Doğum Günü ve Baby Shower Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
800
Min
850
Max
Açık Davet Alanı
35
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
35
Min
1000
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Konaklama
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Boğazda düğün / davet
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Payitaht Denizcilik Hakkında

Payitaht Denizcilik, doğum günü ve baby shower etkinliklerinin vazgeçilmez adresi oluyor. Beykoz sahildeki konumunun avantajını sizlere kapılarını açarak sunuyor. Hafızalara kazınacak etkinlikler için bu profesyonel ekiple çalışıyor. Doğum günü ve baby shower fiyatları ise 10 - 30 TL arasında değişiyor.

Mekan Özellikleri

Payitaht, açık ve kapalı davet alanlarını sizlerin tercihine bırakıyor. Her mevsim rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu alanlar büyük ve butik davetler için uygunluk gösteriyor. Kapalı davet alanı 800 ile 850 kişi ağırlayabiliyor. Açık davet alanı ise 35 ile 1.000 kişilik büyük ve butik davetler için imkan sunuyor.

100 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti bulunuyor. Engelliye uygun girişi, açık tavanı ve kolonsuz salonu ile konforunuz için her detaya yer veriliyor. Şehir merkezindeki doğa ve boğaz manzarası eşliğinde keyifli bir doğum günü, baby shower etkinliği yapılabiliyor. Uzun soluklu davetlerin ardından dinlenmeniz için konaklama hizmeti de veriliyor.

Payitaht Denizcilik Baby Shower ve Doğum Günü Fiyatları

Yemekli ve kokteylli etkinliklerinizde sizlere avantajlı paketler sunuluyor. Baby shower ve doğum günü fiyatları kişi başı 10 TL ile 30 TL arasında değişiyor. Kokteylli ve yemekli menüleriniz, etkinlik tarihi ve misafir sayınız fiyatları etkiliyor.

Detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Mekan süsleme ve masa, sandalye giydirme yapılıyor. Balon ve çiçek aranjmanları, renkli tüllerle ışıltılı bir konsept oluşturuluyor. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir baby shower ve doğum günü etkinliği yapılıyor. Bebeğiniz için anı olacak hoş geldin partisi ve bir yaş doğum günü konseptleri için Payitaht Denizcilik ekibi ile çalışmak ayrıcalık oluyor.

Konuklarınızdan önce menü tadımı yapma imkanınız bulunuyor. İkramlar özenle servis ediliyor. Butik ve kalabalık davetler için kusursuz hizmet anlayışları ile sizlerin yanında oluyor. Mekan dışı fotoğraf çekim ekibi, catering ve organizasyon firması getirilebiliyor. Müzik gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor ve kesintisiz eğleniliyor. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet töreni, doğum günü, baby shower ve diğer özel günlerinizde Payitaht ile çalışabilirsiniz.

Yol Tarifi

Payitaht Denizcilik ulaşım konusunda alternatif sunuyor. Beykoz ilçesindeki mekana 121BS, 135A, 135G, 135K otobüs seferleri aracılığıyla ya da C-67 minibüsü ile gitmek pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adresten faydalanabilirsiniz.

Adres: Merkez Mahallesi Zindeler Yurdu Sokak. Sökmez Apartmanı No: 5 / 1 Beykoz / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama kapasitesi 2-8 kişi aralığındadır.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçınız ile çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alanda 1.000, kapalı alanda 850 kişiye kadar davetli ağırlanabilir. Aynı anda birden fazla davet gerçekleştirilebilir.

Payitaht Denizcilik Doğum günü ve Baby shower fiyatları ne kadar?

Payitaht Denizcilik Doğum günü ve Baby shower fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Payitaht Denizcilik Doğum günü ve Baby shower fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Payitaht Denizcilik Kaç kişilik Doğum günü ve Baby shower kapasitesine sahiptir?

Payitaht Denizcilik açık alan kapasitesi 35 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 800 - 850 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hizmetinizden çok memnun kaldık. Çok eğlenceli bir party yaptık bu kadarını beklemiyorduk benden size koca bir kalp.?? @istanbulbogazturu

 2. Puan

  kızımın doğumgünü partisini burada yaptık. Çok güzel bir kutlama oldu. Leziz yemekleri ve çok neşeli insanlar. Hayatta bir kere farklılık yapmak isterseniz bence deneyin. 🙂

Yorum yaz