik Evlendirme Dairesi nikah işlemleri için rahatça toplayacağınız evrak talebinde bulunuyor. 4 adet vesikalık, bekar olduğunuza daire ibaresi bulunan güncel nüfus cüzdanı ve aile hekimi onaylı sağlık raporunun teslim edilmesi gerekiyor. Yabancı uyruklu iseniz konsolosluk ve ülkenizden aldığınız evraklar ile başvuru yapabilirsiniz.

Nerede?

Batı Mahallesi, 23 Nisan Caddesi, Yunus Emre Kültür Merkezi, No:11 Çarşı, Pendik / İstanbul lokasyonundaki Pendik Nikah Dairesi şehrin her yerinde kolayca ulaşılabilecek noktadadır. Otoparkının olması sayesinde kişisel aracınızla da kolayca gidebileceğiniz salonda, unutamayacağınız bir nikah töreni gerçekleştirebilirsiniz.

Sorular

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Salon kiralama, nikah töreni, fotoğraf çekimi, evlilik cüzdanı ve süsleme hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun anlaşmalı fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz.

Pendik Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Pendik Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Pendik Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Pendik Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 610 - 780 TL arasında değişmektedir.

Pendik Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Pendik Evlendirme Dairesi açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz