Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Teras
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Vale
After party alanı

Payidar Düğün Davet Hakkında

Payidar Düğün Davet, Ankara Yenimahalle düğün salonları arasından şık ve zarif tasarımı ile sıyrılıyor. Salon, açık ve kapalı alanlarıyla mevsim ve hava koşulu fark etmeksizin, unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. İmkanlarıyla dikkat çeken mekanın düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Payidar Düğün Salonu; açık alanında 500, kapalı alanında ise 1.000 kişiyi, toplam 4 salonunda ağırlayabiliyor. Salonda, konuklarınızın rahat etmesi için 500 araçlık otopark bulunuyor. Mekan, tercihini yuvarlak masalardan yana yapıyor. Siyah beyaz dantelli örtüler ile süslenmiş masalar, şamdanlar ve çiçekler ile dekore ediliyor.

Salonun ortasında bulunan gelin yolunda da kırmızı ve siyah halı seçenekleri sunuluyor. Bu gelin yolu, renkli çiçekler ile süsleniyor. Bu çiçeklere mekanın genelinde, özellikle sahnede de sıklıkla yer veriliyor.

Olanakları

Her salonun farklı konseptleri, gelin ve damat adayının isteklerine göre değiştirilebiliyor. Kişiye özel dekorasyon imkanı sunan düğün salonu, masa sandalye giydirmelerinde eş adaylarının görüşlerini önemsiyor. Payidar Düğün Davet, konuklarınızı lezzetli yemeklerle ağırlıyor. Kırmızı et, beyaz et gibi seçenekler sunan mekan, menüde tadım ve değişiklik imkanı da sunuyor. Daha sade düğünler için kokteyl seçeneği de eş adaylarına sunuluyor.

Düğün salonu, eğlencenin en az yemek kadar önemli olduğunu düşünüyor. Mekandaki geniş sahne, en yeni teknolojiye sahip ışık ve ses sistemleri ile donatılıyor. Davet sonunda da eğlence devam etsin isteyenler, salonun after party hizmetinden faydalanabiliyor.

Payidar Düğün Salonu Davet Fiyatları

Mekan, taze ikramlarla düzenlediği kokteyller için fiyatları 30 TL ile 50 TL arasında değiştiriyor. Mekanın yemekli düğün fiyatları ise 50 TL’den başlıyor. Bu rakam, hafta sonu 100 TL’ye çıkıyor. Talep edilen hizmete, davetli sayısına ve menü seçeneğine göre fiyatlarda değişiklik görülebiliyor.

Sizler de “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilir, mekanın anlaşmalı fiyatları ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin en merkezi ilçelerinden Yenimahalle’de bulunan Payidar Düğün Davet, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda bulunuyor. Dileyenler ulaşımda 216-2, 227, 234, 237 numaralı otobüsler ile M1 - M2 - M3 metroyu kullanabiliyor. Şahsi araçlarını kullanacaklar için mekan aşağıdaki adreste konumlanıyor:

1323. Cadde No:3 (Assan Makine Karşısı) Ankara / Yenimahalle.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering firması ve organizasyon firması getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis saat 22:00'de, müzik is saat 23:00 sona eriyor.

Payidar Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Payidar Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Payidar Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Payidar Düğün Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Payidar Düğün Davet açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ankara’nın en iyilerinden biri. Düğünümü kapalı salonunda düzenledik. Geniş ve ferah bir alandı. Manzarası da akşam çok güzel oluyor. Düğünden sonra ek olarak after party de yaptık DJ çok başarılıydı. Her şey için teşekkür ederim.

Yorum yaz