Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Kır bahçesi
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu Hakkında

Ankara Gölbaşı konumunda bulunan Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu havuz başı konsepti ve geniş kapalı alanıyla gözde mekanlar arasında yerini alıyor. Mekan düğün ve çeşitli davet organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Mekanın davet organizasyonları fiyatları 30 TL’den başlamaktadır.

Mekan Özellikleri

Açık ve kapalı alanıyla hizmet veren Pembe Köşk Düğün Salonu birbirinden güzel organizasyonlara hizmet verip olumlu dönüşler almaya devam ediyor. Havuz başı organizasyon seçeneği sunan Pembe Köşk’te açık alan konsepti oldukça sade bir çizgide ilerliyor. Beyaz renk ve yuvarlak masa tercihiyle meydana gelen açık alanda barkovizyon hizmetiyle her davetli organizasyonun tek karesini bile kaçırmıyor.

Kapalı alanda da beyaz renk tercihinden vazgeçmeyen Pembe Köşk özel bir sahne ve geniş pist alanıyla misafirlere kaliteli zaman geçirmeyi vaat ediyor. Açık alan kapasitesi 2000 kişi, kapalı alan kapasitesi 750 ila 1000 kişi olarak belirlenen Pembe Köşk’te ayrıca 500 araçlık otopark alanı ve vale hizmeti de bulunuyor.

Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu Fiyatları

Havuz başı ve kapalı alan seçeneğiyle kokteyl veya yemekli organizasyon seçeneği sunan Pembe Köşk’te kokteyl fiyatları hafta içi 30 TL hafta sonu ise 50 TL civarında seyrediyor. Yemekli organizasyon fiyatları ise hafta içi 50 TL hafta sonu 80 TL şeklinde değişiklik gösteriyor. Organizasyon çeşidi ve gününe göre değişiklik gösteren fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Açık alan ve havuz başı kategorisiyle ön plana çıkan mekanda kır düğünü organizasyonları öncelik göstermektedir. Fakat mekanda aynı zamanda kına, nişan, söz, doğum günü, baby shower, mezuniyet balosu, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda yapılabiliyor. Organizasyon sorumlusu bulunan Pembe Köşk Düğün Salonu, konsept renklerini, müziğini, akışın sırasını her şeyi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Pembe Köşk Düğün Salonu dışarıdan getirdiğiniz organizasyon firmasıyla da çalışmanıza olanak sağlayan mekanda mutluluğunuzu özgürce misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Farklı tatları her kişinin damak zevkine uygun şekilde uyarlayan şeflerle çalışabilir organizasyon öncesi menü tadımı yaparak fikir beyanında bulunabilirsiniz.

Fotoğraf ve video hizmeti sunan Pembe Köşk Düğün Salonu, unutulmaz kareler yakalayabilir, dışarıdan getirdiğiniz fotoğrafçıyla da mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Mekan bünyesinde bulunan orkestra ile eğlence 01.00’ a kadar devam etmektedir.

Pembe Köşk Düğün Salonu Nerededir?

Ankara Gölbaşı konumunda bulunan mekana gölbaşı girişinden Haymana yoluna sapılarak ulaşılabilmektedir. Gölbaşı yerleşkesinin avantajından dolayı kolaylıkla bulunan mekanın açık adresi;

Karşıyaka Mevkii, 777.Sokak,No:19,Gölbaşı / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açık alan ve havuz başı kategorisiyle ön plana çıkan mekanda kır düğünü organizasyonları öncelik göstermektedir. Fakat mekanda aynı zamanda kına, nişan, söz, doğum günü, baby shower, mezuniyet balosu, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda yapılabiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik, organizasyon sorumlusu ve vale hizmetiyle avantaj sağlayabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis hostesleri, masa & sandalye giydirilmesi ve ışık - ses & sahne hizmetleri yer almaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, etkinlik danışmanlığı, catering, menü tadımı, otopark alanı, vale hizmeti, kişiye özel düğün konsepti tasarlama ve menü değişimi her şey dahil paketi içeriğine dahildir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

En güzel anlarınızı kayıt altına alan çekim ekibi bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan mevcuttur. Açık alan havuz başı konseptiyle ön plana çıkıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan bünyesinde orkestra hizmeti bulunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, vejetaryen, beyaz et, diyabet, atıştırmalık, çocuklara uygun menü seçenekleri ve kokteyl menü mekan bünyesinde bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

01.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept masa sandalye giydirme, gelin tagı, gelin yolu süsleme ve şamdan gibi hizmetler bulunuyor.

Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pembe Köşk Düğün ve Balo Salonu açık alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz