Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Pelin Sarıkaya Photography Hakkında

İzmir Buca konumunda bulunan bu firma sizlere dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veriyor. Profesyonellik ile hizmet veren fotoğrafçı en güzel gününüzde harika anılar biriktirmenize olanak sağlıyor. Fotoğraflarda çekim yaparken çiftin doğallığından yararlanarak samimi ve profesyonel bir sonuç elde ediliyor. Pelin Sarıkaya Photography fiyatları yaklaşık olarak 1.500 TL fiyatlarında başlıyor.

Özellikleri

Profesyonel hizmeti ile herkesin beğenisini kazanan Pelin Sarıkaya Fotoğrafçılık, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında farkını ortaya koyuyor. Şehir dışında çekim ve dış mekan çekim hizmeti ile sizleri memnun ediyor. Çekim yaparken doğal ortamlardan yararlanarak kaliteli fotoğraflar ortaya çıkarıyor ve gelecekte anılarınıza baktığınızda sizlerin yüzlerini gülümsetecek çekimler yapıyor.

Pelin Sarıkaya Photography, sürekli yeni akımlara uyarak yenilikçi tarzıyla farkını ortaya koyuyor. Ortaya koyduğu samimi ve kusursuz fotoğraflarla herkesin kalbinde yer ediniyor. Eğer bu fotoğrafçının profesyonelliği ile en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek istiyorsanız burayla dört hafta önceden iletişime geçmelisiniz.

Pelin Sarıkaya Photography Dış Çekim Fiyatları

Kaliteli ve profesyonel hizmetiyle firmanın fiyatları değişkenlik gösteriyor. Fotoğrafçının fiyatları 1.500 civarında ve 2.000 civarında değişkenlik gösterebiliyor. Fakat çekim yaptığınız konsepte göre de değişebiliyor.

Firmanın size özel fiyatları öğrenmek isterseniz ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilir, ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Pelin Sarıkaya Fotoğrafçılık, kusursuz bir şekilde hizmet verirken dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında sizlere çeşitli imkanlar sunabiliyor. Örneğin çeşitli çekim türleri ile sizlere geniş bir yelpaze sunuyor. Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, konsept çekim, katalog çekimi, söz çekimi, nişan çekimi, kına çekimi, dış mekan çekimi gibi çeşitli alanlarda hizmet vererek herkesin beğenisini kazanıyor.

Genellikle çekim yaparken doğal ortamları, ağaçlık ortamları, deniz kıyısı gibi yerleri tercih ederek en özel günlerinizin fotoğraflarını en samimi ve doğal şekilde sizlere sunuyor. Ayrıca çekim boyunca en doğal anlarınızı da yakalayarak ortaya kusursuz bir görünüm koyuyor. Çekim yaparken sizlerin isteklerini de göz önünde bulunduran Pelin Sarıkaya Photography sizlerin dilediğiniz gibi bir fotoğraf çekim deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanında hizmet veren Pelin Sarıkaya Fotoğrafçılık, sizlere hizmet vermek için İzmir Buca’da heyecanla bekliyor. Buraya dilerseniz otobüsle dilerseniz özel araçla gidebilirsiniz. Özel araçla gitmek isteyenler için adres;

Vali Rahmi Bey, 35380 Buca / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü ve nişan gibi farklı davetlere özel çekimler de gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 hafta önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Nişan çekimi kına çekimi mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Çekimlerin orijinal teslimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, save the date, trashday hizmetleri mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Deniz kenarında çekim ağaçlık alanda çekim, şehir dışında çekim, dış mekan çekimi hizmeti veriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Deniz kenarında ve ağaçlık alanda çekim hizmeti var.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde albüm teslimi gerçekleşiyor.

Pelin Sarıkaya Photography düğün fiyatları ne kadar?

Pelin Sarıkaya Photography düğün fiyatları Pelin Sarıkaya Photography düğün fiyatları Pelin Sarıkaya Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Pelin Sarıkaya Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Pelin Sarıkaya Photography

Yorum yaz