Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Pembe Kare Hakkında

İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ilçesinde bulunan Pembe Kare ile dış mekan ve düğün fotoğrafçısı standartlarını aşmaya hazır mısınız? Sıra dışı çalışma şekliyle ön plana çıkan firma beğeniyi katlayarak ilerliyor. 2000 TL’den başlayan dış çekim ve paket fiyatları ise ilgiyi daha çok artırıyor. Firma hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Düğün belgeseli hizmetiyle göz kamaştıran Pembe Kare özel efektlerle ve video akışına eşlik eden yazılarla dikkatleri üzerine topluyor. Düğün hikayesi ve düğün klibi hizmetinde farklı bakış açılarından beslenerek ortaya çıkarılan videolarda başrol olabilir eğlenceyi her karede yaşayabilirsiniz. Nişan çekimi hizmetini farklı mekanlarda çizilmiş bir hikaye üzerinden objektiflere aktarabilirsiniz.

Save the date hizmetini Pembe Kare farkıyla gerçekleştirebilir trendleri en başından yakalayabilirsiniz. Trashday ile düğün gününüzden farklı bir günde planladığınız çekim macerasını profesyonel ekibin mükemmel uyumu ile tamamlayabilirsiniz. 6 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firmadan eksiksiz ve kaliteli sonuç almak için 6 hafta daha sabretmeniz gerekiyor. Orijinal kopya ile teslim edilen fotoğrafları dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde kullanma şansına sahip oluyorsunuz.

Pembe Kare Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Birbirinden farklı çekim açısıyla birçok kişi tarafından tercih edilen firmada paket başlangıç fiyatı 2000 TL olarak belirlenmiştir. Her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL olan firmanın kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firma avantajları ve detaylı fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Şehir dışında ve yurt dışında çekim yapan Pembe Kare Fotoğrafçılık avantajlarından yararlanabilirsiniz. Birçok tarihi alanı arka fonda sergileyebilir veya memleketinize özgü birçok ögeyle çekim sağlayabilirsiniz. Birbirlerine sürekli destek veren bir ekiple çalışan firmanın dış mekan çekimleri için kullandığı alanları inceleyebilir hikayenize en uygun bölgeyi tercih edebilirsiniz.

Ayrıca firma ön görüşme sonucu sizin belirlediğiniz alanlarda da ekibiyle birlikte faaliyet gösterebiliyor. Pembe kare bünyesinde bulunan aksesuarlarla da gelin çiçeği damat papyonu gibi detayları harmanlayarak farklı kareler yakalama şansına sahipsiniz.

Nerededir?

Merkez ofisi İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan Pembe Kare'ye ulaşmak oldukça kolay. Ön görüşme yaparak hikayenizi detaylandırmak için firmanın ofisine toplu taşıma veya özel araçla ulaşabilirsiniz. Özel araçla ulaşacak olan kişiler için firmanın açık adresi şöyle;

Koşuyolu Mahallesi, Salih Omurtak Caddesi No:59 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday ve dış çekimdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta öncesinden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında çekim ve yurt dışında çekim gibi avantajlar bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve fotoğrafların orijinal teslimini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri içerir.

Ürünün teslim süresi nedir?

6 hafta içerisinde ürün teslimi yapılır.

Pembe Kare düğün fiyatları ne kadar?

Pembe Kare düğün fiyatları Pembe Kare düğün fiyatları Pembe Kare organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Pembe Kare Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pembe Kare

Yorum yaz